Alexander Aliev - futbolcu Tanrıdan 2019

Alexander Aliev - futbolcu Tanrıdan 2019

Alexander Aliev - futbolcu Tanrıdan 51 22.01.2019, 03:26

Alexander Aliev - futbolcu Tanrı'dan

Alexander Aliyev, Tanrı'nın bir futbol oyuncusu. Rejim ile ilgili sorunlar nedeniyle gerçek başarıda fark edemediği büyük bir yetenekle ödüllendirildi. Dünya serbest atışlarının en iyi oyuncusu olarak seçildi. Peki o kim, Aliev Alexander Aleksandroviç?

Çocukluk ve futbolcu gençlik

Oyuncu Uzak Doğu Habarovsk şehrinde doğdu3 Şubat 1985. En erken çocukluğundan futbol oynadı. Aliyev rakip sahada topu kovalamaktan hoşlandı. Baba oğlunun yeteneğini gördü ve bu yüzden aile Rus başkentine yaklaşmaya karar verdi. Kursk'ta yaşamak, ülkenin önde gelen kulüplerinin yetiştiricilerinin kalemlerine binmek daha kolaydı.

Genç erkeklerin yerel takımında yetenek ertelendineredeyse bir yıl sonra FC "Eagle" a davet edildi. Bu kulüpte Alexander Aliev tarafından biraz zaman harcanmıştı. Futbolcu en sonunda Moskova'nın "Spartacus" akademisinde sona erdi.

alexander aliyev futbol oyuncusu

"Spartacus" daki koşullar seviyeyle eşleşmediRus futbolunun büyük memuru. Gençlik kompozisyonunun oyuncuları hareket halinde kısıtlandı, ayda 500 ruble aldı. Üssün üzerindeki yaşam koşulları, birinci ligin kulübünün maksimum seviyesine karşılık geldi.

Dinamo dönemi

Kariyerinin en uzun sahnesi olan Alexander AlievTabii ki, Kiev "Dinamo" da geçirdi. Toplamda, kendisi yarı Ukraynalı kabul eden bir Rus, Kiev kulübünün yapısında 10 yıldan fazla zaman geçirdi. Ukrayna şampiyonasının birinci liginde oynayan dublör takımında Aliyev 3 sezon (2002'den 2005'e) geçti. Bu yıllarda 99 dövüş oynadı ve rakiplerine karşı 23 gol attı.

2002'de oyuncu ilk takımına ilkini yaptı"Dinamo" (Kiev), ancak takımın önde gelen oyuncuları arasında bir yer kazanmak için yapamadı. 2005'ten 2019'a kadar, süper kulüpteki Alexander Aliyev'in dördünde, 20 gol attığı 57 kavga düzenledi.

aliyev alexander

Oyuncunun kompozisyonunda periyodik olarak var. Örneğin, 2008 yılında "Miner" ile Ukrayna Kupası maçtan sonra, Aliyev Dynamo koçu İskender'in oyunun seviyesini hoşuna gitmediği için, almak için gönderildi. Bundan sonra, arka ciddi şekilde o edemedi.

2019 yılının başında, Alexander Aliev (futbolcuRusya kökenli olmasına rağmen Ukrayna takımı, Moskova "Lokomotif" kampına taşınmaya karar verdi. Moskova'da dönem Alexander için başarılı olarak kabul edilebilir, ancak kader tarafından verilen şanstan yararlanamadı. Oyuncu 25 maçta 14 gol attı, o zaman rejimle ilgili sorunlar yaşamaya başladı.

Alexander Aliyev, diğer insanların fikirlerine nadiren dikkat eden bir futbolcu. 2011'de "Lokomotif" i terk etti ve "Dinamo" ya geri döndü.

İkincisi Ukrayna'ya geliyor. Kulüplerde dolaşmak

Aliev Alexander Aleksandroviç defalarcaMedyaya verdiği röportajda, Ukrayna'nın onun için ikinci vatanı haline geldiğini söyledi. Şubat 2011'de Alexander, Ukrayna'nın şampiyonluğunun gümüş madalyalarının bir parçası olarak eğitime başladı. Kiev ana bölümüne git, oyuncu rekabeti kaybettiği gerçeğinden dolayı olamazdı. 2019 sonunda oyun pratiğinin uzun süre yokluğu meydana geldi. Kiev'de kariyer istemedi ve 2012'de kendini "Dnepr" de ilan etme girişiminde bulundu. Dnipro'da 18 maç için oyuncu 4 gol attı. Alexander Aliev sürekli olarak yüksek kaliteli bir oyun sergilemedi, bu yüzden Dnipro'nun koç kadrolarına uymadı.

Aliyev, "Dinamo" ya geri döndüstokta ve nadiren yerini aldı. Bu durum oyuncuyu birinci yılında memnun etmedi ve 11 Ocak 2014'te Rus kulübü "Anji" (Makhachkala) ile bir sözleşme imzaladı. Bu takımda da kendini kanıtlayamadı. Bir yıl boyunca, biyografisi sadece futbol anlarında zengin olmayan Alexander Aliev, Anzhi'de 11 maçta yer aldı ve 1 gol attı.

Rejimin ihlalleri

Para cezaları, gece hayatı, umursamaz davranışlar ... Alexander Aliyev, Kiev'deki seçkin gece kulüplerinde ve Dynamo, Artem Milevski'nin bir başka yıldızı ile birlikte aktif olarak vakit geçirmeyi çok seven bir futbolcudur. Bu maceralar sarhoşlukta, farklı statüdeki kızlarla eğlenceyle ve tabii ki oyunun kalitesinde keskin bir düşüşle sonuçlandı.

Alexander Aliev - futbolcu Tanrıdan 2019

Alexander Aliev - futbolcu Tanrıdan 2019

Related news

 • Nevşehir Haberleri: 108 yaşında ilk kez doğum gününü kutladı
 • Sonbahar Kış Kot Pantolon Kombinleri
 • Ankaragücü Süper Lige yükseldi
 • Pizza Tost

 • Alexander Aliev - futbolcu Tanrıdan 53

  Alexander Aliev - futbolcu Tanrıdan


  Alexander Aliev - futbolcu Tanrıdan 38

  Alexander Aliev - futbolcu Tanrıdan 96

  Alexander Aliev - futbolcu Tanrıdan 50

  Alexander Aliev - futbolcu Tanrıdan 50

  Alexander Aliev - futbolcu Tanrıdan 75

  Alexander Aliev - futbolcu Tanrıdan 4