Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 2019

Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 2019
14.05.2019

Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 2

Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf

Viktor Korshunov yetenekli bir Sovyet oyuncusu.izleyicilerin “ölü döngüde” “Olağandışı yaz” resimlerinden hatırlayabilecekleri. Tiyatro ve sinemada pek çok parlak rol oynayan bu inanılmaz adam, 85. doğum gününü kutladı. Sanatçının çocukluk ve ergenliği, onun yaratıcı yolu ve ailesi hakkında bilinenler nelerdir?

Victor Korshunov: çocukluk

Aktör bir yerli Muskovit, ortaya çıktı1929'da ışıklandır. Victor Korshunov, kaderi doğum öncesi bile önceden belirlenmiş olan çocuk sayısına ait değildi. Ebeveynlerinin işi tiyatro ve sinema dünyası ile ilgisi yoktu, annesi ve babası ticaret ağının sıradan çalışanlarıydı.

akbaba vultur

Gelecek yıldızın çocukluğu başkentte geçti,ve savaşın başlangıcı hakkında korkunç haberler bulundu. Çocuğun babası, ülkeyi savunmaya giden gönüllülerin arasındaydı. O zamanlar sadece 12 yaşında olan Victor Korshunov, annesinde annesinde kaldı, hayatı kolaylaştırmak için çabaladı.

Sanatçının sahnede ilk ortaya çıkışı 1943'e kadar uzanıyor.yıl. O zamanlar Pioneerlar Evi'nde çalışan bir tiyatro çemberine katılmaya başladı. Viktor Korshunov, grubuyla birlikte, en az birkaç saat boyunca dünya olaylarından yaralıları rahatsız etmeye çalışmak için hastanelerde konserler düzenledi.

Ilk aşk

Aktörün tüm hayatını biriyle geçirmesi ilginç.gençliğin başında tanıştığı ve ilk aşkı olan bir kadın. Kader tanışması, Victor'un Karevo rotasında sahip olduğu Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu öğrencisi olduğunda gerçekleşti. Sınıf arkadaşları arasında “Vassa Zheleznova” ve “Pygmalion” resimleriyle seyircinin varlığını öğrenmesi gereken bir oyuncu olan Ekaterina Elanskaya vardı.

viktor uçurtmalar fotoğraf

Catherine Victor'un sevdiği bir kız olduKorshunov. Onun biyografisi, güzel bir çiftin evliliğinin 1953'te gerçekleştiğini ifade eder. Moskova Sanat Tiyatrosu mezunları iki yıl önce iki genç adamdı.

Tiyatroda çalışmak

Bir MKhAT diplomasına sahip olmak, oyuncu kolayca bir iş bulduUlaşımın merkezi tiyatrosunda, neredeyse anında önemli roller oynamaya başladı. Halk, yetenekli bir gencin katıldığı ilk prodüksiyonları sıcak bir şekilde kabul etti: "Yaşayan Ceset", "İspanyol Rahibi", "Zırhlı Tren". Son oyunda Victor Vaska Okorok'un imajını somutlaştırdı. Onun kahramanı, bir köylü ailesinden genç bir partizandır, okur-yazar değil, kendi ülkesinin refahı için kendi hayatını feda etmeye hazırdır.

viktor akbabalar biyografi

Oynanan parlak bir rol ona bir davetiye verdiTemsilcilerden aldığı ve oyunun Korshunova'ya hayran olduğu Maly Tiyatrosu'na git. Victor'un Küçük Tiyatrosu ile “romanı” 1952'de başladı, aktörün hayatı boyunca devam etti. İkinci planın rolleriyle başladı, ilk önemli rolü 1953'e dayanıyor. O zaman genç adam, "Korkunç İvan" adlı oyunda yer alan ünlü Tsar Boris Godunov'u oynadı.

Tabii ki, Viktor Korshunov ve diğerleri aldıparlak roller. The Living Corpse'da Voznesensky'yi, Macbeth'deki Donalbayn'ı, The Seagull'daki Sorin'i ziyaret etmeyi başardı - tüm unutulmaz karakterleri listelenemez. Oyuncu, aynı zamanda büyük bir başarıya sahip olan "Meslektaşları", "Rüzgarın Şarkısı" performanslarını yaratan yönetmenin de rolünü üstlendi. Ama yine de oyun oynamaktan çok sahnede oynamayı seviyordu.

Sinemada roller

Tabii ki, kendime dikkat çekmeye yardımcı olamadımVictor Korshunov gibi yetenekli bir kişi gibi film yönetmenleri. Yıldızın filmografisi 1956'da başladı, ilk film “Olağandışı Yaz” dramıydı. Kaset, Volga kasabasında yer alan 1919 olaylarını inceliyor. Victor kahramanı - Cyril Izvekov - yakın zamana kadar üniversitede bir öğrenciydi. Kader, Kızıl Ordu'nun bir askerini eşzamanlı olarak teatral aktris Anna'ya bir sevgiye dönüştürdü.

viktor akbaba filmografisi

Viktor Korshunov'a neden böyle olduğunu sorduğundanadiren büyük ekranda beliren aktör, yüreğinin 1985'te lideri olduğu Little Theatre'a ait olduğunu itiraf etti. Ancak, o da parlak filmleri var. Mesela sanatçı, kendini biyografik dramada "Ölü döngüde" gösterdi. Resim, Rus havacılığının kurucuları arasında tarihe geçen Sergei Utochkin'in yaşamını anlatıyor.

Aktöre ilginç bir karakter geldiİkinci Dünya Savaşı'na ve bundan önce gelen olaylara adanmış "ince buzda" macera filmi. Ayrıca, hayranlar idolü büyüleyici çocuk masalı "The Golden Clock" da görebilir ve genç nesle gerçek dostluğun ne olduğunu anlatır.

aile

Viktor Korshunov kimin fotoğrafını parlak bir hayat yaşadımakalede farklı yaşam dönemlerinde görülebilir. Ancak, profesyonel etkinlik asla oyuncuyu aileyi unutmaya zorlamadı. Victor ve Catherine'in meşhur ebeveynlerin ayak izlerini takip etmeye ve bir aktör olmaya karar veren bir oğlu olan Alexander vardı. Alexander, yetenekli babasının bir zamanlar çalıştığı Maly Tiyatrosu sahnesinde görülebilir. Yıldız çift ve torunları var. Claudia ve Stepan da kendileri için yaratıcı etkinlik seçerek aile geleneğini sürdürmeye karar verdiler.

Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 2019

Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 2019

Related news

 • Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü: YouTubedan İzleyip Ameliyat Yapan Doktorlar Var
 • Tavuklu Mısır Unu Çorbası Denenmiş Tarifi
 • Elmalı Fincan Tatlısı Tarifi Videosu
 • ABD ve Güney Koreden ortak askeri tatbikat
 • Renkli Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

 • Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 50

  Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf


  Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 47

  Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 50

  Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 71

  Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 98

  Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 83

  Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 71

  Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 61

  Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 11

  Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 30

  Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 41

  Aktör Viktor Korshunov: biyografi, filmografisi, fotoğraf 65