Alabalık tuzlu: tarifi 2019

Alabalık tuzlu: tarifi 2019 Alabalık tuzlu: tarifi

Alabalık tuzlu: tarifi

Tuzlu alabalık nasıl hazırlanacağını bilmek istertarifi kimin için çaba gerektirmiyor? Bu yemeğin özellikle sabahları kalktığınız zaman sizi memnun etmesi gerekiyor, bir parça siyah ekmek tereyağı ile yayılacak ve üzerine tuz alabalığı süreceksiniz. İhtiyacın olan tek şey, dükkanda balık almak ve kendin almak.

Not: Steril de aynı şekilde tuzlanabilir.

Alabalık tuzlu: tarifiasitle temizleme

Pratik, güzel olan herşeyi gösterdi veİştah açıcı görünüş, genellikle budur. Ama aynı zamanda ince görünümlü bir tabak almanız da olur, ama incelik tadı çok harika olmaktan uzaktır.

Satın aldığınız zamanlar varsatuzlanmış alabalık saklayın, eve geldiğinizi, bir şekilde kuşkuyla koktuğunu ya da genellikle gecikmiş olduğunu, tuzlanmış alabalık gibi, tarifi aşağıda verilmiştir. İnan bana, sonuç mağazanın size sunabileceğinden daha kötü olamaz. Ve daha da iyi ve daha karlı olması oldukça olasıdır.

Balıkları kendiniz seçmeniz çok önemlidir.o zaman kalite olduğundan emin olabilirsiniz. Buna ek olarak, bir turşusu hazırlarken, herhangi bir ekstra ve hiçbir yararlı içerik ve malzemeye eklemeyeceksiniz, bu da son derece doğal bir ürün elde edeceğiniz anlamına gelir. Ve son olarak, çok tasarruf edebilirsiniz.

Tuzlu alabalık için tarifini öğrendikten sonra, atıştırmalık olarak neyin hizmet edeceği konusunda hiçbir zaman uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Tuzlu alabalık

Malzemeler (1 kg alabalık bazlı):

- iki yemek kaşığı şeker;

- bir slayt ile bir kaşık tuz;

- iki demet dereotu.

Önceden dikkatlice kaldırmak gerekirgöbek sırt ve kemikleri, dikkatle balık pulları temizleyin. Bunu hemen yapamazsan, balıkları biraz dondurursun. Ama sadece biraz, daha kalın olarak dondurulmamalıdır.

Balıkları bir folyo veya parşömenin üzerine sürün (daha sonra tercih edilir). Bir kapta, şekeri ve tuzu karıştırın, daha sonra karışımı önce filetolarla ve ardından da deri ile dikkatlice rendeleyin.

Dereotu kes ve içine serpinalabalık parçaları. Şimdi iki yarıyı katlamalısınız, böylece fileto filetoya temas eder. Balıkları parşömenle ve ardından da yiyecek filmiyle iyice sarın.

Alabalıkların ambalajlanması, bir kaseye koyması ve bir kaseBuzdolabını en az üç gün boyunca en sıcak yere gönderin. Bu süre zarfında balıklar dikkat çekici bir şekilde tuzlandı. Üç gün sonra, balığı birkaç gün daha dondurucuya aktarın. Ve her şey hazır, "yaratıcılığını" deneyebilirsin.

Tuzlu alabalık elde etmek için en iyisiBuzdolabına, ihtiyacın olan parçayı kes, balıkların geri kalanının çözülmesine izin vermeyecek. Ayrıca dikkatlice bir gıda filmine paketleyin, böylece havadar ve oksitlenmez. Eğer iyi toplanırsan, alabalık en az bir ay taze olmalı ve ihtiyaç duyduğunuz her an kullanıma hazır olacak. Beklenmedik misafirlerin gelişi durumunda, mükemmel atıştırmalıkları alacaksınız.

Dondurulmuş balıkların ince tabaklarla kesilmesi çok uygundur, bu nedenle cildi ayırmak oldukça kolaydır.

Baharatlı tuzlu alabalık

Bu tarif dikkat çekicidir, çünkü şeker ve tuzun yanı sıra en sevdiğiniz baharatları da ekleyebilir ve yemeği bozmaz.

maddeler:

- alabalık filetosu;

- şeker, tuz ve karabiber;

- Tatmak için defne yaprağı ve çeşniler.

hazırlık

Alabalık yıkayın, bir havlu ile kurulayın ve büyük parçalara kesin. Şeker, tuz ve diğer baharatları birleştirerek, dekapaj için bir karışım hazırlayın. Bir kilogram balık için karışımın 4 çorba kaşığı gerekir.

Karışımı az miktarda bir kaseye dökün, deriyi alabalıkların dibine koyun. Karışımla herşeyi serpin ve ikinci bir balık katmanı ekleyin, ama şimdi cildiniz.

Her şeyi bir kapakla kapatın ve bir gün boyunca serin ve ılık bir yere koyun. 24 saat içinde alabalık tuzlanır, tarifi görebildiğiniz gibi çok basit, tamamen hazırdır.

Alabalık tuzlu: tarifi 2019

Alabalık tuzlu: tarifi 2019

Related news

 • IPhone’ların güvenlik kodu engeli aşıldı
 • Tepsi Mantısı Tarifi
 • Günlük Egzersiz Hareketleri
 • Böyle yararlı bir yeşil turp
 • Wald Criterion veya En iyi garantili sonuç nasıl elde edilir

 • Alabalık tuzlu: tarifi

  Alabalık tuzlu: tarifi


  Alabalık tuzlu: tarifi

  Alabalık tuzlu: tarifi

  Alabalık tuzlu: tarifi

  Alabalık tuzlu: tarifi

  Alabalık tuzlu: tarifi

  Alabalık tuzlu: tarifi

  Alabalık tuzlu: tarifi

  Alabalık tuzlu: tarifi

  Alabalık tuzlu: tarifi

  Alabalık tuzlu: tarifi

  Alabalık tuzlu: tarifi

  Alabalık tuzlu: tarifi

  Alabalık tuzlu: tarifi