Anaferon çocuğu 8 15.01.2019, 19:53

Anaferon çocuğu

İlaç antiviral bağışıklığı aktive eder,sıklıkla hasta olan veya bronşiyal astım tanısı alan çocuklarda akut solunum yolu viral enfeksiyonlarının görülme sıklığını azaltarak bu yol üzerinde olumlu etkiye sahiptir. "Anaferon çocuğu" sık solunum yolu viral hastalıklarına eğilimli hastalarda üst solunum sisteminin lokal bağışıklığını geliştirir, ateş, zehirlenme, kataral sendromları azaltır ve VED Listesine dahil edilir. Paket başına 50, 40 veya 20 adet rezorpsiyon için tabletler halinde üretilir. Reçetesiz eczanelerde satılır, ancak ilacın reçete edilmeden kullanılmamasına dikkat edilmelidir.

Tedavi için anaferon çocuklara önerilirİnfluenza (Avian dahil), virüsler, parainfluenza, herpes simplex (genital veya dudak) ve diğer herpes virüsleri (enfeksiyöz mononükleoz, çiçek, suçiçeği), enterovirüsler, hastalık, ensefalit virüsleri-Kene. Bu rotavirüs, koronavirüsler, Kalisivirüsü adenoviral enfeksiyonlar ve solunum sinsisyal virüsü hastalığının tedavisi için kullanılır. ilaç önce etkilenmiş dokuların virüs konsantrasyonunu azaltır. Anaferon antimutagenik özellikleri ile karakterizedir. Tedavinin etkinliği deneysel ve klinik olarak oluşturulmuştur.

"Anaferon çocuğu" başarıyla kullanılırrinit, larinjit, farenjit, trakeobronşit, grip gibi üst solunum yolu viral enfeksiyonları, neden olduğu hastalıklar. Bu tür ilacın dahil katkı maddelerine duyarlılık gibi Ancak unutulmamalıdır kontrendikasyonlar (yardımcı maddeler: mikrokristalin selüloz, magnezyum stearat, laktoz). "Anaferon" patolojik mantarların etkisi sonucunda ortaya çıkan bakteriyel bilinmeyen enfeksiyonlar ya da enfeksiyonların neden olduğu hastalıkların yanı sıra, (reçetesiz), tek başına kullanılmamalıdır. çok dikkatli (risk değerlendirmesi ve faydaları yanı sıra sadece doktor tavsiyesi üzerine!) ilaç gebelik ve emzirme sırasında kullanılır.

"Anaferon çocuğu" şiddeti zayıflatıyor veüst solunum yollarının (burun iltihabı, öksürük, ateş, boğaz ağrısı, mukoza ve deriye ait herpes lezyonları, baş ağrısı) maruz kalan viral enfeksiyonlar, ana belirtileri süresi, septik odaklar olasılığını ve bakteriyel kökenli komplikasyonları riskini azaltır. Bir hekime danışmalısınız İlacı üçüncü gününde klinik iyileşme yokluğunda. Bir doktor tarafından reçete ilaç antipiretikler, analjezikler ve NSAID ile kombinasyon terapisinin bir parçası olarak kullanılabilir.

"Anaferon çocuğu" ile ilgili talimat olmasına rağmen,Bu ilacın kullanımıyla ilgili alerjik ve diğer reaksiyonların ortaya çıkmadığı ve yan etkilerin ortaya çıkmadığı, ancak, hastaları farklı şekillerde etkilediği için bu ilaca bağlı olumsuz sonuçların olasılığını dışlamak gerekmemektedir. İlaç ciltte kaşıntı ve döküntü şeklinde kendini gösteren hafif bir alerjik reaksiyona neden olabilir. Anaferon ile ilişkili diğer olası risklere doktorunuz tarafından danışılmalıdır. Diğer ilaçlarla etkileşimin neden olduğu istenmeyen etkileri dışlamak için, reçetesiz satın alınan ilaçlar da dahil olmak üzere, hastanın hangi ilaçları veya vitaminleri aldığını doktora bildirmek çok önemlidir (örn. Şifalı otlar). Bu onların kombinasyonunun güvenliğini sağlamaya yardımcı olacaktır. Antipiretik ve antienflamatuar ilaçlarla "Anaferon" kullanıldığında, doktor dozlarını azaltabilir.

Çocuk Anaferon hastaları için geçerli değildirBir ay yaşı ve uyuşturucu bileşenlerine karşı aşırı duyarlılık durumunda. Ancak, bir tıp ile ilgili talimatlar içerdiği özel talimatlar dikkat etmelidir: Bu konjenital galaktozemi içinde emilim sendromu (emilim bozukluğu bağırsaklarda) glukoz hastalarda kullanılması önerilmez veya laktaz eksikliği (galaktoz metabolizması için enzimlerin eksikliği) (süte tahammülsüzlük) "Anaferon" laktoz içerir yüzünden. İlacın bir doz bir ishal fenomen ilacın bileşimine giren tahrik yardımcı maddeler neden olabilir.Related news

 • Sentetik taşlar. Zirkonyum - değerli taşların yerine geçen
 • Kremlin, ABD’nin Suriye’den çekilmesinde dahli olduğu iddialarını reddetti
 • Rus senatör: Suriye’de ABD’nin füzelerine karşı hava kuvvetlerimizi kullanmayacağız

 • Anaferon çocuğu 31

  Anaferon çocuğu


  Anaferon çocuğu 32

  Anaferon çocuğu 43

  Anaferon çocuğu 12

  Anaferon çocuğu 86

  Anaferon çocuğu 3

  Anaferon çocuğu 8