Akne için en iyi ilaç 2019

Akne için en iyi ilaç 2019 Akne için en iyi ilaç

Akne için en iyi ilaç

Herkesin sivilce için en iyi tedavi,Çünkü her insanda bu hastalığın nedeni bireydir. Sivilcenin ortaya çıkışı, stres, menstruasyon, yoğun ısı, yüksek nem, parafin ve lanolin esaslı kozmetik, genetikAkne için En İyi Çözümyatkınlık ve bazı ilaçlar. Bu nedenle sivilce için en iyi çare sadece her insanın kendisi değil aynı zamanda belirli bir nedenle de farklıdır.

Bu hastalık, bilimsel isminiOlympus tanrıçalarının gıpta edilmesine neden olan büyüleyici antik Yunan perisinin adı. Ve hile ve aldatmaya başvurarak, Zeus'u talihsiz güzelliği cezalandırmaya ikna ettiler. Thunderer onu korkunç sivilce ile örttü. Sivilce erkekleri cezbetmeyi bıraktı ve tanrıça sakinleşti. Nymph iyileşmeye çalıştı, ancak en iyi çareyi bulamadıSivilce karşıtı ilaçakne. Dolayısıyla sivilce, sivilce, komedonlar tıp bilimine giren "akne" ismini aldılar.

Sivilce türleri, gelişim evreleri, nedenleri ve etkileri.

 1. Takmanın sonucunda komedonların ortaya çıkışısebase kanallar. Açık ve kapalı komedontlar var. İlk çıkıntı ciltte 3 milimetre ebadındaki beyaz düğümle çıkıntı yapar. Kapalı olanlar siyah bir nokta gibi görünüyor. Görünüşleri, epidermis altında sebum birikiminden kaynaklanmaktadır.
 2. Papüler (papülopustular) akne, komedonların herhangi bir tip iltihaplanmasının bir sonucu olarak oluşur. Sürecin ağır bir şekli varsa, böyle
  Akne yara izi ve yara izi kalabilir.
 3. Deride induratif siyah noktalar görülür.derin katmanlarda takviye süreçleri. Bu sivilce sağlam bir yapıya sahiptir ve kural olarak en yakın deri bölgelerinin şişmesi ve kızarması ile birlikte gelir. Onlardan sonra yaralar neredeyse her zaman kalır.
 4. Kanlı akne. Adı geçen başlangıç ​​aşaması cerahat atlanır ve işlem kuvvetli bir şekilde ilerlemektedir, irin deride boşluğu doldurabilir. Bu yılan balıklarının birbirlerine yakın mesafe yoksa, o zaman bir araya gelip ciltte geniş bir alana alabilir. Belki böyle bir durumda akne çare yardımcı olacaktır, ancak bir kural olarak, phlegmonous akne ameliyat gerektirir.
 5. Congelated (yığılı) akne. Bu tür en sık karın, sırtta (üst kısımda) yüz ve göğüste görülür. Bir dizi nodüler kistik akne ile oluşurlar. Belli koşullar altında, cilt altı boşlukları birleşebilir ve irinle doludur. Bu hastalık türü, içinSivilce türleriKural olarak, bağımsız olarak geçmez ve uzmanlara çağrı gerektirir.
 6. Ters akne. İltihaplanma sırasında ter bezlerinin kanallarının sıkıştırılması ve sıkılması sonucu ortaya çıkar. Sonuç olarak fistüller oluşabilir.
 7. Yıldırım aknesi. Çoğunlukla ergenlik döneminde erkek çocuklarına yakalanırlar. Eklemlerde ve karın bölgesinde vücut ısısında ve ağrıda artışla birlikte ülserli yüzeylere benziyorlar.

Hiç de olmadan koymak tavsiye edilmezHekim konsültasyon ve teşhis akne için iyi çare seçmek için. Birçok akne görsel olarak benzer durumlar, ancak farklı klinik belirtiler olduğu gibi bu sadece, bu hastalığın gözlem ve tedavisinde bilgi ve kazanç deneyimi kendi dermatologlar tarafından yapılabilir Kalifiye.

Akne için en iyi ilaç 2019

Akne için en iyi ilaç 2019

Related news

 • Dereotlu Poğaça Videosu
 • Domates soslu tavuklu fasulye. yemek tarifleri
 • Işık geçirmez kumaş Karartma (Karartma). Perdeler opak: genel bakış, özellikler, modeller
 • Yaza Hazırlık Diyeti İle Yaza Zayıf Girin
 • Etkili yollar mı SAMPEde FPS nasıl artırılır

 • Akne için en iyi ilaç

  Akne için en iyi ilaç


  Akne için en iyi ilaç

  Akne için en iyi ilaç

  Akne için en iyi ilaç

  Akne için en iyi ilaç

  Akne için en iyi ilaç

  Akne için en iyi ilaç

  Akne için en iyi ilaç

  Akne için en iyi ilaç

  Akne için en iyi ilaç

  Akne için en iyi ilaç

  Akne için en iyi ilaç

  Akne için en iyi ilaç

  Akne için en iyi ilaç

  Akne için en iyi ilaç