Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 2019

Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 2019

Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 99 12.02.2019, 22:13

Autosalon "Ost West Auto": müşteri yorumları

Kullanılmış araç pazarında birçok hizmetbir araba bayilik "Ost West Auto" sunuyor. Müşterilerin geri bildirimleri, yöneticiler ve salon yönetimi ile kazanılan deneyimin yanı sıra sunulan makinelerin kalitesi hakkında bilgi verir.

Faaliyet alanı

Autosalon "Ost West Auto" ikinci el satıyorsatıcı ve alıcı arasında bir aracı olarak hareket eden, Rus ve yabancı markaların otomobilleri. Satış, ondan fazla merkezde, tüketiciye, farklı fiyat kategorilerinden, premiumdan bütçeli arabalara kadar bir araç seçeneği verildiğinde gerçekleştiriliyor.

Şirketin ana hizmet satışkilometre ile otomobillerin. Kabinde, makinenin satış öncesi hazırlığını sağlayın, onarım işi için devlete ve maliyet düzeyine bağlı olarak maliyetini değerlendirin, bakım yapın ve makinenin geçmişini kontrol edin.

doğu batı araba yorumlar

Ek teklifler

Müşterilerin rahatlığı için, otomobil showroomu "Ost West Auto", araç tescili, çeşitli finansal kuruluşlardan çeşitli kredi programları ve çok daha fazlası için çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Ana hizmet yelpazesi:

 • Üç programda satılık bir araba almak -ticaret, acil satış, komisyon satışı. Araba sahipleri, arabalarını şirkette temsil edilen başka bir şirkete takas etme hizmetini kullanabilirler. Yeni bir araba için ek ücret miktarı belirlenir.
 • Borç verme. Araba bayi kredileri lider bankacılık kurumlarından kredi programları sunarak alıcılar, belgesel destek sözleşmesi sağlar ve kredi programının en iyi seçeneği seçmenize yardımcı olur.
 • Otomatik Sigorta Program önde gelen Rus ajansları ve küçük şirketlerin önerilerinde. Sigorta, alıcının isteklerine göre yapılır ve OSAGO, CASCO, vb. Programları içerir.
 • Lastikler ve tekerlekler. Bu bölüm, otomobilin herhangi bir kategorisi ve markası için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yeni ve ikinci el ürünler sunulmaktadır.
 • Otomatik seçiminde istişareler. Salonun uzmanı, müşterinin gereksinimlerine göre aracı seçmeye yardımcı olacak ve işlemin tam desteğini gerçekleştirecektir.
 • Servis - onarım, yeni ekipmanların kurulumu, modernizasyon vb.
 • Yasal hizmetler Şirket, trafik polisi, FSSP ve diğer yapılarda bir araba geçmişi kontrolü gerçekleştiriyor.

Negatif incelemelerde neler yazılır

Aktif bir reklam kampanyası ve bir fiyat sayesindePolitika, bir çok müşteri "West West Auto" salonuna dönüyor. Satılan araçların kalitesiyle ilgili yorumlar, alınan gösterimler ve açıklamaların en parlaklarından bazılarıdır. Alıcıların çoğu, araba satıcılarının sadece arabayı satmak için onarımları taklit ettiklerini ve onunla kimsenin ilgilenmeyeceğini belirtiyor.

Moskova'daki "Ost West Auto" salonundaki olumsuz eleştirilerde, şu tür eksiklikler var:

 • motor diyagnostiği yapılmaz;
 • Vücutla ilgili sorunlar ortadan kaldırılamaz, ancak paslı yerler boyanır;
 • gerçek araba ralli küçümseniyor.

doğu su samuru oto altufevo yorumlar

tavsiyeler

Birçok alıcı iletişim kurmayı tavsiye etmiyormotor gösterisi "Ost West Auto" (Altufievo). İncelemeler, genellikle satın alınan aracın fiyatını aşan, zorla yapılan ek onarımların çok sayıda tarifiyle doludur. Kişiler herhangi bir şeye yol açmayan şikâyetlerle şirkete yapılan itirazları yazmaktadır, çünkü imzalanan sözleşme işlemin tamamlanmasından sonra herhangi bir iddiayı dikkate almamaktadır.

Araba bayisinden hoş olmayan sürprizlerden biriSatın alınan makine için test sürüşü servislerinin eksikliği. Müşteriler, yöneticinin alıcıların isteklerini karşılamadığı durumlarda, ısrarla seçilmiş bir aracı sürme veya hemen satın almayı reddetme fırsatını talep eder.

Olumlu anlar

Satın alma ile şanslı müşteriler var ve onlarZevk salonu "Ost West Auto" (Altufevskoe karayolu) bir kez daha ele alındı. Olumlu yorumlarla yapılan yorumlar, personelin nezaket ve farkındalığını gösterir. Alıcılar, salon yöneticilerinin esasa ilişkin tüm soruları cevapladıklarını ve ayrıntılı bilgi sağladıklarını söylüyorlar.

Müşteriler şirketi övüyor ve daha fazlası için. Salon "Ost West Auto" incelemeleri, çeşitli model ve marka otomobilleri, indirimli indirimler sistemi ve satın alınan aracın kayıt hızının (trafik polisi prosedüründe kayıtla birlikte bir saatten biraz fazla sürdüğü) zenginliği için alınan bir artı işareti ile inceler. Birçok kişi, kabindeki tüm atmosferin dostça ve ticari olduğunu yazdı. Bu, bir anlaşmayı rahatça yapabilmenizi ve işlerini yeni bir makinede yapabilmenizi sağlar.

East West car için değerlendirme

Püf noktaları nelerdir

Bildirilen fiyatlar ve bir oyuncu çekiyorshowroom "Ost West Auto" da tüketicilerin büyük bir akışı. Müşteri referansları, bir kredi satın alırken ve karar verirken daha dikkatli olmanızı ister. Alıcılar, bir uzmanla salona gelmenizi tavsiye ediyor ve arabanızın tüm özelliklerini kişisel olarak kontrol ettiğinizden emin olun. Bu, boya tabakasının, motorun, gövdenin, şasinin ve diğer parçaların durumunu kontrol etmek için geçerlidir.

Tüketicilerin cevaplarında dürüstlük olduğuna dikkat çekiliyor.yöneticiler birçok konuda sorgulanabilir ve bazı durumlarda West West Auto showroom'unun alıcının aldatılmasında yakalandılar. İncelemeler, bazı manipülasyon türlerine genel bir bakış sunar, örneğin, kredi anlaşması tutarının her zaman şirkete büyük bir ilgi gösterdiği belirtilir. Bu öğe neredeyse her zaman en sonundadır ve yorgun bir müşteri, yükümlülükleri doğrularken nadiren bunu fark eder.

Ayrıca salonda yapmakyerine getirilemeyen teklifler - belirli bir özellikteki bir aracın satın alınması için bir telefon görüşmesinde, fiyat tavsiye edilir, ve o anda otomobilin farklı bir sürüm, montaj, renk, fiyat, kilometre ve sık sık marka olduğu ortaya çıkar. Bunların çoğu, “Ost West Auto” showroom yöneticilerinin davranış normudur. Bu tür hikayelerle yapılan incelemeler nadir değildir, müşterilerde hizmet ve hizmet düzeyini piyasalarla karşılaştırır ve genellikle eşittir.

motor gösterisi

Araba bayisinin avantajları nelerdir?

Bazı alıcılar mükemmel memnun kaldı"East West Auto" şirketindeki işlemler. Salon hakkındaki yorumlar, alıcının sadık tutumunu yöneticinin eylemlerine, işletmenin politikasına ve elde edilen sonuca göstermektedir. Sol gösterilerde, birçoğu eski otomobilin satışı ve yeni özelliklere sahip bir otomobilin satın alınmasını organize eden ticaret sistemini kullandığını açıkça ortaya koyuyor. Tüm prosedürlerin mümkün olan en kısa zamanda uygulamaya konulduğu ve satın alınan aracın ileri sürülen tüm gereklilikleri yerine getirdiği belirtilmektedir.

Tecrübeli sürücüler birkaç tane kaldıSalon "Ost West Auto" (Altufevo) hizmetlerini kullanmak isteyenler için öneriler. Bu türden satın alanların incelemeleri, başlangıçta, araba satan kabinlerde mükemmel bir araba satın almayı beklememeniz gerektiğini söyler.

Her durumda, birden fazla seyahat eden bir arabayüz kilometre ve bir veya birkaç sahip tarafından ziyaret edildi, kesinlikle eksiklikler, arızalar, onarımlar ve muhtemelen kazalar olacaktır. Alıcının kabul etmek istediği dezavantajlarla, ve her durumda kabul edilemez olanlarla ve satın alırken bu listeye dayanarak belirlemeye değer.

 doğu su samuru auto altufiev müşteri yorumları

Hizmetlerin dezavantajları

Müşteriler şirketin çalışmalarından memnun değiller.puan, salon "Ost West Auto" eleştirdi. Müşteri referansları, salon yöneticilerinin, aracın durumunun tam resmini netleştirmek ve bu nedenle çok fazla soru sormak isteyenler için kaba bir tutum sergilediklerini göstermektedir. Ziyaretçiler uzmanların hakaretleri, tepki sürelerini ve gerçeklerin açık sahtekarlıklarını geciktirmediklerini ve bundan suçlu bulunup bulunmadıklarını, sorumluluktan kaçınmak için her yolu denediklerini söyledi.

Kabinin önderliğine de çok biriktirdinet bir aldatma alıcı için satış politikası ve Yönetim hukuki sorumsuzluk hakkında sorular. Şirketin cevapta Tüm iddialar işlerini satılık araba biter ve bir hak talebi almak zorunda olmadığını, bir makine seçerken daha dikkatli onu muayene geçmesi gerektiğini söyledi.

Müşterilerin büyük çoğunluğu tavsiyekullanılmış bir araba için diğer araba galerileri gidin ya da sonunda Ost West Araba ile bir anlaşma yapmaktan daha karlı olacak yeni bir araba satın almak için bir araç bulmak. Aracını bu otomobil şovundan satanlar, aracın durumunun yanlış değerlendirildiğini, miktarın piyasadaki ortalamadan önemli ölçüde düşük olduğunu ve bu da kullanılmış bir başka otomobil için alışverişi tamamen kârsız hale getirdi.

otomatik gösterisi autos auto altufevo yorumlar

Şirket hakkında çalışanlar

Şirket sürekli genişliyor ve sayısıçalışanlar sürekli olarak büyümekte, OST West Auto auto salonunun personelinin doldurulması ve güncellenmesi gerçekleşmektedir. Çalışanların incelemeleri, işletmeyi en kârlı taraf olmaktan çıkarır. Eski yöneticiler, her bir çalışma haftası sonunda tamamlanması gereken bir mali plana sahip olacak yeni meslektaşları uyarmaya çalışırlar. Plana uyulmaması, ücretlerde düşüşle ifade edilen cezalarla sonuçlanacaktır.

Bazı incelemelerde büyük olduğu söyleniyorMakinelerin bir kısmı estetik onarımlardan geçirilmiş olup, bu durumun amacı estetik bir görünümdü ve kimsenin umursadığı diğer niteliksel özellikler ve sermaye onarım masrafları gerçekleştirilemedi.

doğu batı oto yorumlar

Çalışmam hakkında ne sevdim

Olumlu geri bildirim, herhangi bir finansal görevi yerine getirebilecek, herhangi bir tüketiciye yaklaşım bulabilecek dost bir takım anlamına gelir.

"Ost West Auto" daki çalışmanın ortaya çıktığı unutulmamalıdır.aşırı satış uygulamaları, strese dayanıklılık eğitimi ve otomobil üreticileri hakkında kendi bilgi tabanını genişletme ve otomobili ziyaret eden her modelin sorunları için mükemmel bir okul. Eski çalışanlar, bonusları şarj etme, ücretlerin ve katı disiplinin geciktirilmesi gibi opak sistemden bahsetti. Sonuç olarak, Moskova'daki Ost West Auto Showroom'un çalışmalarının hem olumlu hem de olumsuz olarak değerlendirilmesinin, her birinin kendi değerlendirme kriterlerine sahip olduğu, kişilerin öznel görüşlerini yansıttığını belirtmek isterim. Bu nedenle, şirket hakkında kendi fikrinizi yapmak için, hizmetlerini kullanmanız gerekir.

Faydalı bilgiler

Motor Show "Ost West Auto" - piyasada satıyorsermaye ile sadece otomobiller, bir dizi ilgili hizmetler sunar ve Moskova - Altufevskoe otoyol, ev numarası 31, bina 1 adresinde yer almaktadır.

Toplu taşıma araçlarıyla ilgili yol tarifi:

 • "Vladykino" metro istasyonundan53, 359 numaralı rotayı işaretleyin ("Goskino motor deposunu" durdurun). O zaman Altufevskoe otoyolunu geçip "Ost West Auto" atostalonuna ulaşmak için "Rolf" salonları arasından geçmelisiniz.
Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 2019

Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 2019

Related news

 • Takviyeli bir monolitik levha levha nasıl yapılır
 • EMZ: benzer bir form nasıl açılır
 • Minik Köstebek Pasta Yapılışı Videosu
 • ROC nedir Rus Ortodoks Kilisesi
 • Suzdal, Pokrovsky Manastırı: tarih, açıklama, ilginç gerçekler
 • Mayasız Poğaça

 • Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 10

  Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları


  Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 13

  Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 91

  Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 35

  Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 18

  Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 24

  Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 97

  Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 45

  Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 96

  Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 40

  Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 12

  Autosalon Ost West Auto: müşteri yorumları 3