Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 2019

Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 2019
20.09.2019

Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 71

Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih

Moskova'da, neredeyse her büyük şehirde olduğu gibiRusya, çok sayıda okul öncesi kurum var. Yeni anaokullarının inşası, kayıt olmayı bekleyen bütün çocuklar için yer sağlamaya devam ediyor. Yıllar içinde, ıslah kurumlarına artan bir ihtiyaç duyulmaktadır, çünkü engelli kişilerin özel eğitim ihtiyaçları olan toplam sayısı artmaktadır. Anaokulu 333 uzun zamandır anne babaları tarafından biliniyor, Moskova çok sayıda tarihi okul öncesi kurumla övünemiyor, ama bu tam olarak aynı durum. Bahçe 1934 yılında inşa edilmiştir. Daha sonra sıra dışı görünümü ile benzer yapılardan bir gökadadan ortaya çıktı.

Anaokulu №333: kurumun tarihi

Anaokulu 333 Moskova

Daha önce, anaokulu adresindeki tarihi bir binada bulunuyordu:Yüz Mareşal Vasilevsky, 11, Bldg. 6. Artık orijinal bina eski olduğu için kurum başka bir yere taşındı. Anaokulu 333 Moskova 1934 yılında satın alındı. Daha sonra bireysel bir proje üzerinde geliştirildi. Farklılığı iki mimari stilin birleşimiydi: konstrüktivizm ve Stalinizm. İlçe meşhur “pembe filler” in sakinlerini hatırladı. Heykeller anaokulunun avlusunda yer alır ve kartvizitini taşır.

Anaokulu № 333 Moskova talep üzerine oluşturulduHalkın Savunma Komiseri (NCO). Gelecekte, anaokullarının eski binaları yıkıldı, bu yüzden 1930'lardan örnekler bulmak çok kolay değil. Böyle iyi bir hizmet ömrüne rağmen, kurum modern inşaat gereksinimlerini tamamen karşılar ve tüm güvenlik standartlarını karşılar. Bu arada insanlar zaten "anaokulu 333 (Moskova, Shchukino) - pembe fillerin doğum yeri" diyorlar. Ve her şey bahçedeki filler heykelleri ile ilgili. Komik sakinler hemen çocukların favorileri oldu.

Kurum bugün

Anaokulu 333 Moskova resimleri

Bugün, kurum şu adreste yeni bir binaya taşındı: Anaokulu No. 333, Moskova,Str. Garibaldi, ev 14, bina 3. Bahçe türü - kombine. Başka bir deyişle, kendi topraklarında sadece sağlıklı çocuklara değil, aynı zamanda gelişim özelliklerine de yardımcı olur. Her şeyden önce, farklı konuşma bozukluklarından muzdarip olanlar ile ilgilidir. Ayrıca, anaokulu okul için eğitim hizmetleri sunmaktadır. Çok sayıda zaman eğitimcisi çocukların estetik ve kültürel eğitimini veriyor.

Personel, müfredat ve daha fazlası

Kindergarten № 333, Moskova, ul. Dovzhenko, 8 - ana kurumun şubesi. Bahçenin başı -Vera Yuryevna Koblyakova. Ebeveynlerin kişisel konularda, o pazartesi günleri alır. Tüm eğitimciler, psikologlar ve konuşma terapistleri daha yüksek eğitime sahipler, sürekli olarak yeterlilik seviyelerini yükseltiyorlar. Gruplar nannies tarafından karşılanmaktadır. Kurallara uygun olarak beş yemek düzenlenir.

Anaokulu № 333, Moskova (makalenin makalesinde görülebilir), bir konuşma terapisti ile derslerin yanı sıra çeşitli aktiviteler de yürütmektedir. Çocuklar ilkokul okuryazarlığı, matematik, iğne işi vb. Öğrenirler.

Anaokulu 333 Moskova pike

Müfredat, Paramonova'nın "Kökenleri" üzerine kuruludur. Onun sayesinde çocuklar anaokulunu çevredeki dünyayı ve insanı tam olarak bilgilendirerek okula hazırlanmasını sağlıyor.

Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 2019

Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 2019

Related news

 • Semptomlar: böbrek hastalığı
 • İki Renkli Kurabiye Yapılışı
 • Emzirirken Arbidol ilacı - riske değer mi
 • Kolesterol vücuttan nasıl kaldırılır Kolesterol vücut halk ilaçları veya ilaçları nasıl kaldırılır
 • Karnabahar Salatası Tarifi - 185 Kalori

 • Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 33

  Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih


  Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 33

  Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 29

  Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 69

  Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 32

  Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 33

  Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 30

  Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 19

  Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 5

  Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 47

  Anaokulu 333, Moskova: adres, tarih 17