Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 2019

Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 2019
22.09.2019

Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 39

Ayar yapıyoruz. "Mazda" 3: gelişmeler pek olmaz

Herhangi bir yaratıcı sürücü üzerinde yürütür"kırlangıç" ayarlaması. "Mazda 3" - başlangıçta yüksek kaliteye rağmen istisna değildir. Araç ne kadar mükemmel olursa olsun, mükemmelliğin sınırı yoktur, mükemmeliyetçi düşünün.

Mazda 3'ün ayarlanması

Bir sedanın ve hatchback'in harici ayarı

Dışını kendi elleriyle yapmak çok gerçekçiakort. "Mazda 3" hatchback ve vücutta sedan dışında kendi aralarında farklıdır. Her vücut tipi için vücut kiti. Böylece, bir sedan üzerinde hacimsel ileri ve geri tamponlar ve ayrıca eşiklerin genişletilmiş bindirmeleri kurulmuştur. Bir hatchback için, hava-bezleri daha zarif ve kurulumdan sonra araba "dişi" özellikleri kazanır, ancak bu, erkeklerin direksiyon simidinin arkasında daha güvenli hissetmelerini engellemez.

Vücudu ayıran başka bir özellikSedan ve hatchback, bir kanat olur. İlk versiyonda bagaj kapağında büyük ve presli bir spoyler bulunur. Ama ikincisinde - arka camın üstünde çift taraflı bir banda tutturulmuş düzgün ve akıcı bir kanat. Bu, arabanın düzene ve aerodinamik niteliklerini arttırır.

tuning Mazda 3 hatchback

Bu bitmez, sadece başlarayar yapmak. "Mazda 3" alternatif optiklerle kolayca donatılmıştır. Tuning ve online mağazalarda çok çeşitli alternatif farlar bulabilirsiniz. Normal koltuklara kurulurlar ve ekin tamamlanmasını gerektirmezler.

Mümkün ayarlamayı düşünmeye devam ediyoruz. Optik açıdan "Mazda 3" hatchback, sedandan farklıdır çünkü her iki versiyon da oturma ve arka lambaların şekli bakımından farklılık gösterir.

mazda 3 fotoğrafları ayarlama

Her iki cisim için boyama ve airbrushing yapılıraynı. Başlangıçta araç tamamen sedef veya metalik olarak boyanır, daha sonra resim dış yüzeyin tamamlandığı yüzeye konur. Makalede sunulan bir fotoğraf olan "Mazda 3", airbrushing çeşitlerinden birinin açık bir örneğidir.

Çip ayar

Motor sürücülerini iyileştirmekçip ayarı. Ana güç ünitesinin performansını artırmak için birçok seçenek vardır. Bunların başlıcaları kontrol ünitesinin programlanması ve çipin kurulmasıdır. Her iki gelişme de otomobilin "Mazda 3" özellik ve dinamiklerini etkiler. Bu arabanın çip ayarı şu amaçlara yöneliktir:

 • güç artışı;
 • karlılığın geliştirilmesi;
 • Düşük sıcaklıkta çalışmak için yeniden işleme.

Her üç tip de eşit olarak yürütülmektedir. Özel bir tuning PC özel bir kablo ile araca bağlanır. Ardından, motor bilgisayardan ayarlanır ve belirli parametreler ayarlanır.

Bilgisayarın ECU çipini değiştirmek, ayarlamaya dahil edilmiştir. Parçayı kurduktan sonra "Mazda 3" özel bir bilgisayar kullanılarak dikilir. Bu ayrıntı, güç ünitesinin belirli ayarlarda çalışmasından sorumludur.

Mazda 3 Chip Tuning

Iç modifikasyon

"Mazda 3" showroomunun iyileştirilmesi - en basit kısımakort. Araba çok rahat olduğu için pek çok şeyin değiştirilmesi gerekmiyor. Bazı sürücüler spor koltuklar ve "Sparko" emniyet kemerleri takarlar. Kabinin ayarının ayrılmaz bir parçası, bir multimedya sisteminin kurulumunu sürdürmektedir. Böylece araba çekici ve melodik hale gelir.

Kural olarak, bagaj bölümü gerilir. Multimedya merkezi kontrol ünitesinin yanı sıra bir subwoofer kurar. Özellikle bu parçalar için ustalar bir dava yaparlar.

Salonun tam bir devriminin sevgilileri içintuning stüdyo toplam yükseltme sunacak. Koltuklar, tavan, raflar çekiliyor ve halı da değişiyor. Gösterge paneli ayrıca yağ seviye sensörleri, süspansiyon amortisörleri, araç eğimi, soğutma sıvısı sıcaklığı ve diğerleri ile donatılmıştır. Direksiyon bir multimedya spor direksiyon simidi ile değiştirilir.

Fren sisteminin modernizasyonu

Fren sisteminin iyileştirilmesi "Mazda 3" gerektirmezbüyük finansal maliyetler ve güçler. Sürücülerin yapacağı ilk şey, önde ve arkada kaliperleri, ayakkabıları ve fren silindirlerini değiştirmektir. Bir sonraki adım, bir spor el freni kurulumu. Tuning ustalarının ana kısmı, JP, ATI, Brembo ve Sparko üreticilerinin fren ayarlama kitlerini takmanızı önerir.

Fren sisteminin ayarını yapmak, maliyetiBu yedek parçaların ayarlanması ve ayarlanması gerektiğini dikkate alınız, bu nedenle profesyonellere başvurmanız önerilir. Bu nedenle, fren balatalarının bilgisayara bağlanan aşınma sensörleri vardır. Ancak doğru kurulum için, yazılımda değişiklik yapmanız gerekir. Parçaların değiştiği standart pedlerden farklı olarak, parçanın artık kalınlığı 1,5 mm ise, fren sisteminin spor elemanlarının izin verilen aşınması 1 mm'dir.

Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 2019

Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 2019

Related news

 • Cinsiyetçilik
 • KOLAY GÜNLÜK ÖRGÜ BAYAN BOT TIĞ MODELİ İLE TARİFİ
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Örme Denizci Takımı
 • Rengarenk Labirent Örgü Örme

 • Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 24

  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz


  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 97

  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 98

  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 16

  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 56

  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 52

  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 56

  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 60

  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 35

  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 68

  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 94

  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 65

  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 74

  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 63

  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 100

  Ayar yapıyoruz. Mazda 3: gelişmeler pek olmaz 99