Ariel ve Migros 10 Bin Çocuğu 10 Bin Yepyeni Kıyafet İle Mutlu Etti 2019

Ariel ve Migros 10 Bin Çocuğu 10 Bin Yepyeni Kıyafet İle Mutlu Etti 2019


Ariel ve Migros 10 Bin Çocuğu 10 Bin Yepyeni Kıyafet İle Mutlu Etti 100 25.01.2019, 12:44

Ariel ve Migros 10 Bin Çocuğu 10 Bin Yepyeni Kıyafet İle Mutlu Etti

Acil İhtiyaç Projesi Vakfı’nın giysi dağıtımı ve Ariel’in marka yüzü ünlü oyuncu Ceyda Düvenci’nin çocuklara yazılan notları teslim ederek destek verdiği kampanya, 10 bin yüzü gülümsetmek üzere yola çıktı. “Kıyafet Bağış Projesi” ile Migros mağazalarından alınan her Ariel ürünle, yardıma ihtiyacı olan 10 bin çocuğa yeni ve ter-temiz giysiler hediye edildi.

Çamaşır deterjanı pazarında birçok yeniliğin öncüsü Ariel ve perakende sektörünün öncüsü Migros’un gerçekleştirdiği “Kıyafet Bağış Projesi” ile 27 Eylül-21 Kasım tarihleri arasında Migros Mağazalarında satılan her Ariel markalı ürün çocukları mutlu etti. Üstelik tüketiciler tara-fından yazılan notlar da yeni kıyafetler ile birlikte çocuklara ulaştı. Tüketiciler; 5M Beylikdüzü, 5M Torium, 5M Ankara, 5M Balçova, 5M Antalya, Edirne, Uphill, Ataşehir, Kartal Sahil ve Cevahir Migros mağazalarında bulunan panolardaki kartlara her bir ürün alımında bir not yazarak sadece kıyafet değil sevgilerini de binlerce çocuğa gönderdi.

Migros ve Ariel işbirliği ile gerçekleşen ve 21 Kasım’da sona eren kampanya süresince Acil İhtiyaç Projesi Vakfı, her mahallede yardıma ihtiyacı olan binlerce çocuğa yepyeni giysiler ulaştırdı. 10 bin çocuğa yeni kıyafetlerin ulaştırıldığı bu anlamlı projede, Ceyda Düvenci de desteği ile yer aldı.

Ariel olarak gelenekselleşen bir toplumsal duyarlılık projesine imza atmanın mutluluğunu yaşa-dığını belirten P&G Marka Operasyonları Direktörü Tuba Altunterim konu ile ilgili yaptığı açıkla-mada “Geçtiğimiz senelerde gerçekleştirdiğimiz Kıyafet Bağış Projesi’ni, bu yıl da hayata geçire-rek binlerce çocuğa ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Türk aile yapısında paylaşmanın öneminin bilincinde olarak başlatmış olduğumuz kampanya ile her yıl binlerce çocuğa ulaşmayı sürdüre-ceğiz” dedi. Migros Ticaret Pazarlama Grup Müdürü Aysun Zaman ise “Müşterilerimiz, Migros Grubu olarak toplumsal duyarlılığa verdiğimiz önemi biliyor ve bizleri her zaman destekliyorlar. Bu yıl da aynı ilgiyi göstermeleri bizleri çok mutlu etti. Tüm Migros müşterilerimize  teşekkür ederiz” dedi.

Kampanya süresince tüketiciler tarafından yazılan notları çocuklara teslim ederek kampanyaya destek veren Ceyda Düvenci, “Bir anne olarak bir çocuğu güldürmenin önemini biliyorum ve binlerce çocuğa bu duyguyu yaşatmış olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Acil İhtiyaç Projesi Vakfı Kurucusu Ebru Nurluoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Acil İhtiyaç Projesi Vakfı olarak, yardıma ihtiyacı olan 10 bin minik ele ulaşmak bizler için kıvanç verici. Vakıf olarak bizlere güvenerek bu projede binlerce çocuğa mutluluk dağıtan Migros ve P&G ailesine teşekkür ederiz” dedi.

Migros Hakkında
Perakende sektörünün öncü şirketi Migros Ticaret, yılda 250 Milyon müşteriyi mağazalarında ağırlarken, “Duyarlılık” değeri kurumsal değerler içinde özümsenmektedir. Çevre, toplumun eğitim ve sağlık gibi öncelikli konuları, doğal afetler gibi desteklenmeyi bekleyen acil ihtiyaçlar, kültür sanatla, sporla zenginleşen birey ve yaşam gibi artan sosyal farkındalık konuları, sürdürülebilir gelişimin önemli  unsurları olarak Migros Ticaret tarafından önemle desteklenmektedir.

Ariel ve Migros 10 Bin Çocuğu 10 Bin Yepyeni Kıyafet İle Mutlu Etti 2019

Ariel ve Migros 10 Bin Çocuğu 10 Bin Yepyeni Kıyafet İle Mutlu Etti 2019

Related news

 • Sorunsuz ve endişelendirmeden Megafondaki bakiyeyi kontrol etme
 • Çizgili Uzun Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Yeni Jennerasyon Geliyor Kylie Jenner Aylardır Sır Gibi Sakladığı Kızını Doğurdu

 • Ariel ve Migros 10 Bin Çocuğu 10 Bin Yepyeni Kıyafet İle Mutlu Etti 75

  Ariel ve Migros 10 Bin Çocuğu 10 Bin Yepyeni Kıyafet İle Mutlu Etti


  Ariel ve Migros 10 Bin Çocuğu 10 Bin Yepyeni Kıyafet İle Mutlu Etti 61

  Ariel ve Migros 10 Bin Çocuğu 10 Bin Yepyeni Kıyafet İle Mutlu Etti 48

  Ariel ve Migros 10 Bin Çocuğu 10 Bin Yepyeni Kıyafet İle Mutlu Etti 52

  Ariel ve Migros 10 Bin Çocuğu 10 Bin Yepyeni Kıyafet İle Mutlu Etti 85

  Ariel ve Migros 10 Bin Çocuğu 10 Bin Yepyeni Kıyafet İle Mutlu Etti 97

  Ariel ve Migros 10 Bin Çocuğu 10 Bin Yepyeni Kıyafet İle Mutlu Etti 94

  Ariel ve Migros 10 Bin Çocuğu 10 Bin Yepyeni Kıyafet İle Mutlu Etti 62