Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeriAnton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri

21.05.2019

Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 29

Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri

Anton Mitryushkin 8 Şubat 1996'da doğdu.Krasnoyarsk şehri. Bugüne kadar, yabancı futbol kulübü "Sion" un bir oyuncusudur ve 2013 yılında gençlik Avrupa şampiyonasının galibi.

Anton Mitryushkin

Futbol faaliyetinin başlangıcı

Anton Mitryushkin bu spora katıldıEvinin yakınında bulunan Rostov SKA Okulu. İlk antrenörü Konstantin Valentinovich Boyko idi. 2008 yılında, Anton Rostov'a taşındı. O, ana şehir takımı için eğitim, Çocuk Futbol Ligi milli takımına davet almak mümkün oldu. Bu, gelecekte büyük bir başarının başlangıcıydı, çünkü yarışmaların birinde Moskova'nın "Spartak" yetiştiricileri tarafından fark edildi. Böylece 14 yaşında, Anton başkentin futbol akademisine gitti. Yuri Darwin onu gözetiminde aldı.

2013'ün başında, o yedekte söylendikulübün bileşimi. Ama Mart ayında gençlik Rusya şampiyonasında ilk kez gerçekleşti. 30 Mart'ta tüm maçı oynadı. Daha sonra ekibi minimum puanla kazandı. Bir sonraki maç FC Rostov ile karşı karşıyaydı. Daha sonra Anton Mitryushkin, oyunu neredeyse tüm maç boyunca 82. dakikaya kadar korudu. Bu süre zarfında kapıyı "kuru" tuttu.

Yetişkin bir kariyerin başlangıcı

Şef 10 yaşındaki Valery KarpinTakımın teknik direktörü Anton'u ana personelin eğitimine davet etti ve ardından bir sonraki Premier Lig maçına onu seçkin ve deneyimli oyuncularla birlikte ilan etti. Anton Mitryushkin galip Avrupa Şampiyonası'ndan döndüğünde, ana kademe ile antrenmanı durdurmadı.

Yetişkin takımdaki ilk karşılaşması 2014'te gerçekleşti8 Mart'ta. "Terek" e karşı bir oyundu. Sonra "Spartacus" tarihinde en genç kaleci oldu. Ama zaten 33 saniyede, o oyundaki tek kişi olan topun amacını kaçırdı. 2015 yılına kadar Moskova ekibi Anton Mitryushkin'i canlandırdı. "Spartacus" onun için yerli bir takımdı, ancak 2016 yılında İsviçre "Sion" un bir oyuncusu oldu. Yabancı temsilciler genç gelecek vadeden futbolcuyla ilgilendi, ancak doğru bir şekilde böyle bir fırsatı kaçırmadı.

Anton Mitryushkin Spartak

Milli takım

Anton milli gençlik takımı için oynuyor2011'den itibaren. Daha sonra ilk maçını arkadaşça bir maçta yaptı. 2012 yılında, ünlü uluslararası turnuva "Montague" yanı sıra Anıt onları katıldı. Victor Bannikov. Orada, ekibimiz ikinci sırada yer aldı.

Anton Mitryushkin bir futbolcu, kimTurnuva üç maç oynadı ve sadece bir gol attı. Aynı yılın 25 Eylül günü gençlik Avrupa şampiyonluğu için eleme maçında sahaya çıktı. Sonunda turnuvanın galip gelmesine izin verdiler, bu maçta Anton üç gol attı. Fakat bundan sonra diğer oyunlarda toplandı ve kapıyı "kurtardı". Milli takım daha sonra Danimarka, Karadağ ve ardından Slovenya ve İngiltere karşısında rakiplerini geride bıraktı. Sonra Ruslar Portekizlileri İtalyanlarla, sonra İsveçlilerle dövdü. Sonuç şampiyonada bir zaferdir. Bu arada, İsveçliler ile oyun daha sonra penaltı atışları için çok büyük ve riskli 10: 9 ile sona erdi.

Turnuva sona erdikten sonra, genç kalecinin oyunu UEFA'da işaretlendi. Uzmanlar ona şampiyonanın en iyi futbolcusu denildi ve çok değer verdi.

anton mitryushkin futbol oyuncusu

başarılar

Sonunda ödül ve zafer hakkında birkaç söz,Takımları ile birlikte Anton Mitryushkin tarafından kazanıldı. "Spartacus" ile gençlik şampiyonasında (2012/13 sezonunda) ve PFL (2014/15) şampiyonluğunda kazandı. Milli takım ile, 2013 yılında ünlü şampiyona ek olarak, 2015 yılında "gümüş" aldı. Sadece 19 yaşından küçükler arasındaki Avrupa Şampiyonasında.

Bu arada, Krasnoyarsk'ta bir adamın doğması ilginçti, ama yedi yaşındayken Anton ailesi Rostov-on-Don'a taşınmaya karar verdi.

Genç adamın babası - Vladimir Mitryushkin - SSCB'nin top hokeyinde birden fazla şampiyonu. Krasnoyarsk "Yenisei" için performanslarıyla ünlüdür.

Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeriAnton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri

Related news

 • Kupta Tiramisu Tarifi
 • Kilo vermek için hangi gıdalar hariç tutulmaktadır
 • Beni Bırakma 22 Şubat Özeti 34. Bölüm Emre Zeynep’i Yemeğe Davet Eder
 • Elmalı Kakaolu Kek
 • Londa boya - her biri için bir tonun bulunduğu bir palet

 • Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 76

  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri


  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 64

  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 39

  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 45

  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 43

  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 98

  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 67

  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 89

  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 84

  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 90

  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 71

  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 35

  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 28

  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 65

  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 18

  Anton Mitryushkin - bir genç ama zaten iyi bilinen Rus kaleci hayatı ve kariyeri 12