Anastasia Vertinskaya - Tiyatro sanatının Ophelia biyografisi 2019

Anastasia Vertinskaya - Tiyatro sanatının Ophelia biyografisi 2019

Anastasia Vertinskaya - Tiyatro sanatının Ophelia biyografisi 49 21.02.2019, 11:44

Anastasia Vertinskaya - Tiyatro sanatının Ophelia biyografisi

Vertinskaya Anastasia, en parlak,yetenekli ve popüler Rus sinemasının aktrisleri. Genç aktristin ekrandaki görüntüsünün geçmişi, çocukluğundan beri bale hayalinde bulunduğu için, herhangi bir şekilde gündelik yaşıyordu. Ancak rüya gerçekleşmedi, Anastasia bale okuluna kabul edilmedi. Daha sonra ciddi derecede yabancı dil kullanmaya karar verdi. MOSFILM de Alexander Grin romanından "Scarlet Sails" filmler çekmeye başladı Fakat Anastasia Vertinsky biyografisi, 1961 yılında önemli ölçüde değişti.

anastasia biyografisi

Anastasia on yedi yaşındaydıana rol. Mutluluğunu düşünerek sahilde yaşayan fakir bir çocuk olan Assol'u oynuyordu. Film gerçek bir sansasyon yarattı, "Scarlet Sails" 24 milyon izleyici tarafından izlendi. Biyografisi şimdi sinemayla ilişkili olan genç aktris Anastasia Vertinskaya, bir sonraki filmi çekmeye hazırlanıyordu. 1962'de "Amfibi Adam" kült filmi, Alexander Belyaev romanı altında yayımlandı. İçinde Anastasia, keskin bir adalet duygusu taşıyan iyi huylu bir kız olan Guttiere'yi canlandırdı. Böylece, Anastasia Vertinskaya'nın biyografisi, sinemadaki bir başka eserle desteklendi.

anastasia biyografisi

Aynı 1962'de Vertinskaya aldı.Puşkin Tiyatrosu'na davetiye. Ve ertesi yıl genç oyuncu Shchukinsky Tiyatro Enstitüsüne girdi. Kursda Anastasia, sinemadaki fantastik çalışmalarından ikisinin peşinden koştu. Ancak mütevazi, şöhret göstermedi. Sınıf arkadaşlarından biri, geleceğin kocası olan Nikita Mikhalkov'du. Ancak, tiyatro çalışmaları ve çalışmaları her zaman ortadan kaldırıldı, kişisel yaşam sürekli ertelendi. Gençler sadece 1966 yılında evlendi.

aktris anastasia Vertin biyografisi

Bir öğrenci olarak Anastasia Vertinskaya,Biyografisi sinemada bir başarı örneği olabilir, "Hamlet" filminde Ophelia oynadı. Gizemli bir Shakespeare imgesi Anastasia için bir başarıydı. Hamlet adlı aktris onun ana rolünü sevmiştir. Ophelia'ya teşekkürlerAnastasia Vertinskaya biyografisiSSCB dışında tanınma ile desteklenen, oyuncuBatı'da popüler oldu. Uluslararası şöhret, vatanındaki sanatçının itibarını güçlendirdi. Moskova'nın tiyatro hiyerarşisinde giderek daha fazla talep görmüştür. Tanınmış bir tiyatro oyuncusu olan Anastasia zaman zaman filmde rol aldı. En unutulmaz eserlerden biri, Mona'nın Mikhail Kozakov tarafından sahnelenen "Nameless Star" filmindeki rolüdür.

Bugün Anastasia Vertinskaya

1967'de Şchukin'den alan Enstitü'nden mezun olduktan sonra,mezun oyuncu bir sezon boyunca çalıştığı Vakhtangov Tiyatrosu'na girdi. 1968'de Anastasia, 1980 yılına kadar ev sineması olan Çağdaş'a taşındı. Contemporary'den sonra Oleg Efremov'la birlikte Moskova Sanat Tiyatrosu vardı. Vertinskaya, çalışmalarını bu tiyatroda sürekli bir profesyonellik duygusu olarak, tüm rollerinden büyük keyif aldığını belirtiyor. Şu anda, aktris tiyatroda yeni roller üzerinde çalışıyor ve aktif babası ünlü şarkıcı Alexander Vertinsky, sanatçı şarkıların sanatsal mirası katılır. Anastasia Vertinskaya'nın parlak biyografisi, mesleki ve kişisel hayatta hala yeni olaylar ile doludur.

Anastasia Vertinskaya - Tiyatro sanatının Ophelia biyografisi 2019

Anastasia Vertinskaya - Tiyatro sanatının Ophelia biyografisi 2019

Related news

 • Hakkari ve Batmanda Kayyum Gerginliği
 • Anketteki ses kaldırma hakkında ayrıntılar VK
 • Çikolata Kaplı Cevizli Kurabiye
 • Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımında transfer

 • Anastasia Vertinskaya - Tiyatro sanatının Ophelia biyografisi 38

  Anastasia Vertinskaya - Tiyatro sanatının Ophelia biyografisi


  Anastasia Vertinskaya - Tiyatro sanatının Ophelia biyografisi 48

  Anastasia Vertinskaya - Tiyatro sanatının Ophelia biyografisi 69

  Anastasia Vertinskaya - Tiyatro sanatının Ophelia biyografisi 13

  Anastasia Vertinskaya - Tiyatro sanatının Ophelia biyografisi 25

  Anastasia Vertinskaya - Tiyatro sanatının Ophelia biyografisi 19

  Anastasia Vertinskaya - Tiyatro sanatının Ophelia biyografisi 57