Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 2019

Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 2019
23.09.2019

Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 76

Antikolik şişe "Tommy Tippy": açıklamalar, özellikler ve incelemeler

Küçük bir çocuk için en önemli şey nedir? Tabii ki, ebeveynlerin sevgisi ve bakımı yanı sıra yiyecek. Yaşamın ilk yılında nasıl olacağı konusunda çocuğun gelecekteki sağlığı ve dokunulmazlığına bağlıdır. Kuşkusuz, anne sütü en faydalı ve besleyici olur, ancak böyle beslenmenin herhangi bir nedenle imkansız olduğu durumlar vardır. Bu durumda karışım yardıma gelecektir. Bunlara sadece özel şişelerle verilmelidir. Ancak kaybolup doğru tercihi yapmamak nasıl olmaz? Tommy Tippy'nin şişesi, çocukları şişkinlik ya da kolik sorunları olan mağdurları tekrar tekrar kurtardı. Avantajı olarak, makalede bulmaya çalışacağız.tomtie şişesi

Bu korkunç kelime "kolik"

Şüphesiz, çocukların ebeveynleri böylekoliks gibi bir sorun. Neden ortaya çıkıyorlar? Yaşamın ilk aylarında bebek yeni koşullara adapte olur. Sindirim sistemi henüz mükemmel değil. En ufak rahatsızlıklar bağırsak rahatsızlığına, gaz oluşumuna neden olur. Kullanıcının rahatsızlığı çocuğun güçlü ağlama, bacak sersemletmesi ifade eder. Sorunun üstesinden gelmek için özel ilaçlar, masaj, gaz boruları yardımcı olacaktır.

Bu sorunlarla, kural olarak, yüz yüzesuni beslenme konusunda çalışan çocuklar. Ve bu hiç bir karışım değil. Önemli olan - bebeğin besleneceği doğru şişeyi seçmek. Pazar büyük bir ürün yelpazesine sahiptir, tecrübesiz ebeveynlerin doğru tercihi yapmak çok zordur.

Tommy Tippy'nin şişesi iyiyenidoğana uygun. Emziklerin özel şekli sayesinde, bebek havayı yutmayacak ve bu da kolik nedeni haline gelecektir. Buna ek olarak, emzik, birbirine yapışmasına izin vermeyen özel bir malzemeden yapılmıştır.tomy tipi bebek şişesi

Hangi yaşta bir şişeye ihtiyacınız var?

Genç anne babaların forumlarında sıklıkla duyabilirsinizSoru: "Hangi yaştan itibaren bir şişe" Tommy Tippy "anti-coil'e ihtiyacınız var?" Açık ve net bir cevap yok, hepsi duruma bağlı. Herhalde doğum öncesi her anne emzirir düşünüyor. Fakat maalesef bu her zaman işe yaramaz. Sebepler çok fazla olabilir, sağlık sorunları arasında değişir ve süt eksikliği ile sonuçlanır. Bu durumda, çocuğun bir karışımla takviye edilmesi gereklidir.

Biberonu "Tommy Tippy" olarak uygundur.yenidoğan ve daha büyük çocuklar. Çocuğun yaşına bağlı olarak, emzik için değiştirme yapabilirsiniz ve kap aynı kalacaktır. Çok uygun, paradan tasarruf edebilirsiniz.

Annenin bebeği hemşire etmesi durumunda,Bu şey de zorunlu olmayacak. Daha önce, bir çocuğu yalnızca bir kaşıkla beslemek mümkündür, böylece göğsünü bırakmaz bir görüş vardı. Times uzmanlar süt almak için, maksimum çabayı sarf gerekir, aynı zamanda, kadın meme başının şeklini andıran meme sunuyoruz değişti.

Herhangi bir özellik var mı?

Birçok insan soruyor: Neden bu şirketin ürünlerini seçmelisiniz? Sorun şu ki Tommy Tippy şişelerinin uçları anti-bobin valflere sahip. Havanın bebeğin midesine girmesine izin vermez ve gazlama işlemini başlatırlar. Bu yenidoğanlar için indüklenebilir bir artıdır. Ek olarak, normal hava sirkülasyonunun olduğu özel bir havalandırma halkası vardır.

Bunun üzerine, şişenin tüm mucizeleri bitmez. İlk defa, ebeveynlerin doğru karışımı veya süt sıcaklığını seçmesi çok zor. Optimum ve güvenli olmalı - 37 ° С. Bu amaçla, renk değiştiren uzmanlar tarafından bir gösterge tasarlandı. Sıvı sıcaklığına bağlı olarak mavi veya kırmızı olur (içecek soğutulmalıdır).

Meme ucu dişi nipelinin şekline benzemektedir.delik bebeğin süt almak için çaba sarf etmesine neden olur. Bu, çocuğun göğsünden sarkmasına izin vermez. Şişelerin hacmi oldukça kullanışlıdır: 150 ve 260 ml, onları yürüyüş ve uzun yolculuklar için almanızı sağlar.

Birçok ebeveyn, anti-jant şişeleri "Tommy Tippy" satın alır. Onlar için fiyat rekabetçi - yaklaşık 800 ruble. Aynı zamanda, yüksek kalite harcanan parayı tam olarak haklı çıkarır.hacim tipi fiyat şişeleri

Ürün Avantajları

Tommy Tippy'nin şişesinin bir dizi olumlu anı var. Bunlar arasında şunlar vardır:

 • Nipel, dişi nipelin şeklini tamamen tekrarlıyor. Bu, çocuğun bir şişeyi rahatsız etmeden almasına ve gıda emilim sürecine başlamasına izin verir.

 • Havanın bebeğin midesine girmesini önleyen bir valf.

 • Dökülmekte olan sıvının sıcaklığındaki değişikliklere cevap veren bir termal sensör. İçecek 37 ° C'den daha sıcaksa, gösterge kırmızıya döner.

 • Havalandırma halkası. Şişedeki havayı doğru şekilde sirküle eder.

 • Kemirilemeyen sağlam nipel malzemesi. Bu çocuğun güvenliğini sağlar.

 • Silikon valf

 • Benzer ürünlerin diğer iyi bilinen üreticileri tarafından kullanılan bisfenol A gibi bir elemanın olmaması.

 • Çocuğun beslenmesi sırasında çaba göstermesi gereken küçük bir delik, emzirmeyi yitirmemesine yardımcı olur.

 • Şişenin rahat ergonomik şekli, annenin eline rahatça tutunmasını sağlar.

"Tommy Tippi" yi beslemek için kullanılan şişeler, kendilerini en iyi açıdan kanıtladı. Birçok üretici bu üreticinin mallarında durur.

Doğru kullanırız, servis ömrünü uzatırız

Her şişeye, takip edilmesi gereken bir talimat eşlik eder:

 1. Ürünü kullanmadan önce yıkanıp sterilize edilmelidir.

 2. Beslendikten sonra, şişe iyice yıkanmalıdır, meme başı için ruff kullanmak daha iyidir. Bulaşık makinesini kullanabilirsiniz.

 3. Her yemlemeden önce, bütünlük için nipeli kontrol edin. Bunun için dikkatli bir şekilde inceleyin ve farklı yönlere doğru uzatın. Çatlak veya çizikler bulunursa, derhal değiştirilmelidir.

Çocuk hekimlerinin, her kullanımdan önce şişeyi ve nipeli sterilize etmeleri önerilir.biberonlar

Satın almak için kaç şişe var?

Birçok ebeveyn için, soru akut: Bebek kaç şişe olmalı? Uzmanlar, kırıntı anne sütü tam ise, 2'den fazla adet (ifade süt - - su için, diğer bir) gerekmeyebilir söylüyor. Bebek yapay bir insan ise, 3-4 şişe almak zorunda kalacaksınız. Bu durumda farklı hacimlerde olmalılar.

Şişeler "Tommy Tippy" anti-coats yenidoğan için tasarlanmıştır. Bebek için tamamlayıcı gıdalar girdikten sonra iki veya üç delikli bir emzik almak zorunda kalacak.nipkin şişeleri

Yararlı İpuçları

"Tommy Tippy" şişesi, bebekleri kolik olarak muzdarip olan ebeveynler arasında kendini kanıtlamıştır. Dinlemek için birkaç ipucu var:

 1. Yıkarken, emziği asla dışarıya bükmeyin, deforme edebilir ve yırtılabilir.

 2. Şişeyi her kullanımdan önce sterilize edin.

 3. Her 3-4 ayda bir emziği değiştiriniz.

 4. Bulaşık deterjanı kullanmayınız.

Bu basit kurallar, genç annenin bebeğine zarar vermemesine ve biberondan mümkün olduğunca rahat beslenmesini sağlamasına yardımcı olacaktır.tomy tipi şişeler yorumlar

Dikkat et

Biberonların kullanımı pediatristler tarafından memnuniyetle karşılanır, uygun kalitede olması gereken tek şey, bebeğin güvenliğine bağlıdır. Doktorlar tavsiye:

 1. Sıvıyı mikrodalga fırında asla ısıtmayın.

 2. Şişeden gelen emzik bir kukla olarak kullanılmamalıdır.

 3. Gösterge pozitif bir renk gösterse bile, içeceğin sıcaklığını dikkatlice izleyin.

 4. Meme uçları çatlamışsa, atılmalıdır.

 5. Şişenin duvarlarında çizikler varsa, atmak daha iyidir.

Doktorlar, bir kalite sertifikası istendikten sonra, benzer bir ürünü eczanede satın almaya teşvik edilmektedir.

Ebeveynlerin yorumları

Şimdiye kadar yüz yüze kalan ebeveynlerÇocuklarda kolik problemi, kesinlikle bunun olmasını önlemek için herşeyi yapmaya hazırdır. Sebebi, beslenme için yanlış bir şişe olabilir. "Tommy Tippy" firması, bebeğin yerken havada yutmaması için özel kokain önleyici şişeler sunmaktadır.voleybol şişesi

Ebeveynler malların satın alınmasından sonraFirmanın verdiği kolik yanıyor. Ayrıca hoş bir bonus düşük bir fiyattır. Şişe yıkamak kolaydır, bir yürüyüşe çıkmak için uygundur. Ayrıca, şüphesiz, elinize iyi oturan uygun bir kapasite şeklidir. Şişeler "Tommy Tippy", sadece olumlu olan değerlendirmeleri, iyi Rus pazarında kendini kanıtladı.

Yüzleşmek istemeyen ebeveynlerÇocuklarında kolik problemi, uzmanlar firmanın "Tommy Tippy" şişelerini satın almasını tavsiye ediyor. Modern malzemelerden üretilmiştir, anti-kaba valfler, rahat nipeller vardır.

Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 2019

Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 2019

Related news

 • Kısa Saç Modelleri Erkek 5 numara
 • Böbrek Ağrısına iyi Gelen Yiyecekler İçecekler Nelerdir
 • Ünlü Yöneticilerden Duyabileceğiniz 8 Favori Mülakat Sorusu
 • Patatesli Sogan Pacasi Tarifi-Sogan Pacasi
 • Kuru Fasulye Püreli Et Tarifi

 • Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 13

  Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler


  Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 47

  Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 6

  Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 34

  Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 79

  Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 21

  Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 43

  Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 56

  Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 24

  Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 30

  Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 81

  Antikolik şişe Tommy Tippy: açıklamalar, özellikler ve incelemeler 77