Şarkıcı Nikita Pozdnyakov: biyografi ve yaratıcı yol 2019

Şarkıcı Nikita Pozdnyakov: biyografi ve yaratıcı yol 2019

Şarkıcı Nikita Pozdnyakov: biyografi ve yaratıcı yol 43 03.02.2019, 19:21

Şarkıcı Nikita Pozdnyakov: biyografi ve yaratıcı yol

Nikita Pozdnyakov kendini besteci, oyuncu ve şarkıcı olarak belirleyen parlak ve yetenekli bir adam. Kariyerinin geçmişi bilmek ister misiniz? Bu konuyu konuşmaktan mutluluk duyuyoruz.Nikita Pozdnyakov

Nikita Pozdnyakov: biyografi, çocukluk

22 Kasım 1984'te kasabada doğdu.Noyabrsk, Yamal-Nenets Özerk Bölgesi'nde bulunuyor. Gelecekteki sanatçı, saygın ve akıllı bir ailenin yanında yetişti. Nikita'nın annesi Svetlana Nikolaevna, uzun yıllar ilkokul öğretmeni olarak çalışmaktadır. Ve babası Viktor Anatolyevich, müzik eğitimine sahiptir. Adam mükemmel bir aranjör ve besteci. Kahramanımızın kardeşi Sasha (şarkıcı, gitarist) var.

1991'de aile Adige'nin başkentine taşındı -Maykop. Oğlan birinci sınıfa geçti. Yakında Nikita bir müzik okuluna alındı. Birkaç yıl piyano okudu. Maikop Sanat Okulu'nda açılan bir tiyatro stüdyosuna katılmayı da seviyordu. Boş zamanlarında oğlan sporla meşguldü: karate, futbol ve yüzme.

Erken Yaratıcılık

Nikita 1995 yılında uluslararası platformda yer aldı.vokal yarışması "Altın disk", Barnaul'da gerçekleşti. Profesyonel jüri, Pozdnyakov'un vokal yeteneklerini ve sahnede kalma yeteneğini çok takdir etti. Kahramanımız Grand Prix'yi hak etti. Aynı yıl, yetenekli çocuk "Morning Star" popüler programında "aydınlandı".

öğrencilerin

1998'de Pozdnyakovs tekrar taşındı. Bu sefer Moskova'ya. Baba ve anne, başkentte oğulların yaratıcı bir şekilde farkına varma fırsatlarına sahip olacağından emindiler. Nikita, ORT'nin teknolojik okuluna kolayca girdi. İngilizceyi derinlemesine inceleyen gruptaydı.

2002-2007 döneminde, Adam Beşeri Bilimler Üniversitesi'nden mezun oldu. Nikita Pozdnyakov Felsefe Fakültesi'ni seçti.

Kardeşle işbirliği

2000'den 2004'e kadar kahramanımız çeşitli yarışmalara ve projelere katıldı. Kendisini yalnızca şarkıcı olarak değil aynı zamanda bir aranjör olarak da denedi. Örneğin Nikita, "Format" albümünde Lolita Milyavskaya'ya yardım etti.

2005 yılında Pozdnyakov kardeşler, ilk ortak projeyi yarattı - Lance a Lot grubu. Birkaç ay sonra grup "Evrenin Parçaları" adlı ilk albümlerini çıkardı.

Bir grup Lance birkaç yıl sürdü. Bu süre boyunca çocuklar ordu fanlarını buldu. 2009'da Nikita Pozdnyakov ve kardeşi Alexander, Black Rocks adlı yeni projelerini kamuoyuna sundu. Daha önce bir düet gerçekleştirmeyi tercih ettiyse, şimdi bir kuartet oluşturuldu. Kardeşler basçı Timur Ilyasov ve davulcu Alexei Saveliev'i davet etti. Başlangıçta ekip yabancı hitlerin (rock ve pop stillerinde) kapak versiyonunu yaptı. Ve 2019'da çocuklar yazarın müzikal materyalini hazırlamaya başladı. Ayda birkaç kez Moskova ve St. Petersburg'da konser verdi.Nikita Pozniakoff biyografisi

Ekim 2012'de Black Rocks grubu kaydedildiİngilizce dil disk - Yalnız Olmalıyım. Dinleyicilerle başarılıydı. İkinci albüm yalnızca 2015 yılında piyasaya çıktı. Adı da İngilizce - Rockers.

Diğer projeler

Kendi grup, tiyatroda çalışmak - bu konudaNikita Pozdnyakov'u durdurmamaya karar verdim. "Ses", katıldığı bir teleproject. 2012'de kahramanımız ve kardeşi Sasha, Birinci Kanal tarafından ilan edilen atışa gitti. Adam kör dinlerken, şarkı Joe Cocker'ın repertuardan kalbimi Unchain parçasını gerçekleştirdi. Pelagia ona döndü. Sonuç olarak Nikita'nın akıl hocası oldu. Noyabrsk bir yerli üçüncü tura ulaştı.Nikita'nın geç sesi

Mayıs 2015'te Nikita Pozdnyakov ve ağabeyiEurovision Şarkı Yarışması için Viyana'ya gitti. Onlar şarkıcı Polina Gagarina'nın destek grubunun bir parçası idi. Konuşması sırasında onları görebiliyordun. Nikita davul çaldı ve Alexander - gitar üzerinde. Polina Gagarina onlarla işbirliği memnun oldu.

Şarkıcı Nikita Pozdnyakov: biyografi ve yaratıcı yol 2019

Şarkıcı Nikita Pozdnyakov: biyografi ve yaratıcı yol 2019

Related news

 • Seyfe Gölü Kurudu: Kuş Cenneti Şimdi Toz Cenneti
 • Lada-Priora - ön süspansiyon: onarım, cihaz, yapısal özellikler
 • Katil böcek türleri
 • Ortak lumbago - bahar mucizesi

 • Şarkıcı Nikita Pozdnyakov: biyografi ve yaratıcı yol 74

  Şarkıcı Nikita Pozdnyakov: biyografi ve yaratıcı yol


  Şarkıcı Nikita Pozdnyakov: biyografi ve yaratıcı yol 84

  Şarkıcı Nikita Pozdnyakov: biyografi ve yaratıcı yol 83

  Şarkıcı Nikita Pozdnyakov: biyografi ve yaratıcı yol 95

  Şarkıcı Nikita Pozdnyakov: biyografi ve yaratıcı yol 89

  Şarkıcı Nikita Pozdnyakov: biyografi ve yaratıcı yol 84

  Şarkıcı Nikita Pozdnyakov: biyografi ve yaratıcı yol 13