Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 2019

Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 2019
21.07.2019

Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 51

Autocentre "Ohta", Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi

Şimdi şehirler çok büyük hale geliyor. Bu nedenle, bir uçtan diğerine geçmek oldukça sorunlu hale gelir, çünkü otobüsle birkaç transfer yapmak gereklidir. Sonra insanlar zaman kazandıran ve bazı durumlarda para olarak kişisel bir araba satın almayı düşünüyor. Bu süreç tüm ciddiyetle birlikte alınmalıdır. Çoğu zaman, otomobiller showroomda satın alınır. Şimdi çok büyük bir sayıdır, hangisi en uygun olanı oldukça sorunludur. Bu yazıda, Autocenter Okhta, bayinin gözden geçirmesi ve değerlendirmesi dikkate alınacaktır. Yani, başlayalım.autocentre ohta st. petersburg yorum

Hakkımızda

Motor gösterisi "Ohta" nispeten yakın zamanda kuruldu. Ancak, buna rağmen, sadece deneyimli profesyoneller burada çalışır. Şirket çeşitli üreticilerin yeni ve kullanılmış araba satıyor. Petersburg'daki Ladozhskaya otomasındaki "Ohta" hakkındaki geri bildirimle yargılanan herhangi bir müşteri, beğendiği arabayı seçebilir. Sonuçta, kabin aralığı büyüktür. Burada kilometreli araba sayısı sürekli artmaktadır. Hepsi satışa çıkarılmadan önce iyice test edildi. Showroom çalışanları, birçok prosedürde müşteriye yardımcı olabilir: araba seçimi, belgelerin tescili, trafik polisi ile kayıt, vb.

Bir araba satın alma yolları

"Ohta" şirketindeki bir araba birçok şekilde satın alınabilir. İşte bunlardan bazıları:

 • Ticaret-In programı kapsamında;
 • geri dönüşüm programı kapsamında;
 • Minimum faiz oranlı bir kredi vermiş (bu durumda,% 3.7).

Birçok araba galerisi bankalar için işbirliği yapıyorkredilerin kaydı. "Ohta" nın ortağı yok. Bu nedenle, kredi showroomda verilir. Bunun için, kredi bölümünün çalışanlarına verilerinin, yani cep telefonunun adı ve numarası hakkında bilgi verilmesi gerekmektedir. Bundan sonra, özel hesaplayıcı, müşterinin ayarlaması gereken aylık ödemenin miktarını hesaplayacaktır. Bu şirketin web sitesinde yapılabilir. Bununla birlikte, çalışmasında olumsuz geri bildirim aldığı nüanslar vardır. Petersburg'daki Autocenter "Ohta" nın bir dezavantajı var. Bunlardan biri, "Polustrovo" oto şovunun web sitesine bir gizlilik politikası açmak için her girişimde geçiş. Petersburg üzerinde Autocentre ohta yorum

Müşteriler için fırsatlar

Showroom'da teknik merkez yok, yaniAraba tamir etmez ve servis yapmaz. Bu nedenle, bir araba almadan önce, daha fazla bakımın nerede yapılacağını ve ortaya çıkacak arızaları tamir etmeyi düşünmelisiniz.

Ancak, otomatik müşterilere hizmet verme açısındanbir anlamda ihlal edildiğinde, diğer olasılıklar onlar için açıktır. Örneğin, bir otomobil satıcısının ziyaretçisi sergi salonundaki arabaları inceler ve bazı özel modeller onu ilgilendirir. Bunu mümkün olduğu kadar öğrenmek için, arabanın yanında her zaman aşağıdaki bilgiler bulunur:

 • geri arama nasıl yapılır;
 • Trade-In programına nasıl başvurulur;
 • Bir danışman veya yönetici ile nasıl irtibat kurabilirsiniz.

Eğer mümkün olduğunca çabuk bu ilgi bilgi öğrenmek gibi St. Petersburg araba merkezi "Ohta" hakkında geribildirim, müşteriler genellikle böyle bir çözüm oldukça uygundur söylerler.

Mevcut arabalar

Şirkete göre, her zaman kullanılabilirçok sayıda araba. Bu soruyu eski defterleri Ancak, biz aslında farklı olduğunu anlayabiliriz. Danışmanlar her zaman arabanın çıkarları kullanılabilir olduğunu savunmakla birlikte, daha sık aldatıyor ve genellikle St. Petersburg oto merkezi "Ohta" gözden bahsedilmiştir.araba merkezi ohta yorum

Potansiyel müşteri müdürü çağırdığındaŞirket ve ilgili modelin uygunluğunu sorar, daha sonra, kural olarak, çalışan her zaman olumlu yanıt verir. Ancak, müşteri otomatik gösteriye geldiğinde, bu arabanın çeşitli nedenlerden ötürü olmadığı ortaya çıkıyor:

 • Başka bir adam tarafından daha yeni satın alındı;
 • Müdür bir hata yaptı, ama şimdi durumun bir açıklaması için gelemez.

Bundan sonra, sinirli müşteri teklif edilirDaha sık, daha pahalı olan başka bir araba. düşük-uç modelleri - Kural olarak, araçların edinimi için showroom mevcut sayısı, toplu minimumdur. otomobillerin bir dizi şirket fazla 5 puan üzerinden 2'den hak ettiği Petersburg karayolu üzerinde otomobil merkezi "OKHTA" Devrim konusundaki yorumlarında bir sergi salonu yazma katıldı Deneyimli uzmanlar.

Salonun tarifi, adresi ve iletişim bilgileri

Otomatik merkez "Okhta" ile ilgili yorumlarda genellikle belirtilirelverişsiz konum. Motor şovu St. Petersburg kentinde, tam adresi: Devrimin Karayolu, 86. diğer yerleşim yerlerinden gelen çoğu ziyaretçi, bu şehir merkezinde yer almaktadır. Buradan en az 25 dakika içinde araba bayisine ulaşabilirsiniz. Bunun için otobüs, tramvay veya metro ile 2 transfer yapılması gerekecektir. Şirketin iletişim bilgileri şirketin resmi web sitesinde bulunabilir.

Müşteri araba galerisinde bir araba satın alırsa, o kayıt için bir araba kurmak için trafik polisine girmesi gerekecektir. En yakın bölüm yakın değildir.

Eğer müşteri devam ederse, yemek için hiçbir yer yoktur. Bu nedenle, alıcılar genellikle showroom hakkında olumsuz geribildirim bırakıyor. Araba merkezi "Okhta" birçok kötü eleştiriler var ve bu en kötü değil.

autocentre ohta iletişim adresi bize ulaşın

Çalışanlar hakkında yorumlar

Müşteri hizmetlerinin kalitesi burada daha düşükortanın Eğer showroom ziyaret ve tek başınıza öğrenmek için birçok soru ve teklifler cevap vermezse potansiyel müşteri ile iletişim kurmak için isteksiz bir şirket deyimi çağırdığınızda.

Showroom'da danışmanlar cevapları bilmiyorPek çok soruda, genellikle farklı bilgileri açıklığa kavuşturmak veya cevap vermeyi reddetmek için aforoz edilir. Bazı durumlarda, müşteriler belirli bir araba ile ilgilenir, ancak daha sonra yönetici daha sık pahalı olan veya kusurları olan ve dolayısıyla atılması gereken başka bir model önermeye çalışır.

Kredili araba alırken, çalışanlar gönderirsadece bir banka için bir başvuru ve başka bir bankaya gönderilmesi istendiğinde, bazen kaba bir biçimde reddedilir. Showroom'da bir sigorta departmanı var. Burada her şey de mükemmel değil. Çalışanlar, sadece CASCO programı altında ve OSAGO'nun reddedilmesi için, sebebi açıklamamaktadır.

St. Petersburg'daki Okhta fiyatları

Çoğu zaman, inceleme için potansiyel müşterilerçeşitli modeller ve indirimlerle birlikte şirketin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Orada oldukça cazip fiyatlar görüyorlar. Ancak, bilgi yanlıştır. Bir araba seçerken, yöneticiler, söz konusu modellerin maliyetini, dokümanlar düzenlene kadar isimlendirmeyecektir.

Ayrıca, müşteri fiyatları hakkında soru sorduğunda, yönetici daha sıktüm bu konudan ayrılır ve diğer, bazen gereksiz bilgileri anlatmaya başlar. Alıcı hala maliyeti bulmayı başardığında, bunun birçok benzer şirketten daha yüksek olduğu ortaya çıkıyor. Bu durumda, müşteri sadece bir araba satın alabileceğinizi anlar. Sitede listelenen krediyle ilgili bilgiler de yanlıştır. Faiz oranı her zaman daha yüksektir.Petersburg Devrimi karayolu üzerinde autocenter ohta

Belki de otomatik şovda arama yaparken operatörKullanılmadığı gerçeğinden dolayı aracın maliyetini belirtir. Ancak, hem sitede hem de telefonla, ilginç bir modelin mevcut olduğu belirtilecektir. Şirkete varışta, yönetici makinenin varlığını sorgulayan potansiyel müşterinin dikkatini dağıtır. Daha sonra, düşünmek için başka bir model sunmaya başlar.

Danışmanlar bunu çünküBu galeride genel olarak ilgilenilen araba hiçbir zaman mevcut değildir ve büyük olasılıkla olmayacaktır. Bu durumda, ziyaretçi satın almak için yeterli araç olmadığını anlar. Önerilen modellerin çoğunun da şüpheye neden olan bir PTS'si yoktur.

Şirketin dezavantajları

Otomobil şovunun en dikkate değer eksikliğikonumu. Yakınlarda yemek veya kafe bulunmamaktadır. Çoğu zaman, müşteriler bunu son dakikada öğrenecekler. Belgelerin Yürütme Eğer bu dönemde aç alabilirsiniz uzun bir zaman sürer. Bu nedenle, beslenme hakkında önceden düşünmeniz gerekir. Ayrıca kayda değer sergi salonu, çünkü istemci uzun bir yol oluşmamış arabalarda aşmak zorundadır ne, uzakta trafiğinden yer olmasıdır.

Showroomun kataloğunu incelemek,pahalı olanlar da dahil olmak üzere çok sayıda araba var. Ancak, şirkete vardığınızda, aslında her şeyin farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Çoğunlukla burada sadece bütçe arabalar var. Bununla birlikte, bazılarının çok düşük bir güvenlik seviyesi vardır.

Şirketin internet sitesinde araçların maliyeti belirtildi.düşük. Ayrıca, borç verme koşullarının çok kârlı olduğu ve faiz oranının en düşük düzeyde olduğu da belirtilmiştir. Ancak şirket, işbirliği yaptığı bankaları belirtmemektedir.autocentre ohta değerlendirme değerlendirme salon iletişim

Bir araba seçerken, sunulan araçların bazılarının kalitesi sorgulanabilir olduğundan, bağımsız bir uzman hediyesine sahip olmak en iyisidir.

avantajları

Yanıtlarında, tüm müşteriler Okhta otomobil şovunun değerini belirtmez. Çoğu zaman, şirket avantajları hakkında konuşur. Avantajları:

 • Sürekli olarak farklı büyüklüklerde çeşitli indirimler gerçekleştirin. Bilgilerin belirtilmesi gerekiyor. Bazen, indirimin boyutu, kullanılmış bir aracın değerine eşit bir işarete ulaşır.
 • Bir kredi verirken, asgari faiz oranı% 3.7'dir.
 • Bir araba satın aldığınızda, herhangi bir müşteri hediyeleri garantilidir. Çoğu zaman bu, CASCO programı kapsamında bir dizi lastik veya sigortadır.

Bir aracın satın alınmasına karar vermeden önce, müşterinin motor şovu hakkındaki fikirlerini tanımak en iyisidir.

Autocenter Okhta: olumlu geribildirim

Müşteriler genellikle iş hakkında geri bildirim bırakmak isterşirketi. olumlu geribildirim, onlar şirket bir otomobil seçiminde de yardım etmek personel hazır yaşadı unutmayın ve bir işlem yaparken.

Ayrıca, müşteriler otomatik merkez "Okhta" ile ilgili incelemelerdeSt. Petersburg sık sık yeni araçların kalitesinin mükemmel olduğunu belirtiyor. Ama kullanılmış arabalarla bazı sorular var. Bazı örnekler kötü durumda, sömürüsü basitçe imkansız. Bu nedenle, bir kilometre ile bir araba seçerken bağımsız bir uzman hizmetlerini kullanmak en iyisidir.

Olumsuz geribildirim

Müşteriler genellikle hakkında olumsuz geribildirim bırakınaraba merkezi "Ohta". Kabinin reytingi de istenecek kadar ayrılıyor. Geri bildirim, bazı çalışanların kaba olduğunu not eder. Müşteri soru sorarsa, bazen yönetici yanıt vermeyebilir. Ayrıca bazı durumlarda, alıcılar çalışanlara hakaret ettikleri anları fark etti. Daha sık değil, müşteriler bunu yorumladı. Ancak personel hakaret olmadığını iddia etti.

otomatik show autocenter ohta müşteri yorumları

Eğer aracın satın alınmasından sonra bozulduysa, onarımı veya değiştirilmesinde, yönetim reddedecek ve arabanın daha dikkatli seçilmesi gerektiğini söyledi.

Sonuç

Motor Show "Ohta" çoğu müşteriden ayrılıyorolumsuz izlenim. Bu nedenle, burada bir araba satın almak için olsun ya da olmasın, herkes kendi başına karar vermelidir. Her şeyi incelemek, çalışanlarla iletişim kurmak, tüm değerlendirmelere ve salonun derecesine dikkat etmek gerekir. Gerekirse otomatik merkezi "Ohta" iletişim bilgileri resmi web sitesinde kolayca bulunabilir.

Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 2019

Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 2019

Related news

 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Manuel Terapi Nasıl Yapılıyor
 • Karpuz Lif Modeli Yapımı Açıklamalı Videolu
 • Halıdan Meyve Suyu Lekesi Nasıl Çıkar
 • Kene kaynaklı ensefalitin önlenmesi, belirtileri ve tedavisi

 • Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 69

  Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi


  Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 23

  Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 84

  Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 72

  Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 19

  Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 37

  Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 12

  Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 88

  Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 68

  Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 26

  Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 39

  Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 8

  Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 49

  Autocentre Ohta, Saint-Petersburg: yorumlar, salon değerlendirmesi 9