Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 2019

Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 2019

Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 2 09.02.2019, 20:55

Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek

Muhtemelen, birçoğu böyle bir kürkü bile duymamıştı. Derileri popülerlik kazanmaya başlayan ne tür bir hayvan? Orilag - hares, chinchillas ailesine ait bir hayvan. Bu hayvanın görünüşü, Fransız yetiştiricileri ve sığır yetiştiricilerinin özenli ve uzun süreli çalışmasının bir sonucudur. Çalışmaları için, fonlar Fransız hükümeti tarafından özel olarak tahsis edildi. Hayvanın doğum yeri Poitou-Charentes ve Maritime Charente'dir. 15 yıl boyunca dünyanın dört bir yanındaki uzmanlar Rex tavşanlarının en iyi temsilcilerini topladılar ve seçim yaptılar.

atalar kürkUzun ve dikkatli çalışmalar sonuç verdi.tüm beklentileri aştı. Üreticilerin ilk görevi, tüyleri bir chinchilla derisine benzeyecek olan hayvanı çıkarmaktı, ancak daha dirençli ve ayak parmakları olacaktı. Oriilag, bir chinchillaya benzer, ancak daha büyük bir kısa tüylü bir hayvandır. Deri ince, elastik ve yumuşaktır. Neredeyse kaşmir veya angora gibi çok ince tüyler (15 mikron).

Orijinalin kürkünün birkaç doğal rengi vardır: gri-beyaz ("chinchilla"), kahverengi-kırmızı (kunduz) ve diğerleri.

O zamandan beri daha pahalı ve nadir bir gri versiyonutoplam hayvan sayısının sadece yüzde on üçüdür. Yılda yaklaşık 80 bin kalite deri üretilmektedir. Hayvanlar sadece 25 çiftlikte yetiştirilmektedir. Kürk talebinin sürekli artması nedeniyle, bu ürünün zaten bir sıkıntısı var.

kürk kürk mantolarBu hayvan ulusal bir hazine olduFransa’nın yanı sıra ülkemizdeki Rus samurluğu. Doğru, önemli bir fark var - sıkı kontrol altında dağıtım ağıdır. Bu INRA'nın malıdır ve Fransız hükümetinin koruması altındadır.

"Orilaga" ticari markası neredeyse kayıtlıdünyanın her ülkesinde. Rusya bir istisna değildir. Orijinalin kürkü birçok ünlü tasarımcıya ve tasarımcıya dokundu. Bu gerçekten evrenseldir. Halı ve oyuncakların yanı sıra muhteşem dış giyim üretiyor.

kürk orilag yorumlarOrijinalin özgünlüğü chinchilladan çok daha yüksektir,Böylece kürk mantolar, stoleler, ondan şapkalar birçok kadın kalbini fethetti. Bugün hemen hemen her ünlü moda evi, ondan dış giyim göstermektedir. Kürk orilag, hangi hevesli, ucuz değil değerlendirmeleri. Muhtemelen, bu nedenle, birçok sahte ortaya çıkmıştır. Tavşan-rex, vicdansız satıcılar origlah için geçmeye çalışırlar.

Origeden kürk mantolar çokyabancı moda tasarımcıları. Örneğin, ünlü İtalyan tasarımcı Roberto Cavalli tasarım sanatının mucizesi olan bir chinchilla Orihlaga'yı yarattı. Muhteşem kürk hayranları olan dünya yıldızları arasında, Catherine Deneuve, Jennifer Lopez, Sharon Stone, vb.

Kürk paltolarının orijinalinden asıl avantajları sağdakürkün sertliği, giyildiğinde, chinchilla'dan daha kalın, mezdra olarak kabul edilir. Bu kürkten yapılan ürünler dışarıdan çok caziptir, pratiktir, vizondan sekiz ila on kat daha ucuzdur. Birçok renkte gelirler. Orijinalin tüyleri güzel bir şekilde boyanır ve bir yandan da gölgeleri ve ışıltıları korur. Düzgün işlendiğinde, kaliteli süet veya kadife alabilirsiniz.

Rusya'da orilaga'dan bir kürk manto yaklaşık 30 bin rubleye mal oluyor. Uygun bakım ile, en az altı mevsim sürecek.

Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 2019

Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 2019

Related news

 • Hangisi daha iyi: bir netbook veya bir tablet
 • Ev kimyasalları ticareti - karlı iş
 • Çok İzlenen Videolar
 • 3.Çocuk Eli Resim Yarışması 2016
 • Salon filtresiyle ilgili her şey
 • Gastritten Kurtulma Yolları

 • Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 30

  Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek


  Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 21

  Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 11

  Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 29

  Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 43

  Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 41

  Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 37

  Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 27

  Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 16

  Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 32

  Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 54

  Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 56

  Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek 50