Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 2019

Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 2019
20.10.2019

Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 83

Autocentre "Guta Motors" - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri

Modern yaşamın ritminde, yapmaksızın yapmak zoraraba. Toplu taşıma veya taksileri kullanan kişiler er ya da geç kişisel araç satın almayı düşünürler. Bazı sürücüler, kişisel taşımacılığa sahip olmanın çok elverişli olduğunu fark etti ve aynı anda birkaç kopyayı kullanmaya başladı.
guta motorları yorumlar

Ancak, tüm arabalar er ya da geç eskimiş olur. Daha sık görünmeye başlarlar, çeşitli arızalar, şasi parçaları yıpranır ve araba kalitelerini kaybeder. Bu durumda, insanlar eski olanı değiştirmek yerine genellikle yeni bir makine satın almaya karar verirler. Araba galerilerinde çok sayıda araba seçeneği sunulmaktadır. Ama bir araba satın almak için doğru yer nasıl seçilir? Bu makalede, motor gösterisini "Guta Motors" olarak değerlendireceğiz ve bu konuyla ilgili yorumları inceleyeceğiz.

Auto Show Hakkında

"Guta Motors" motor şovu önde gidiyorMoskova'da araba satışları. Sağlanan hizmetlerin kalitesi nedeniyle çok popüler. Şirketin tarihi 2005 yılında başladı. O andan itibaren otomobil şovu hala durmadı ve birçok yönden gelişti. Şu anda şirket, hem yerli hem de yabancı en popüler markaların resmi bayisi haline geldi.otomatik gösterisi guta motorları yorumlar

Müşteriler neden Novogireevo'da "Guta Motorları" nı seçiyor? İncelemelerde şunları not ederler:

 • Otomobillerde ve hizmetlerde ustalaşmış son derece yetenekli çalışanlar.
 • Çok sayıda araba.
 • Farklı hizmetler ile birçok kredi programları.
 • Garanti ile araçların bakım ve onarım geçişi.

Yer ve zaman çizelgesi

Motor Show "Guta Motors" Moskova'da 2. Novogireev Caddesi, 64 adresinde yer almaktadır. Şirket her gün 09: 00-21: 00 arasında molalar vermeden çalışır.

"Guta Motors" hakkında yorumlar

Otomobil şovunun müşterileri genellikle geri bildirim bırakır. Çoğu zaman olumludurlar. Müşteriler, "Guta Motors" ile ilgili incelemelerde, showroom'un çok sayıda arabaya sahip olduğunu, dolayısıyla herhangi bir kişinin uygun bir model alabileceğini belirtti. Ayrıca, buradaki hizmet kalitesinin bir rakımda olduğunu da belirtiyorlar. Genellikle motor gösterisinde çeşitli eylemler yapılır ve indirimler verilir. Şimdi, her bir öğe hakkında daha ayrıntılı olarak.guta motors novogireevo yorumlar

Araba Kataloğu

Showroom'da, arabalar sadeceiyi bir üne sahip popüler üreticiler. Tüm modeller niteliksel olarak bir araya getirilmiştir, çünkü evlenme riski en azdır. Burada yerli, Japon, Amerikan, Fransız ve Alman üreticilerinden bir araba satın alabilirsiniz. Bir araba almak tercihler ve finansal imkanlar ne olursa olsun herhangi bir müşteri olabilir.

Hizmet Kalitesi

Sadece "Guta Motors" showroomundaBu alanda tecrübesi olan kalifiye elemanlar. Seçim sürecindeki ve satın alma işleminde aracın satın alınmasıyla ilgili herhangi bir soruyu cevaplayacaklar. Kendilerini müşterilere kaba davranan çalışanlar, burada uzun süre kalmazlar - sadece kovulurlar.

Danışmanlar sigorta formülasyonunda yardımcı olabilir. Aynı zamanda bir kredi programı seçip bir anlaşma imzalamada yardımcı olabilirler. Onların yardımıyla, kayıt için bir araba kurmak için prosedürü kolaylaştırmak mümkündür. Bakımın geçişi için, tüm işlerin kalitesi bir rakımda olduğu için, şirketin teknik merkezine başvurmak en iyisidir. Burada herhangi bir araç mekanizmasını yapabilir ve onarabilirsiniz.salon guta motorları hakkında değerlendirme

Karlı işlem

Burada en fazla bir araba satın alabilirsinizuygun şartlar. Bir kredi başvurusu yaparken, fazladan ödeme yapılmayan ve ilk katkıların olmadığı programlar mevcuttur. Bu, şirketin birçok banka ile iyi bir üne sahip olması sayesinde sağlandı.

Motor gösterisinde, genellikle çeşitli eylemler yapılır. Şirketin web sitesinde ya da yöneticiyle iletişime geçerek, her şeyi öğrenebilirsiniz. Ayrıca, her müşteri yılın zamanına bağlı olarak indirim ve hediyeler alır. Kışın, çoğu zaman, showroom "Guta Motors" alıcılarının incelemelerinde belirtildiği gibi, Moskova'da bir dizi kış lastiği veriyorlar.

Kredi yapmak

Motor Show "Guta Motors" birçok ile işbirliği yaparbankalar. Çok sayıda kredi programı sunuyorlar - yaklaşık yüz. Hepsi kayıt için kullanılabilir. Müşteri bir program seçmekte zorlanırsa, şirketin çalışanı karar vermesine yardımcı olabilir. Peşinat ödemeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca, sadece 2 belgenin üretilmesinin gerekli olduğu bir program var. Şartlar ve koşullar:

 • Bir kredi almak için, sadece bir Rus pasaportuna ve sürüş hakkına ihtiyacınız var;
 • 3 500 000 ruble kadar herhangi bir miktarda sorun;
 • Banka başvuruyu inceler ve mümkün olan en kısa zamanda cevap verir;
 • Son ödeme tarihinden önce tüm tutarı ödemek mümkündür;
 • İhraç için asgari süre 3 ay, azami süre 7 yıldır.
 • Bir kredi programı seçiminde yardımcı olun, bir anlaşma yapın.otomatik gösterisi guta motorları moskova yorumlar

Kayıt için başvuru

Araba ve kayıt satın aldıktan sonraBunun için sigortasız arıza yapmadan arabayı hesaba koymak gerekir. Bu trafik polisinde yapılmalı. Bu prosedür genellikle çok zaman alır, çünkü her zaman aracın denetlenmesi için büyük bir kuyruk vardır. Süreci basitleştirmek için, otomobil şovu, müşterinin katılımı olmadan aracı hesaba koymayı teklif ediyor. Bu durumda her şey çok daha hızlı geçecek.

sigorta

Bir aracı yönetmek, istediğiniz zamankazanın katılımcısı. Onarımlar için ödemeleri garanti etmek için, sigortayı ayarlamanız gerekir. "Guta Motorları" nda çeşitli programlarda yapılabilir. OSAGO zorunlu bir sigorta poliçesidir. KASKO düzenlenemez, ancak araç sahipleri ödeme yapmak için bunu yapmayı tercih ederler. Kayıt sadece güvenilir sigorta şirketleri aracılığıyla gerçekleşir.

Program "Ticaret-In"

Eski bir araba satışı her zaman çok şey alırzaman ve bazen sinirler. Bu işlemi kolaylaştırmak için, Guta Motors Motor Show'da bir Trade-In değişim sistemi vardır. Bu sayede yeni bir arabaya büyük bir fayda sağlayacak eski bir araba takas edebilirsiniz.

Çalışanlar hakkında

Müşteriler genellikle "Guta Motors" değerlendirmesinde dikkat çekicidirBir motor gösterisinde, verilen alanda büyük deneyime sahip çalışanlar var. Herhangi bir araba hakkında ilginç bilgiler söyleyebilirler. Ayrıca tüm promosyonlar ve indirimler hakkında bilgi verebilir, aynı zamanda Guta Motors'un incelemeleriyle yargılanarak işlemin yapılmasında yardımcı olabilirler.Moskova'da otomobil gösterisi guta motorları

Buraya ulaşmak neden en iyisi?

Showroom'da çok sayıda araba var. Burada, herhangi bir kişi kendi isteklerini karşılayacak bir araç ve finansal imkanlar alabilecektir. Bir araba satın almak için sınırlı bir miktar para varsa, müşteri otomobili kilometrelerce de görebilir, ki bu da showroomda da büyüktür. Şirketin iyi bir itibarı var, bunun kanıtı - çok sayıda olumlu geri bildirim. Moskova'daki "Guta Motors" motor şovuna korku olmadan erişilebilir.

Sonuç

Bu araba showroomu için harika bir yerİnceleme ile yargılayarak, araba satın alma. "Guta Motors" salonda uygun fiyata bir araba satın alabilir ve kaliteli bir servisin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 2019

Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 2019

Related news

 • Konsül
 • Derby County
 • İğne Oyası Anne Çiçek Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • CD İLE YAPILAN HAYVANLAR İLKÖĞRETİM FAALİYETLERİ
 • Subbotin Nikolay: dayatılan fikirlerin matrisini bırakmak gerekiyor

 • Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 52

  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri


  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 20

  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 42

  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 83

  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 32

  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 62

  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 35

  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 79

  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 46

  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 99

  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 98

  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 90

  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 91

  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 55

  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 28

  Autocentre Guta Motors - Müşteri yorumları, özellikleri ve Hizmetleri 31