Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar

Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar


Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 34 25.02.2019, 14:53

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in düğünü: ayrıntılar

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in düğünü bir olaydır.Paritenin hangi taraftarları on yıl beklemek zorunda kaldı. Bu seremoniye basın bültenleri ne kazandırdı! "İdeal tatil" ve "rüya düğün" olarak adlandırıldı. Bu makalede ünlülerin düğün detayları ele alınacaktır.

düğün Angelina jolie ve delirium pitta

Törenin detayları

2014'ün sonunda medyada haber verildiBeklenmedik bir şekilde 23 Ağustos'ta Angelina Jolie ve Brad Pitt'in düğünü gerçekleşti. Bu, Fransa'da, ünlülerin sahip olduğu Chateau Miraval'ın mülkünde oldu. Tören sivil idi. Gelin daha önce bir ittifaka izin vermiş olan California'dan bir yargıç tarafından ihanet edildi. Özel olarak Fransa'ya aşıklarla evlenmek için geldi. Bundan sonra, çift birbirlerinin aşklarını ve sadakatini ilan etti. Bu konuşmaların metni yıldız çiftinin çocukları tarafından yazılmıştır. Bu nedenle, dinleyen misafirler, duyguların gözyaşlarını tutamazlardı. Genel olarak, Jolie ve Pitt kutlama organizasyonuna çok ciddi bir şekilde yaklaşmıyorlar. Bu günü rahatlatmak, kahkaha ve şakalarla dolu hale getirmek istediler, böylece yıldızlı çiftin çocukları ve akrabaları törende tamamen özgür hissederler. Ancak, bu durum, popüler aktörlerin evliliğinden fotoğraflarını dergilerden İnsan ve Merhaba iki milyon dolara satmalarını engellemedi.

misafir

Ünlü Hollywood çifti imkansızı yaptı -Gizli bir düğün düzenlediler. Angelina Jolie ve Brad Pitt bilgi sırrını sonuna kadar korudu. Sevenler, aralarında sadece en yakın insanlar olan sadece yirmi iki misafirin varlığına katıldı: James Haven (Jolie'nin kardeşi), Pitt'in ebeveynleri ve birkaç arkadaşı. Her altı yeni çocuk da, her biri kendi rolünü oynatan törende mevcuttu. Pax ve Maddox gelini sunağa götürdü, Knox ve Shylo alyans yaptı ve Vivienne ve Zahara Angelina'nın önünde beyaz ve pembe taç yaprakları attılar. Bu arada, düğünün gelini babası eksikti - John Voight. Evliliği sadece resmi haberlerden öğrenmişti.

gizli düğün Angelina Jolie ve Brad Pitt

Gelini giydir

Angelina Jolie'nin düğün seremonisi veBrad Pitt birçoğuyla ilgileniyor. Özellikle gelinin tüm kıyafetleri ile ilgi çekiyor. Ünlülerin kıyafetleri hiç kimse tarafından tahmin edilemezdi. Gerçek şu ki, düğün tuvaleti oluşturulmasına popüler aktörlerin çocukları katıldı. Elbisenin uzun duvağı ve etekleri eskizlerine göre çizilerek dekore edilmiştir. Bu ortak yaratıcılık yaratıcıları çok eğlenceli hale getirdi. İlk başta, çocuklar yaratıcı dürtülerini kâğıt üzerinde somutlaştırdılar, sonra tasarımcı Luigi Massi (aile arkadaşı) "sanatlarını" bir örtü ve bir elbiseye aktardılar. Atelier Versace'nin ustaları bu çizimleri ipek iplikler ile elle işlemiştir. Angelina Jolie'nin gelinlik tarzı zarif ve sadeydi - bir güzellik figürü ince kayışlar ve sıkı korse üzerine dökümlü korsajı vurguladı. Düğüne, mücevherin üstüne konan oyuncuya ek olarak, onun için büyük bir değeri vardır: Pitt'in nişan için kendisine sunduğu yüzük ve bir zamanlar annesine ait olan madalyon - Marshelin Bertrand. Damadın, sunağın önündeki gelinin güzelliğinden etkilendiğini söylüyorlar.

Diğer katılımcıların elbiseleri

Yılın olayı Angelina Jolie'nin düğünü veBrad Pitt. Bu etkinliğin detayları basında tartışılan tartışmaya konu oldu. Tören diğer katılımcıların kıyafetlerine de dikkat edildi. Görgü tanıklarına göre, damat siyah klasik bir takım elbise giyiyordu. Aynı zamanda, kendi oğullarını unuttuğundan, oğullarından birinin bir bağını giyiyordu. Ünlülerin en büyük kızının elbisesi - Zahara - ailenin başka bir arkadaşı, Alam Kebe, tasarımcı tarafından yapıldı. Siyah takım elbiseli düğünde Knox, Shiloh, Pax ve Maddox vardı. Ve küçük Vivien beyaz tüylü bir elbise içinde büyüleyici görünüyordu.

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in düğünü olduğu gibi

Düğün pastası

Birçok insan sordu, nasıldı? Hollywood'un en güzel çifti olan Angelina Jolie ve Brad Pitt'in düğünü, hem davetliler hem de katılımcılar için gerçek bir peri masalı haline gelecekti. Ancak röportajlardan birinde ünlü aktris evliliğini bir felaket olarak adlandırdı. Aceleyle, çok önemli şeyler kaçırıldı. Örneğin, gelecekteki eşler geleneksel bir düğün pastası sipariş etmeyi unuttular. Törende gelin ve damadın figürleriyle kar beyazı çok katmanlı bir incelik yoktu. Durum kısmen yıldız çift Pax'ın oğlu tarafından düzeltilebilir. Annesinin aksine, on yaşında bir çocuk, mutfak becerilerine büyük ilgi göstermekte ve iyi yemek pişirmektedir. Bu nedenle, misafirler ve ebeveynler için çok lezzetli ve lezzetli bir tatlı oluşturmayı başardı. Bazı kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Angelina Jolie ve Brad Pitt'in düğünü genellikle ciddi bir ziyafete mal oluyor. Bunun yerine, konuklar bahçeye gitmeye ve ... pizza yemeye davet edildi. Pekala, ünlüler genellikle orijinal hareketleriyle halkı vuracaklardı, bu yüzden düğündeki bu prosaik menü kimseyi şaşırtmadı.Angelina Jolie ve Brad Pitt'in düğün töreni detayları

Neşeli Başlangıç

Bir başka meraklı an, göreAngelina, törenin ilk kısmıydı. Gerçek şu ki, gelin sunağa taşındığında, misafirler Gelin Geliyor şarkısını söyleyeceklerdi. Ancak, bu güzel tasarımın uygulanması başarısız oldu. Birisi zamanında gelmedi, birisi aniden kelimeleri unuttu, bu yüzden sonunda törenin başlangıcı çok neşeliydi. Ancak, Angelina Jolie ve Brad Pitt'in düğünü bundan daha da kötüleşmedi. Tüm röportajlarda, oyuncu orijinal düğününün yaklaşık bir saniyesinden pişman olmadığını ve evlenmekten çok mutlu olduğunu beyan eder.

Angelina Jolie ve Brad Pitta düğün detayları

Sonuç

Ünlü aktörlerin evliliği oldukça geçti.Onlardan milyonlarca hayran tarafından beklenen mantıklı bir adım. Ünlü çift on yıl birlikte geçirdi, altı çocuk büyüdü ve uzun ve karmaşık ilişkilere rağmen mutlu görünüyor. Angelina, Brad'in günlük olarak büyük ailesini eğitmek için çalıştığını iddia ediyor ve herkesi mutlu ve kendine yeterli hale getirmeye çalışıyor. Jolie, çocuk yetiştirmenin ve evliliğin korunmasının kolay iş olmadığını söylüyor. Şimdiye kadar, eşler dostane ve uyumlu ilişkiler yolundaki tüm engelleri aşabiliyorlardı. Bir örnek, ailelerin her bir üyesinin değerli bir yer bulduğu ve herkesin keyifli ve kolay bir ortamda zaman geçirdiği düğünüdür. Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin mutluluk ve uzun ömürlü olmasını diliyorum.

Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar

Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar

Related news

 • Trabzonspor Genel Sekreteri: Galatasaraydan özür diliyoruz
 • Çocuktan Al Haberi
 • Hipoglisemi nedir
 • Döviz Kurunun Yükselmesi Diyaliz Merkezlerini de Vurdu: Batıyoruz
 • Endonezyada yolcu teknesi yandı: 23 ölü

 • Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 84

  Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar


  Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 97

  Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 68

  Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 60

  Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 54

  Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 37

  Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 61

  Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 85

  Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 65

  Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 2

  Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 67

  Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 85

  Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 94

  Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 22

  Angelina Jolie ve Brad Pittin düğünü: ayrıntılar 7