Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi

Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi


Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 29 26.02.2019, 08:01

Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi

Dünyada birçok işaret ve batıl inanç var. Bazılarına, başkalarına da inanırlar - çok fazla değil, bazıları bunu sadece gülünç olarak görür. Birçok gösterişli insan için "aynanın kırıldığı" işareti özel, mistik bir anlam taşır. Muhtemelen, ayna, okültizm ve büyücülük konusu olarak kabul edildiğinde, eski zamanlardan bize geçmişti.

Ayna neden kırık: arka plan

Ayna karışıklığa ve belli bir şeye sebep olduher zaman insanlarda, merak, karışıklık ile uyanıklık. Uzun zamandır herkes için ilginçti, camda bir şey mi var? Bu temelde, ayna çeşitli büyülü ve mistik özelliklere atfedilmiş, buz gibi soğuk kan efsaneleri ve verimleri icat edilmiştir. Ancak, bu güzel masallardan başka bir şey değildir. Yani her zaman: anlaşılmaz olan, katlanılmaz bir korkuya neden olur ve varsayımlar üretir.

ayna ne kırık

Ayna neden kırılmış: işaretlerin yorumu

Aynalarla işaretlere inananlar,Bu olay, sorun değil, daha büyük sorunların bir habercisi. Kırık ayna, yaklaşan talihsizliklerin bir sembolü olarak davranan birçok inanç ve batıl inançlarla çevrilidir. Örneğin, yakında ayna, kırma, ölüm ve diğer talihsizliklerin, aynayı kırmış olan kişinin hayatında izleyeceğine inanılmaktadır. Aynanın gelinin evinde kırılmışsa, kötü bir peygamber kabul ederler. Bu genel olarak düğün ve aile hayatı ile ilgili kötü olaylar anlamına gelir. Kırık ayna, birçok kişi tarafından evdeki kavga, boşanma ve kargaşa gibi bir yorum olarak yorumlanır.

Neden ayna bozamazsın

neden ayna kırmayacaksınAlıcı tarafından bakıldığında,Bizim gerçeklik haline kırık ayna evrenin diğer boyutlar özünü nüfuz edebilir. Modern büyücüler ve (seleflerinin gibi) büyücüler farklı alanlarda bağlayan ayna geçit aradı. Onlara göre, aynada, içkiler, ruhlar veya bir kez bizim boyutta, ortak adama zarar verebilir bazı yaratma vardır. Aynanın diğer tarafında birisi olduğu konular ile ilişkili birçok destan, masal ve efsaneler ( "yani geri rapor bana doğruyu söyle, benim aynanın Işığı" adlı Puşkin'in mistik masal ve ünlü çizgi hatırlayalım).

Kırık ayna ne anlama geliyor: mistisizm ve aynaların büyüsü

hangi kırık ayna anlamına gelirEzoterik düzeyde, ayna bir tür olarak kabul edilir.Kötü düşünceler ve eylemlerin yanı sıra evde yaşayan insanların olumsuzluklarından tüm negatif enerjiyi çeken ve emen bir mıknatıs. Bundan sonra ayna, birikmiş kütlenin eksi işareti ile enerjiyi serbest bırakmaması için korunmalıdır. Ona ve dolayısıyla, olumsuz olaylara, hastalıklara, kavgalara, skandallara ve ağır kayıplara ev sahipliği yapacak.

Aynanın kırıldığı yorumlar da vardır. İkiliğin (ezoteristlerin terminolojisinde) dualizmin bir simgesi olarak, yalnızca maddi değil, aynı zamanda manevi kabuğunu da yansıtır. Bu nedenle, aynaya baktığınızda her zaman gülümsemelisiniz, arkadaş canlısı ve iyi bir ruh hali içinde olmalısınız ve sık sık yıkanmalı ve ıssızlığa getirilmemelidir. Düşüncenize güzel, olumlu sözler söylemek yararlıdır. Ve eğer ayna kırılmışsa ve üzgünseniz, parçaları boş bir beyaz kâğıt üzerine işaretleyin ve çöpü terk ettiğiniz yere atın. Bu, hayattaki hoş olmayan bir olayı rahatlatmaya yardımcı olan bir arındırma töreni.

Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi

Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi

Related news

 • Zayıflatan Çaylar İle Hızlı Kilo Verme
 • Çeyizlik Bağcıklı Kare Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Muzlu Tart Pasta Videosu
 • Spathiphyllum Domino: bitkinin bakımı
 • Çoraptan Bebek Nasıl Yapılır Resimli Anlatım
 • Siyah turp salatası

 • Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 16

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi


  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 80

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 94

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 25

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 92

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 58

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 39

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 1

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 90

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 17

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 98

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 54

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 84

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 46

  Ayna neden kırılır: aynaların sihir ve mistismi 72