Arama motorlarında ve kataloglarda kayıt - web sitesi tanıtımının bir aşaması olarak 65 21.02.2019, 04:46

Arama motorlarında ve kataloglarda kayıt - web sitesi tanıtımının bir aşaması olarak

Arama motorlarında kayıt - ayrılmaz bir parçayeni bir sitenin tanıtımı. İlk şey istatistiklere bakmak. Kullanıcıların neredeyse yüzde yüz'ü, arama sorgularının sonuçlarında bilinmeyen ilginç siteler buluyor.

arama motorlarında kayıt

Dizin ve arama motorlarına kayıt yapılabilir.Örneğin, site adresini arama motorlarına eklemenizi sağlayan özel bir programın kullanılması. Bununla birlikte, arama motorlarının çalışması, sonunda kendilerine yeni bir kaynak bulabilecekleri şekilde düzenlenmiştir. Arama motorunun kaynağı keşfetmesine yardımcı olan özel yöntemler de vardır.

Örneğin, sosyal yer işaretindeki siteye bir bağlantı ekleyebilir veya popüler hizmet sorularına bir URL ekleyerek faydalı bir yanıt oluşturabilirsiniz.

Ancak buna rağmen, arama motorlarındaki bağımsız kayıt, sitenin lansmanından sonra yakın gelecekte çok sayıda kişi tarafından inceleneceğine dair tam bir güven veriyor.

arama motorlarında site kaydı ücretsiz

İnternette birçok özel program var.Sitenin arama motorlarında kayıtlı olduğu yardımı ile. Tüm bu uygulamaları hiçbir çaba harcamadan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu yardımcı programlara "addurilki" denir. Kelime, "URL ekle" in İngilizce sesinden geldi.

Arama motorlarına kayıt olmak içinBaşarılı, her arama motoru için ayrı ayrı addurliki vardır. Kaynağın önce nereye kaydedileceğini düşünmenin, kayıt yapmanın ve yapmanın gerekli olmadığı bir nokta yoktur. En güvenilir yol, site adresini olası tüm arama motorlarına ve kataloglarına eklemektir. Sonuçta, operasyon tamamen ücretsizdir ve en önemlisi - gerekli ve eksiklik yoktur.

kataloglarda ve arama motorlarında kayıt

Bilinen tüm internet arama motorlarınınRusça konuşan segmentte en çok oyunculu olan Yandex'dir. Etkinlik analizine göre, siteye gelen yeni ziyaretçilerin yaklaşık yarısı bunu bu arama motorunda buluyor.

Kullanıcıların biraz daha küçük bir yüzdesi, bilinmeyen bir kaynağa (Google) - tüm sanal dünyayı yönlendiren bir arama motoruna - yol açar.

Güvenilirlik ve popülerlik açısından bir sonraki arama motoru Rambler olarak adlandırılabilir. Rus geliştiricileri tarafından da yaratıldı.

Rus dili projeleri veya konuları olan sitelerInternet'in Rusça bölümünü kapsar, ayrıca tam metin arama motorudur ve hangi Rus dilinin özelikleri bir arama isteği işleme sürecinde önemli bir rol oynar Sic sisteminde kaydedilmelidir.

Arama motorlarında kayıt gerektirmezURL’yi Yahoo! arama motoruna eklemek hariç, ön işlemler Bu servis internette ikinci liderin statüsüne sahiptir. Ve buraya kaynağınızı eklemek için, önce arama motoruna kayıt olmanız ve kişisel bir evrensel tanımlayıcı - ID almanız gerekir. Bu sistemin veritabanına bir site ekleyerek, aynı Yahoo'ya ait olan arama motoru Altavista ile eşzamanlı olarak erişilebilir olacak.

Kayıt için diğer olası arama motorları Microsoft, Mail.Ru arama motoru, Rus İnternet Nigma'nın kümelenme sistemi ve gelişen Kaplumbağa arama sistemi.

Arama motorlarında ve kataloglarda kayıt - web sitesi tanıtımının bir aşaması olarakfotograflar resim Fotograf

Related news

 • Rock Videoları Sayfa 2
 • Meteorolojiden Kuvvetli Rüzgar Uyarısı
 • Biftekli Patates Yemeği Tarifi Yemek Tarifleri
 • Akşam görüntüsü için 2007 yılının en iyi filmleri

 • Arama motorlarında ve kataloglarda kayıt - web sitesi tanıtımının bir aşaması olarak 6

  Arama motorlarında ve kataloglarda kayıt - web sitesi tanıtımının bir aşaması olarak


  Arama motorlarında ve kataloglarda kayıt - web sitesi tanıtımının bir aşaması olarak 16

  Arama motorlarında ve kataloglarda kayıt - web sitesi tanıtımının bir aşaması olarak 95

  Arama motorlarında ve kataloglarda kayıt - web sitesi tanıtımının bir aşaması olarak 78

  Arama motorlarında ve kataloglarda kayıt - web sitesi tanıtımının bir aşaması olarak 77

  Arama motorlarında ve kataloglarda kayıt - web sitesi tanıtımının bir aşaması olarak 29

  Arama motorlarında ve kataloglarda kayıt - web sitesi tanıtımının bir aşaması olarak 99

  Arama motorlarında ve kataloglarda kayıt - web sitesi tanıtımının bir aşaması olarak 84