Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 2019

Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 2019
21.08.2019

Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 71

"Akıllı" izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları

İlk aşamada taşınabilir elektronik segmentien azından, ortalama refahı olan insanlar için mevcut oldu. Giriş seviyesi cihazlar bile teknik doldurma karmaşıklığı nedeniyle düşük fiyatlar beklemiyordu. Buna ek olarak, bu tür araçların geliştirilmesine yaklaşmak sadece Apple, Samsung, Sony gibi büyük şirketler olabilir. Aslında, bu markalar bugün bile, bu tür ürünler için modayı başlatıyor, rakiplerin herhangi bir başlangıcını geride bırakıyor. Bununla birlikte, uygun fiyatlı bir elektronik cihazın bir nişi uzun süre boş kalmadı ve günümüzde piyasada Çinli üreticilerden birçok ilginç seçenek bulabilirsiniz. Bu teklifler akıllı saatler Smart Watch GT08 içerir. Bu modelin performans ve işlevselliği ile ilgili incelemeler, elbette, orijinal markalı ürünlerin gösterimleriyle karşılaştırılmamalıdır. Ancak, 5-7 bin ruble içindeki düşük maliyet. Cihazın eksiklikleri ve ortalama kalitesi ile birçok mal sahibini uzlaştırır.

akıllı saat gt08

Gadget hakkında genel bilgiler

"Akıllı" saatin mütevazı boyutuna rağmenÇok çeşitli seçenekler sunabiliyorlar. Bunlar arasında: bir zamanlama yöneticisi, bir cep telefonu, bir zamanlayıcı ile bir alarm saati, bir fitness izci, vb. Işlevleri. Tipik olarak, markalı ürünler benzer özelliklerin tamamını birleştirir ve aynı Çinli meslektaşları sadece temel uygulamalardan memnun olabilirler. Ve bu anlamda Smart Watch GT08 "akıllı" saat, küçük bir fiyat için sahiplerinin neredeyse son sürümlerde portatif elektroniği destekleyen fonksiyonların tam kapsamlı olmasını sağladığı için önemli bir adım attı.

Büyük ve bu, giriş ile kolaylaştırılmıştırkablosuz modül, gadget sahibinin arama yapmak ve SMS göndermek için bir kulaklık olarak kullanmasına izin verdiği için. Elbette, burada bile her şey düzgün değildir, ancak bu tür iletişim modeline yönelik ana fırsatlar, daha yüksek bir sınıfın rakipleri ile eşit olarak sağlanır.

Teknik özellikler

Açıklanmış teknik ve operasyonel göstergelermodeller, Orta Krallık'ta üretilen analogların arka planına aykırıdır, ancak "elma" cihazlarının parametrelerinden çok daha düşük değildir. Her durumda, "akıllı" bir saat GT08 sağlayan iyi bir fiyat etiketi ve performans kombinasyonundan bahsedebiliriz. Modelin özelliklerine genel bakış, şu şekilde temsil edilebilir:

 • İşlemci MTK6260A'dır.
 • Ekran parametreleri - 240 x 240 çözünürlüğe sahip matris TFT.
 • Aracın veri iletim kanalları EDGE ve GPRS'dir.
 • Bellek - dahili bir microSD kartla desteklenebilen 128 MB.
 • Kamera uygulaması 0.3 Mp modülüdür.
 • Pil, 350 mAh kapasiteli bir lityum iyon hücresidir.
 • Ağırlık - 62 g.
 • Boyutlar - 49 x 43 x 11 mm.

Ayrıca, cihaz geniş sağlardiğer elektroniklerle uyumluluk. İçerik oluşturucular bu oldukça etkili yapılandırma için, Android ve Bluetooth teknolojisini azaltmaya olanak tanıdı. İletişim fonksiyonlarındaki tek olumsuz nokta, "akıllı" saat GT08'in iOS tabanlı cihazlarla çalışamamasıdır. MIUI platformunda firmware gerçekleştirirken de bazı riskler vardır.

akıllı izle akıllı izle gt08 yorumlar

Tasarım ve ergonomi

Çinli üreticiler, mümkün değilgadget'larını yüksek performanslı teknik doldurma ile sağlamak için, geleneksel olarak harici uygulamaya özel dikkat etmek isterler. Bu durumda, iyi bir donanım parçası ve orijinal tasarım kullanılır. Üstelik saat sadece güzel görünmekle kalmıyor, aynı zamanda kaliteli bir montajla da dikkat çekiyor. Boşlukların, yaratıkların ve boşlukların yokluğu, bütçe segmentine odaklananlar için hoş bir sürpriz.

Birçok açıdan, kalite uygulaması mümkün olduiyi seçilmiş materyaller sayesinde. Davanın tabanını temsil eden plastiğe ek olarak, "akıllı" GT08 saati ayrıca yanlarda bir cam ekran paneli ve alüminyum ekler aldı. Sonuç olarak, modelin alt sınıfa ait olduğunu söyleyemeyen çok çekici bir görünüm oluştu. Ergonomi ve yönetim için, burada her şey basit ve minimalist. Gövde üzerindeki fonksiyonel elemanların bir tekerleği şeklinde sadece bir düğme sağlaması, bununla birlikte, bir dekoratif işlevini yerine getirir.

akıllı izle akıllı izle gt08

Ana işlevler

Temel işlevler bir pedometre, bir alarm saati içerir.ve bir takvim. Tabii ki, saat gerçekleştirir ve birincil görevi - zamanın görüntüsü. Ve kullanıcının seçimine dijital kadranın çeşitli formatları sunulmaktadır. Takvim basit ve anlaşılabilir. Her tarihe not ve hatırlatıcı atayabilirsiniz. Bu taşınabilir elektronik cihaz sınıfının diğer temsilcilerinden farklı olarak, ekranın tam bir takvimi, görüntülemede sorun olmayacak şekilde görüntülemenizi sağladığını söylemeliyim. Ayrıca sanatsız bir alarm saati de yürütülür - çağrı yapabilir ve titreşebilir. "Akıllı" saat GT08 ve arka planda çalışabilen ya da manuel olarak çalışan bir pedometre sağlanır. Doğru, bu cihazda ölçümlerin doğruluğu konusunda anlaşmazlıklar var. Bazı raporlara göre, pedometre rakamları yaklaşık% 15 oranında küçültür. En azından, orijinal markalardan modellerle bir benzetme yaparsak.

akıllı izle akıllı izle gt08 kullanım kılavuzu

Hücresel iletişim için işlevler

Cihaz olarak kullanılabilirAkıllı telefonla çalışırken tam gelişmiş bir Bluetooth kulaklık. Bu iletişim tarzından maksimum fırsat sağlayan Çinli geliştiricilere saygı göstermek gerekir. Kullanıcı sadece el bileği cihazından çağrı almakla kalmaz, aynı zamanda adres defterini yönetebilir, dijital formatta numarayı çevirebilir ve hatta SMS gönderebilir ve gönderebilir. Ancak, akıllı saatler Smart Watch GT08 tarafından sağlanan kablosuz bağlantının stabilitesine rağmen, bu seçeneği kullanmak her zaman uygun değildir.

Talimat modunu not ederBluetooth kulaklığı, önce telefona ve sonra - akıllı telefona bir çağrı göndermeyi içerir. Bazı konfigürasyonlarda devre şu şekilde görünür: çağrı bileğe ulaşır, sadece telefon aracılığıyla cevap verebilir ve konuşma için aygıtı kulağınıza eklemelisiniz. Yani deneyimli bir kişi için bile bu tür manipülasyonlar çok fazla sorun yaratabilir. Bu tür eylemleri kolaylaştıran tek şey, bileği kulağınıza getirme ihtiyacını ortadan kaldıracak bir hoparlör takma olasılığıdır.

akıllı saat gt08 yorumlar

uygulamaların

Çoğu bölüm için yerleşik programlarçeşitli zamanlayıcılar, anlık mesajlaşma programları ve fitness takipçileri tarafından temsil edilir. Bu gelişmenin Çin menşeli kökenlerinin tümü, bu dolguda en açık şekilde ortaya konmuştur. Yapı kalitesi ve donanımı bile, cihaz gadget'ı kadar olumsuz yorumlara neden olmaz. Örneğin, WeChat ve QQ gibi uygulamalar sadece akıllı saat GT08'in bir SIM kart ile donatılmış olması durumunda başlatılabilir. Fitness uygulamaları için, onların arayüzü herhangi bir eleştiriye dayanmıyor. Ancak bu nüansı atsanız bile, bu tür programlarla yapılan tam çalışma, düzenli "uçuşlar" ve yeniden başlatmalardan dolayı çalışmayacaktır.

Kamera özellikleri

Cihaz oldukça zayıf bir matris ile sağlanır0.3 MP olan kamera. Yine nitel cihazın her anlamda almak imkansız olduğu gadget, düşük maliyeti etkiler. Sonuç olarak, kullanıcı ayarlarla çekim için "akıllı" Akıllı İzle GT08 saat kullanabilecek insanlar söylemek zor Aynı zamanda sağlanan 640 x 480 çözünürlükte ve 320 x 240 biçimindeki video kayıt imkanı ile fotoğraf çekmek için pratik yararsız modülü ile içerik olması gerekir. Tüm modern standartlara göre, 0.3 MP kameraların değeri yoktur. Bu arada, akıllı telefonlar bile yardımcı modüller nadiren 2 megapiksel matrisleri ile sağlanır.

akıllı saatler smartwatch gt08

Cihaz hakkında olumlu yorumlar

Ana olumlu noktalar arasındakullanıcılar ayırt eder: ergonomi, yeterince yüksek düzeyde işlevsellik ve tabii ki iletişim yetenekleri. Cihazın ana avantajı Android platformundaki cihazlarla bağlantı olarak adlandırılabilir. Ancak bu Smart Watch GT08 "akıllı" saatlerin sahip olduğu tüm avantajlar değildir. İncelemeler, arayüzün hızlı çalışmasını işaretler. Gereksiz teknik doldurma, üçüncü taraf bağlantılarında gecikmeler ve ihlaller olmaksızın cihazın tüm potansiyelini esnek bir şekilde kullanmanıza olanak tanır. Tabii ki, bu, minecilere atfedilmesi gereken gadget işleminin belirli nüansları için geçerli değildir.

Olumsuz geribildirim

Çinli geliştiriciler yapmaya çalıştılar"yan tarafta" borç almadan en orijinal ürün. Bu hem donanım hem de yazılım doldurma için geçerlidir. İlk durumda üretici bir bütün olarak görevin göreviyle başa çıkmışsa, uygulamaların kalitesi "akıllı" saat GT08'i önemli ölçüde bozmuştur. İncelemeler, çoğunluğunu kullanmanın imkansız olduğuna işaret ediyor. Bununla birlikte, bu bir pedometre, takvim ve alarm saati gibi temel seçenekler için geçerli değildir. Eksi ve kameralara son derece düşük çözünürlükle yaklaşın. Bugüne kadar, elektronik cihazlar giderek benzer modüller ile donatılmıştır, çünkü pratikte, faydasızdırlar.akıllı saat gt08 incelemesi

Sonuç

Piyasada birçok ucuz model varÇarpıcı bir tasarıma, ergonomik bir arayüze ve kullanışlı seçeneklere sahip olan aynı tip. Ancak, bunların hepsi akıllı saatler "SmartWatch GT08" nin ayarladığı yüksek işlevsellik seviyesiyle karşılaştırılamaz. İncelemeler, her şeyden önce, gadget'ı telefon için kablosuz bir kulaklık seti olarak kullanma olasılığına dikkat ediyor. Tabii ki, benzer seçenekler farklı segmentlerde taşınabilir elektronik için uzun zamandan beri zorunlu hale gelmiştir, ancak benzer modeller 5 bin rubleden daha az maliyetlidir. çok nadir oldukları halde. Başka bir şey, kullanıcının kamera ve gömülü uygulamaların yararsızlığı ile böyle bir fırsatın uygulanması için ödeme yapmak zorunda kalacağıdır. Aksi takdirde, cihaz, yeni neslin taşınabilir elektronik sınıfının ergonomik, şık ve teknolojik açıdan gelişmiş bir temsilcisi olarak dikkat çekiyor.

Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 2019

Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 2019

Related news

 • Rüyada Ayna Kırılması Görmek Ne Demek
 • Sedef Hastaları Nasıl Beslenmelidir
 • BONCUKLAR İLE KUŞ İŞLEME ŞABLONLU
 • Benim Hikayem Sunucuları Uzmanları Konukları Kimler
 • Çilekli Krep Pasta Tarifi

 • Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 79

  Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları


  Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 91

  Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 91

  Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 62

  Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 90

  Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 35

  Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 60

  Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 53

  Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 57

  Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 65

  Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 76

  Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 1

  Akıllı izle GT08: sahiplerinin yorumları, teknik özellikleri, açıklaması ve yorumları 91