Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 2019

Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 2019

Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 20 17.02.2019, 06:39

Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları

bahçe yolları yapmak için kalıpİngiltere'de herkes onun evini bilir -Bu onun kalesidir ve bu nedenle evini düzenlemek için para biriktirilemez. Benzer fikir, bahçenin düzenlenmesi sorununa bağlı kalmaktadırlar. Az sayıda insan, İngilizler arasında bahçenin evin maliyetinin en az üçte birini harcamayacağına dair bir görüş olduğunu biliyor.

Bölgemizde böyle bir politika görülebilir.gerçek atık, ve henüz özel bir evin nadir bir sahibi bitişik siteyi uygun duruma getirmek istemeyecek, bu kuruluşa yatırım sadece aile sermayesi değil, aynı zamanda kendi ruhu. Tabii ki, profesyonel bir tasarımcı veya inşaatçıların hizmetlerinin maliyeti herkes için uygun değildir. Ancak, kaydedilemeyen şeyler var, örneğin, bahçe yolları. Bunları kaplamak için birçok seçenek vardır: ahşap döşeme, çakıl, ezilmiş taş, genişletilmiş kil ve hatta kiremit. Sitenize zerafet dokunuşu verin ve bir çeşit lüks, bahçe yollarının yapımında yardımcı olacaktır.bahçe yolları için form

Bu şekilde yapılmış plakalar ileTaş veya döşemeli döşemeyi kolayca simüle edin. Bahçe yollarının üretimi için form, siteye bireysel ve eşsiz bir görünüm kazandırabilmektedir - sadece bir parça çakıl veya çözeltiye özel bir pigment ekleyin. Ayrıca, bu teknolojinin kullanımı malzemeye önemli ölçüde tasarruf edebilir. Bahçe yolları için plastik formlar nispeten ucuzdur ve sadece bin tane plaka üretmek için yeterlidir.

bahçe yolları için plastik kalıplarŞablonların çeşitliliği söz değil,şimdi üreticiler tarafından sağlanmaktadır. Bir astar olarak, genellikle çimento karışımı ve kum (1: 3) kullanılır. Daha sonra gerekli su miktarı eklenir. Ortaya çıkan çözüm kendi içinde iyidir ve bir plastikleştirici betonun eklenmesiyle, kalitesi sadece artar.

Hangi form için karar vermek için sadeceBahçe yolları özellikle bu durumda uygundur. Bu ya da bu şablonun lehine seçim yaparken kendi tercihlerinizden başlamalısınız. Bununla birlikte, parkurun görünüşünün bahçenin tasarımıyla uyumlu olması gerektiğini hatırlamakta fayda var.

Plaka yapım aşamalarıbahçe yolları yapmak için kalıp

 • Yüzeylerin temizlenmesi ve dikkatli bir şekilde düzeltilmesi, daha sonra plakaları yerleştirecektir.
 • Bir şablon ile ön çalışma. Bahçe yollarının üretimine yönelik form, örneğin keten tohumu yağı veya otomobil "işlenmesi" gibi bir film oluşturucu madde ile yağlanmalıdır.
 • Doğrudan form doldurmak hazırdırÇimento harcı ve yüzeydeki karışımların spatula veya doğaçlama malzemeyle çıkarılması, örneğin ahşap, metal veya plastikten yapılmış bir çubuk ile yapılması uygundur.

Çimentoya kadar beklemek gerekli değildir.Sonunda sertleşir, çözeltiyi 60-90 dakika hücrelerde bırakmak yeterlidir. Bu süreden sonra, plakalar kolayca çıkarılabilecek kadar güçlü olacaktır. Onlar donarken, bahçe yolları yapmak için çok form yeniden kullanılabilir.

Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 2019

Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 2019

Related news

 • 19. yüzyılın ilk yarısında Rusya kültürü (kısaca)
 • Pirinçli ıspanak yemeği tarifi
 • Cinsel isteği arttırmak için rezene
 • İsrail’in Suriye’ye saldırısının, ABD’nin İranla nükleer anlaşmadan çekilmesiyle ilgisi var mı
 • Saçları hacimli göstermenin yolları

 • Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 59

  Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları


  Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 34

  Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 58

  Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 91

  Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 29

  Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 92

  Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 53

  Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 8

  Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 29

  Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 40

  Bahçe yolları yapmak için form: kullanma ipuçları 82