Annelik Faydası 2019

Annelik Faydası 2019 Annelik Faydası

Annelik Faydası

Adil seks büyük kısmıHamilelik sırasında ve doğumdan sonra ne tür faydalar alacakları sorusu ilgi çekicidir. Tabii ki, ana hamilelik ve doğum için ödenek. Annelik iznini alan kadın. Bu tatilin süresinin genellikle farklı olduğunu belirtmek gerekir. Her şey duruma bağlı.

Örneğin, normal doğumlar içindoğum izni yüz kırk gün. Eğer karmaşık bir şey varsa, süresi yüz elli altı gündür. Çoğul gebeliklerde ise, uzmanların dediği gibi, doğum izni başka bir kırk dört gün daha artar.

Hamilelik ve doğum ödeneği, gelecekteki anneKalıcı işinin yerine geçer. Bunun için, kadınların istişaresinde, bebeğin otuzuncu haftasında çalışma için özel bir iş göremezlik belgesi almaları gerekmektedir. Sıklıkla bir hastane sayfası denir. Bu belge kadını çalıştığı kurumun muhasebe departmanına sağlamalıdır. Hamilelik ve doğum ödeneği, gerekli tüm belgelerin ve başvuruların sunulmasından en geç on gün içinde ödenir. Ayrıca, doğum izninizi tamamladığınız tarihten sonraki altı ay içinde bu kılavuza başvurmanız gerekir. Bundan sonra bir kadın doğumdan sonra bile bu ödeneği alabilir.

Hamilelik ve doğum ödeneği, her şeyden önce,Hamile bir kadına veya genç bir anneye ortalama kazanca eşit miktarda ödenmelidir. Bununla birlikte, bu miktarın sınırı üzerinde belirli bir sınır vardır. Kadının maaşı daha yüksekse, fayda miktarı farklı bir formüle göre hesaplanır. Her durumda, günde bin üç yüz rubleyi geçmeyecek.

Verilen doğru hesaplamak içinHamilelik ve doğum için ödenek, önce, doğumunuza karşılık gelen tatilinizin gün sayısı için ortalama kazancı çarpmanız gerekir. Örneğin, bu yüz kırk gün. Ardından, ortalama, sözde günlük kazançları yüz kırk ile çarpmanız gerekecektir. Sonuç olarak, doğum normal ise, maksimum fayda miktarını elde edersiniz. İş tecrübesi beş ila altı aydan az olanlara, aşağıda farklı bir formül verilecektir. En yüksek aylık ödenek, büyük olasılıkla belirlenen asgari ücreti geçmeyecektir. Bu kuralın bireysel girişimciler için tipik olduğu belirtilmelidir. Bu durumda, durumdaki bir kadın, ancak nüfusun sözde sosyal sigorta fonu ile kayıtlı olması ve bir yıldan fazla bir süre için gerekli katkıları ödemesi halinde ödeneğini alacaktır.

Yüksek öğrenim kurumlarının öğrencilerigünlük çalışma, aynı zamanda bu hamilelik ödeneği hakkına sahiptir. Bu durumda, ödenecek burs büyüklüğüne bağlı olarak gelecekte hesaplanacaktır.

Özel bir durum birkaç çalışmadır.şirketler. Bu durumda, hamile kadın her işverene başvurmak zorunda kalacak. Aynı zamanda, tüm yöneticileri kıza bir annelik ödeneği ödemekle yükümlü olacaklar.

Kadınlarla ilgili olarakişsizler, o zaman bu faydayı almazlar. Ancak özel durumlar var. Örneğin, bir kuruluşun veya kurumun acil tasfiyesi sonucunda işten çıkarılma. Eğer bu durum bir yıldan kısa bir süre önce gerçekleşirse, hamile bir kadın ve genç bir annenin, RUSZN'de özel bir ödenek ödeme hakkı vardır. Bu ödenek ayda yaklaşık olarak dört yüz ruble olacak. Devletimizin birçok alanında bu tür annelere ek ödenek tahsis edildiğini belirtmek gerekir. Örneğin, başkentte bir buçuk bin rubleye eşittir.

Hamileliğine kayıtlı bir kadın varsaOn iki haftadan daha erken bir zamanda, dört yüz elli ruble miktarında hamile kadınlara fayda sağladı. Her pozisyonda olan her kadın, doğumdan sonra her zaman birtakım yararlar ve faydalar hakkına sahiptir. Bunları Rus Bilimler Akademisi'nin ofisinde bulabilirsiniz.

Annelik Faydası 2019

Annelik Faydası 2019

Related news

 • Etli Ali Nazik Kebabı Tarifi, Nasıl Yapılır
 • 16 Mayıs bayramı. 16 Mayısta kilise ve sosyal etkinlikler
 • Paraların değerini öğrenin
 • Çırpılmış Yumurta (Scramble Egg)
 • Paşa Böreği

 • Annelik Faydası

  Annelik Faydası


  Annelik Faydası

  Annelik Faydası

  Annelik Faydası

  Annelik Faydası

  Annelik Faydası

  Annelik Faydası

  Annelik Faydası

  Annelik Faydası

  Annelik Faydası

  Annelik Faydası