Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 2019

Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 2019
14.05.2019

Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 12

Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman

Anatoly adı bize Yunanistan'dan geldi ve "anatolikos" ve "anatole" kelimelerini sırasıyla "doğu" ve "gün doğumu" anlamına geliyordu. Sonuç olarak, Anatoly ismi "sabah, temiz" olarak kabul edilir.

Bu ismin en büyük popülaritesi geçen yüzyılın 20'li yıllarından sonra kazanılmıştır. Anadolu'yu aramak için erkeklerin altmışlı yıllarda daha az oldu.

Doğum günü nasıl seçilir

Birçok insan doğum gününün yanı sıra doğum gününü kutlar. Melekler gününü ismiyle isimlendiren azizlerden birinin venerasyon günü geldiğinde, Anadolu'nun meleğini gün yüzüne çıkarır. Bu arada, birçoğu var. Bu nedenle bu gün Anatoly yılda birkaç kez işaretleyebilir.

Melek Günü Anadolu

Kilise takviminde Angel Anatoly Günü6 Ocak'ta 23 Ocak'ta (7 ve 19) Şubat'ta. Yaz aylarında doğanlar aşağıdaki tarihlerde seçim yapabilir: 16 ve 19 Temmuz veya 6 Ağustos, 11, 12. Ve sonbaharda, Anatoly meleğinin gününü kutlamak 15 Eylül veya Kasım günlerini tercih edebilir: 3, 13 ve 19 numara. Artı yılın son ayının 3. ve 23. günleri.

Bu günlerde azizlerden hangileri hatırlanıyor?

Konstantinopolis'in Anatoli

O en çok saygı gören kişi olarak kabul edilirİskenderiye'de doğan Anatoliev. Felsefe ile uğraştı, kiliselerin inşası ve düzenlemesinde aktif bir rol aldı ve rütbesini aldıktan sonra İskenderiye'nin Cyril zamanında bir deacon işlevi gördü.

Yaşamı boyunca bu aziz Ortodoksluğun saflığı için gayretle savaştı ve çeşitli sahte öğretileri ortadan kaldırmaya çalıştı. Ibadet kitaplarında, bu azizin ayetlerini karşılayabilir.

Nikaea'nın Anatoly'si

Onun tüccar nedeniyle bu büyük şehitkökeni tüccarların hamisi. Bu aziz için dualar ciroyu artırır ve iktidarın, güven ve takdir yetkisinden yoksun erkekler arasında, başarılı bir kariyer için gerekli olan nitelikler ve güçlü bir ailenin yaratılmasında mutlaka bulunması gerekir.

Bu kutsal günle ilgili olarak, melek Anatoly 16 Temmuz'da kutlayabilecek.

Anatoly Savaşçı

Bu kutsal şehidin tarihi George ile bağlantılıdır.Muzaffer, azapın sadakatini izledi ve şaşkına döndü. Anatoly, Tanrı'nın lütfunun bir insanı nasıl zarar görmeyeceğine şahit oldu. Gördüğü şey onu, hemen kafalarının kesildiği, Tanrı'nın Oğlu'na inandığını gösterdi.

Kilise takvimine göre Angel Day Anatolia

Anatoly Optinsky (kıdemli)

Bu aziz on dokuzuncu yüzyılda yaşadı. Sıradan bir ailede yetişen Anatoly, bir teoloji seminerinden mezun olmuş ve kamu kesiminde mali bölüm için memur olarak çalışmaya başlamıştır. Katip Alexei Moiseevich, Lord'un kendisini o zamana kadar dayanılmaz bir tüketimden kurtarmasından sonra manastır yeminini aldı. Yani, Optina çölünde, gelecekteki yandaş yaşlı ortaya çıktı.

O yatıştırmak için inanılmaz bir yeteneği vardıheyecan, acıyı rahatlat, yaklaşan testler için ayarla. Ruhsal olarak yaklaşan ölüm için bir insanı hazırlayabilirdi. Rab ona öngörü ve şifa hediyesi verdi.

Aziz için en zorlu test, kendisiyle uzlaşamadığı manevi bir akıl hocasının ölümüdür.

Anatoly Optinsky (Potapov)

Monk, hassas kalbi için bir yorgan olarak adlandırıldı. İyileştirici bir hediye ve perspicacity ile donatıldı.

Angel Anatoly Günü

Devrim sonrası yıllarda, ne zamandin adamları zulmü kapattılar, öğrenciler yaşlıları Optina çöllerinden ayrılmaya ikna ettiler, ancak kutsal manastırdan ayrılmayı kabul etmedi. Tutuklanacağı zaman, Chekistleri hazırlanmak için zaman vermeleri için ikna etti. Sabah erkenden, bir dua okudu ve onun için gelmeden önce öldü.

Anatoliev'in Özellikleri

Meleğin gününü ne zaman anlatacağınız, hangi ismiyle, genellikle bu isimle bir erkeğin doğum tarihini belirler. Bu zamana en yakın olanı seçin.

Ancak tüm Anadolu'nun ortak özellikleri var. Bunlar, farklı insanlarla kolayca ortak bir dil bulabilen zeki insanlar. Onlar iyi liderlerdir, çünkü keskin adalet duygusu sayesinde haklı olarak teşvik edilmeye ve insanların eksikliklerini ve hatalarını dikkatlice göstereceklerdir.

Anatoly meleğinin gününün ne zaman kutlandığına bakılmaksızın, bu isme sahip bir insan, yaratıcı doğaya atıfta bulunur ve para kazanır, mükemmel bir hayal gücü ve gelişmiş bir sezgiye sahiptir.

Angel Day Anatoly ne zaman

Evlilikte, Anatoly tercih ediyorkarısının egemen olduğu ve çocukları yetiştirmekte zorluk çekiyor. Çoğunlukla bu ismin taşıyıcıları büyük bir cinsel deneyime sahiptir, ancak iç dünyasını çok sayıda ortaktan dikkatle gizler. Onlar için istenen ve gerekli hissetmek çok önemlidir.

Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 2019

Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 2019

Related news

 • La Ligada Emre Mor depremi
 • Yumurtalı Ekmek Tarifi
 • Her şeyin yararı ve zararı dozuna bağlıdır
 • İğne Oyası Havlu Kenarı Yapraklı Çiçek Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Hava nemlendirici Polaris: talimatlar, yorumlar

 • Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 19

  Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman


  Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 15

  Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 86

  Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 17

  Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 72

  Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 51

  Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 91

  Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 2

  Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 16

  Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 84

  Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 79

  Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 27

  Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 85

  Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 95

  Angel Day Anatoly Kutladığı Zaman 14