Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılıkAktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık

24.05.2019

Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık 82

Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık

Palamarchuk Dmitry Vadimovich - genç veyetenekli bir sinema ve tiyatro oyuncusu. Halen, kırk resimde rol aldı ve burada mesleki becerilerini ve herhangi bir imajda reenkarne olma becerisini göstermeyi başardı.

Biyografi sayfaları

Genç ve yetenekli oyuncu Dmitry doğduPalamarchuk Mart 1984'ün yirmi ikinci günü. Muhtemelen çocukluğunun şehri St. Petersburg'tu. Genç, ama zaten popüler aktörlerin aileleri hakkında hiçbir şey rapor edilmedi.aktör Dmitry Palamarchuk

Okuldan mezun olduktan sonraDmitry St. Petersburg Tiyatro Sanatları Akademisine girdi. Ünlü ve yetenekli profesör Veniamin Filshtinsky'nin oyunculuk hareketinde kendisini ispatlayabildiğini anlattı.

Tiyatro etkinliği

Biyografisi kimliği Aktör Dmitry Palamarchuktiyatro akademisinden mezun olduktan hemen sonra etkinliklerle dolu, ünlü Alexandrinsky Tiyatrosunda çalışmaya devam ediyor. O Sofokles'in sahneledi Theodoros Terzopoulos "Oedipus Rex", yönettiği oyunda minyatür rolü oynadığı zaman sahnede genç aktör ilk ilk 2006 yılında gerçekleşti. Başlangıçta, tiyatro yönetmeni tiyatronun yeni oyuncısını izliyordu ve genç adamın kendini tamamen açığa vurmasına izin vermeyen küçük roller verdi.Aktör Dmitry Palamarchuk, özel hayat

Ama yakında aktör emanet edildi ve daha ciddi oldukarakter. Ancak, diğer tiyatrolarda, örneğin Liteiny'de ana rol oynuyordu. Ve aktör Dmitry Palamarchuk'un "Leviathan" oyununda oynadığı tiyatro dünyasındaki gerçek şöhret ve popülerlik ona geldi.

sinema

Ancak yine de geniş çaplı ve gerçekizleyicinin sevgisi genç ve yetenekli bir oyuncuya filmde başladıktan sonra geldi. Dmitry Vadimovich'in sinematografik biyografisi 2004'te Aktörler Akademisi'nde hala üçüncü yılına geldiğinde başladı. Sonra Ünlü "Sokaklar Kırık Işıklar" altıncı sezon küçük bir bölümsel rol oynamak için emanet edildi.

Filmdeki ilk rolü çok oldu.Başarılı olduğu fark edildi ve yakında farklı kanallardan televizyonda sürekli olarak yayınlanan birçok popüler TV dizisinde görünmesi önerildi. Genellikle aktör Dmitry Palamarchuk, filmlerin çekimlerine ve bir yarı yıl olarak görev yaptı. Örneğin, bu kapasitede, eseri "Cloud Atlas" ve "Once in a Tale" filmlerinde kullanıldı. Ancak, sinematografinin en büyük başarısı, son zamanlarda 2015'te yayınlanan çok oyunculu "Alien" filmi ile genç aktörlere getirildi.

Aktör Dmitry Palamarchuk, filmografi

Aktör Dmitry Palamarchuk mükemmel oynadıAna karakter, büyüleyici Çal. Rol o kadar aydınlık ve ustaca ki yalnızca izleyiciler tarafından değil aynı zamanda film yapımcıları ve hatta eleştirmenler tarafından fark edildi. Bu görüntü için, ünlü sinematografik ödül "Golden Eagle" için prestijli "En İyi Erkek Oyuncu" dalında aday gösterildi. Her yeni film sadece Dmitry Vadimovich'in mükemmel bir aktör olarak görkemini güçlendirdi. Her kasette, izleyicinin önünde, parlaklığını ve yeni bir şekilde görünür ki kişiliğini gösterir.

Aktör Dmitry Palamarchuk: kişisel hayat

Bilindiği üzere popüler aktör Dmitry VadimovichPalamarchuk evli değil, yüreği zaten Inna adlı bir kız tarafından işgal edilmiş olsa da. Uzun süredir beraber oldukları gerçeğine rağmen, resmi olarak ilişkilerini yasallaştırmak için gençler acele etmiyor. Bu güzel aktörün birliğinde çocuklar da var.

Filmografisi olan aktör Dmitry PalamarchukOtuz dokuz popüler filmi var ve Inna Antsiferova "Stamp" adlı filmin setinde bir araya geldi. Bu 2009'da yaşandı. Kızın Dmitry Palamarchuk'tan beş yaş daha genç olduğu biliniyor ve St. Petersburg'daki aynı tiyatro akademisini meşhur aktör olarak mezun etti.

Görüşmelerden birinde yetenekli aktör DmitryPalamarchuk, Inna ile yapılan ilk toplantı hakkında ayrıntılı bilgi veriyor. Genç ve güzel bir oyuncu görerek yaşadığı izlenim ve hisleri paylaştı. Popüler aktöre göre aralarındaki kıvılcım anında kayboldu. O zamandan beri, Dmitry yalnızca aşkın var olduğuna değil, aynı zamanda ilk görüşte ortaya çıkmaya da inandı.

Aktör Dmitry Palamarchuk, biyografi

Gençler serbest kaldığı andaZaman, birlikte tutmaya çalışıyorlar. Dmitry, boş zamanlarında internette "tırmanmak" ve en sevdiği evcil hayvanlar: Venya ve Chania ile yürümek istiyor dedi. Çin kökenli köpekleri seviyor sadece seviyor Shih-tzu.

Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılıkAktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık

Related news

 • DANTEL 36 TANE BAYAN HIRKASI VE ÇEŞİTLİ ÖRNEKLER
 • İnci Çiçekli Bebek Battaniyesi
 • SIRIN
 • Marka City’den ücretsiz çocuk etkinlikleri
 • Kontraseptif yüzük Novaring, değerlendirmeden edinildi

 • Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık 24

  Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık


  Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık 37

  Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık 73

  Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık 42

  Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık 59

  Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık 68

  Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık 65

  Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık 80

  Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık 60

  Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık 52

  Aktör Dmitry Palamarchuk: biyografi ve yaratıcılık 81