Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 2019

Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 2019
20.07.2019

Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 70

Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi

Dünyada birçok işaret ve batıl inanç var. Bazılarına, başkalarına da inanırlar - çok fazla değil, bazıları bunu sadece gülünç olarak görür. Birçok gösterişli insan için "aynanın kırıldığı" işareti özel, mistik bir anlam taşır. Muhtemelen, ayna, okültizm ve büyücülük konusu olarak kabul edildiğinde, eski zamanlardan bize geçmişti.

Ayna neden kırık: arka plan

Ayna karışıklığa ve belli bir şeye sebep olduher zaman insanlarda, merak, karışıklık ile uyanıklık. Uzun zamandır herkes için ilginçti, camda bir şey mi var? Bu temelde, ayna çeşitli büyülü ve mistik özelliklere atfedilmiş, buz gibi soğuk kan efsaneleri ve verimleri icat edilmiştir. Ancak, bu güzel masallardan başka bir şey değildir. Yani her zaman: anlaşılmaz olan, katlanılmaz bir korkuya neden olur ve varsayımlar üretir.

ayna ne kırık

Ayna neden kırılmış: işaretlerin yorumu

Aynalarla işaretlere inananlar,Bu olay, sorun değil, daha büyük sorunların bir habercisi. Kırık ayna, yaklaşan talihsizliklerin bir sembolü olarak davranan birçok inanç ve batıl inançlarla çevrilidir. Örneğin, yakında ayna, kırma, ölüm ve diğer talihsizliklerin, aynayı kırmış olan kişinin hayatında izleyeceğine inanılmaktadır. Aynanın gelinin evinde kırılmışsa, kötü bir peygamber kabul ederler. Bu genel olarak düğün ve aile hayatı ile ilgili kötü olaylar anlamına gelir. Kırık ayna, birçok kişi tarafından evdeki kavga, boşanma ve kargaşa gibi bir yorum olarak yorumlanır.

Neden ayna bozamazsın

neden ayna kırmayacaksınAlıcı tarafından bakıldığında,Bizim gerçeklik haline kırık ayna evrenin diğer boyutlar özünü nüfuz edebilir. Modern büyücüler ve (seleflerinin gibi) büyücüler farklı alanlarda bağlayan ayna geçit aradı. Onlara göre, aynada, içkiler, ruhlar veya bir kez bizim boyutta, ortak adama zarar verebilir bazı yaratma vardır. Aynanın diğer tarafında birisi olduğu konular ile ilişkili birçok destan, masal ve efsaneler ( "yani geri rapor bana doğruyu söyle, benim aynanın Işığı" adlı Puşkin'in mistik masal ve ünlü çizgi hatırlayalım).

Kırık ayna ne anlama geliyor: mistisizm ve aynaların büyüsü

hangi kırık ayna anlamına gelirEzoterik düzeyde, ayna bir tür olarak kabul edilir.Kötü düşünceler ve eylemlerin yanı sıra evde yaşayan insanların olumsuzluklarından tüm negatif enerjiyi çeken ve emen bir mıknatıs. Bundan sonra ayna, birikmiş kütlenin eksi işareti ile enerjiyi serbest bırakmaması için korunmalıdır. Ona ve dolayısıyla, olumsuz olaylara, hastalıklara, kavgalara, skandallara ve ağır kayıplara ev sahipliği yapacak.

Aynanın kırıldığı yorumlar da vardır. İkiliğin (ezoteristlerin terminolojisinde) dualizmin bir simgesi olarak, yalnızca maddi değil, aynı zamanda manevi kabuğunu da yansıtır. Bu nedenle, aynaya baktığınızda her zaman gülümsemelisiniz, arkadaş canlısı ve iyi bir ruh hali içinde olmalısınız ve sık sık yıkanmalı ve ıssızlığa getirilmemelidir. Düşüncenize güzel, olumlu sözler söylemek yararlıdır. Ve eğer ayna kırılmışsa ve üzgünseniz, parçaları boş bir beyaz kâğıt üzerine işaretleyin ve çöpü terk ettiğiniz yere atın. Bu, hayattaki hoş olmayan bir olayı rahatlatmaya yardımcı olan bir arındırma töreni.

Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 2019

Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 2019

Related news

 • E-motivasyon.net
 • Zebra ve Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılmalı
 • AB: Kılıçın tahliyesinin iptali ve TTBye gözaltı, hukuk devletine darbe
 • Kelebekli bebek yeleği yapımı
 • Hayatı Eserleri Oynadığı Filmler

 • Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 81

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi


  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 28

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 25

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 13

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 72

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 79

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 91

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 81

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 91

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 76

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 36

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 77

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 24

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 41

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 78

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 54