Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 2019

Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 2019
23.09.2019

Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 98

"Artemisin": kullanım talimatları, yorumlar

Hastalara hangi dozda Artemisin reçete edilir? Bu ilacın kullanımı, tüketici yorumları ve özellikleri için talimatlar aşağıda tartışılacaktır.artemisin kullanım talimatları

Kompozisyon, form

Hazırlık "Artemisin", kullanım talimatlarıokumak için gerekli olan, plastik kavanozlara konuldu tabletler şeklinde mevcuttur. ilacın aktif maddeler şunlardır: tabaka senna, nane, yaprak, çiçek Tansy kantaron özü,% 15 özü mikrokapsüllü karıştırma, sarımsak uçucu yağ, kimyon özü, bitki kekik özü, ceviz yaprağı, chantarelle özü, greyfurt çekirdeği ekstresi, tabakanın kuru ekstresi enginar, karanfil ekstraktı, binbirdelikotu özü.

Ilacın temel özellikleri

Artemisin M nedir? Kullanım talimatı, antiparazitik bir etkiye sahip olan ve aynı zamanda dezenfekte edici bir etkiye sahip olan ve sindirim sisteminin durumunu iyileştiren bu bitkisel ilacın olduğunu bildirmektedir.

İlk olarak söz konusu ilacın etkisiSıra parazitleri ve yumurtalarını çıkarmak ve yok etmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca bu ilaç, organ ve sistemlerin tüm kayıp fonksiyonlarını geri yükler ve ayrıca yeniden enfeksiyonu önler.

Artemisin gibi tabletler konusunda dikkat çekici olan nedir? Kullanım talimatı, bu ürünün, parazitlere karşı aktif bir savaşta kendini kanıtlamış olan en iyi bitki bileşimini içerdiğini söylemektedir.kullanım incelemesi için artemisin talimatları

Söz konusu ilacın bileşimi seçildiböylece sadece helmintiyaziyi ortadan kaldırmaz, aynı zamanda hastanın vücudunun helmintik invazyonun zararlı etkileriyle savaşmasına ve ayrıca oluşan tüm toksinleri nötralize ederek uzaklaştırmasına yardımcı olur.

Ayrıca göz önünde bulundurulacak olan ilacın alımının sindirim sistemi üzerinde faydalı bir etkiye sahip olduğu ve normal bağırsak florasının restore edilmesine yardımcı olduğu da unutulmamalıdır.

Ilacın özellikleri

Hazırlık "Artemisin", kullanım talimatlarıBir plastik kavanozda bulunan, kolesetik etkiye sahip olan bileşimi bileşenleri içerir, safra kesesi tonunu geliştirir ve karaciğerin salgı fonksiyonunu güçlendirir.

İlaç üst üste en az 10 ardışık gün alınmalıdır. Ayrıca, bu ilaç helmintiyaziyi önlemek için kullanılabilir.

İlacın verildiği sırada saygı duyulması çok önemlidir.Diyet rejimi (koruyucu maddelerin, karbonhidratların, hayvansal yağların ve ayrıca tuzlanmış, salamura ve baharatlı gıdaların tüketimini sınırlandırın). Ek olarak, tedavi sırasında Artemisin artan sıvı alımını gerektirir.artemisin m kullanım talimatları

Aksiyon ilaçları

Artemisin nasıl çalışır? Kullanım talimatı, bu çözümün özelliklerinin listesinin çok geniş olduğunu bildirmektedir. Antiparazitik ve antelmintik özelliklere ek olarak, aşağıdaki etkileri sergiler:

 • dezenfektanlar;
 • antispazmodik;
 • anti-enflamatuar;
 • ağrı;
 • ateş;
 • hemostatik;
 • yara iyileşmesi;
 • desteklenmesi;
 • Safra.

Ayrıca, bu ilacın gastrointestinal mukoza üzerinde yararlı bir etkiye sahip olduğu ve insan bağışıklığının güçlendirilmesini teşvik ettiği söylenmelidir.

Endikasyonlar ve yasaklar

Ne zaman hap almalıyım"Artemisinin"? Kullanım için talimatlar (16 yaş ve yetişkinler için, bu ilacı almak için endikasyonlar aynıdır) böyle bir ilacın aşağıdaki durumlarda alınması gerektiğini bildirmektedir:Çocuklar için artemisin talimatı

 • protozoal enfeksiyonların (giardiasis dahil) tedavisi sırasında olduğu gibi karmaşık önleme;
 • helmintik istilaların tedavisinde (enterobiasis, askariazis dahil);
 • karaciğer de dahil olmak üzere sindirim sistemi disfonksiyonu;
 • farklı kökenli iştah kaybı;
 • toksik karaciğer hasarı;
 • (kombine) solunum alerjilerinin tedavisi;
 • antihelmintik etkiye sahip biyolojik olarak aktif maddelerin kaynağı (ek) olarak.

Kontrendikasyonları ile ilgili olarak, aşağıdaki koşulları içerir:

 • hamilelik dönemi;
 • Maddenin maddelerine karşı bireysel duyarlılık;
 • laktasyon dönemi.

Tabletler "Artemisin": talimatlar

Bu ilaç sadece yetişkinlere reçete edilir. Ancak bazen 16 yaşından büyük çocuklara tavsiye edilir.

İlaç "Artemisin" bir yemek ile birlikte, günde üç kez 2 tablet alınmalıdır.

Olumsuz Olaylar

Kural olarak, Artemisin tabletleri iyihastalar tarafından transfer edilir. Bununla birlikte, doz rejimi takip edilmezse ve hastalara alınma şekilleri halinde, ishal, titreme, bulantı, deride kızarma ve benzeri gibi olumsuz etkiler ortaya çıkabilir. Bu durumda, bir doktora danışmalısınız.

Özel bilgi

BAA "Artemisin S" veya "Artemisin M" almaya başlamadan önce her zaman bir doktora danışmalısınız.

Bu ilacı kullanırken, buhiçbir şekilde diğer tıbbi ürünlerle kombine edilemeyeceğini aklınızdan çıkarmayın. Diğer ilaçları almak hayati öneme sahipse, tedavi tamamen durdurulmalıdır.

Kalıcı bir terapötik etki için kısa bir süre sonra, tekrar eden bir de-worming seyretmek için tavsiye edilir.artemisin talimatı

Maliyet ve yorumlar

Antiparaziter ilaç almak"Artemisin" sadece normal eczanede değil, aynı zamanda çevrimiçi mağazada da olabilir. Genellikle maliyeti 1000 rubleyi geçmez. Ancak, tek bir ilaç paketi için tam bir terapi sürecini tamamlamaya yetmeyecek ve solumadan kurtulmanın yeterli olacağı unutulmamalıdır. Bu nedenle, birçok hasta için, bu ilacın tedavisi maliyetlidir. Ancak, buna rağmen, çoğu insan olumlu tarafta bunun hakkında konuşur. Bu hapların, parazitlerden tamamen kurtulmalarına ve aynı zamanda helmintiyazisden sonra sağlığını iyileştirmelerine izin verdiğini iddia ediyorlar.

Söz konusu ilacın esası, çok sayıda kontraendikasyona sahip olmaması ve hastanın vücudu üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olmaması gerçeğini içerir.

Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 2019

Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 2019

Related news

 • Mutfak dolabı seçerken nelere dikkat edilmeli
 • Dünyanın En Küçük Kuşu Arı Sinek Kuşu
 • Çok İzlenen Videolar
 • Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi. Aktörler, karakterler, yaratılış hikayesi
 • Çikolatalı Bisküvili Pasta

 • Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 9

  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar


  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 39

  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 63

  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 79

  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 100

  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 54

  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 28

  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 95

  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 37

  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 19

  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 98

  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 2

  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 99

  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 13

  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 19

  Artemisin: kullanım talimatları, yorumlar 55