Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 2019

Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 2019
17.10.2019

Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 63

Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim? Puşkin'in kaderi yıldızları mı tahmin etti?

Her yıl 6 Haziran'da şiir severler kutlarlar.önemli bir tarih Puşkin'in doğum günüydü. Rus kültürünün yıldızı parlayan - Burç belirtisi İkizler. Çağın büyük dehasının ruhunun dizelerini anlamak için bu bilmek önemlidir.

Astroloji şiiri

1799 yazının sıcak yazları. Puşkin doğdu. Zodyak işaretindeki küçük asilzadın kimdir - o zaman retorik için bir soru. Bu hiç kimseye ilgi duymadı. Çocuk büyüdü, pek söylemedi ve altı yaşından itibaren birdenbire mobil oldu.

Zodyak işaretindeki Puşkin

Küçük Sasha tipik bir İkizler. Sorgulayıcı bir zihin ve bilgi susuzluğu içinde çok erken uyandı. Berbat Hermes işareti ve şairi korur. Her şey kolayca verilir. Okuma sevgisi Arina Rodionovna'nın masallarıyla ortaya çıktı ve ölümüne kadar şair ile birlikte kaldı.

Astroloji kendisi başka bir kitapla açıldıPuşkin. Zodyakın işareti kimdi, ilk soru uzak aydınlatıcılara yöneltti. Ancak, şair bu alınan bilgiye büyük önem vermedi, aksine Alexander'ı eğlendirdiler.

Ölümcül kehanet

Tahminler Pushkin'ın kaderini aniden doldurdu,yaşamın yirminci yılı başında, o şaka sorduğunda gelecek Alman kadın Kirchhoff için fala için. Hiçbir şey inanılmaz olayları öngören bir şey değildi, ama oldu. şairin uzun zamandır arkadaşı unutulmuş kartı borcunu onu geri verdi falcı kehanetleri aynı gün gerçek olmaya başladı.Puşkin Burcu'nun doğum günüBu şekilde batıl Pushkin'i alay daldı yerine omens bir bütün zinciri, izledi.

Şairin yaşamındaki tarihleri ​​inceleyerek, doğumdan ölüme kadar her yerde "şeytani altıların" mevcut olduğunu kesin olarak söyleyebiliriz: 666 ölü lise öğrencisi olduğu ortaya çıktı.

Kirchhoff başvurduğu ilk kişiydi.Puşkin'in tahmini. Doğum tarihi olan bu zodyak işaretinde bu genç adam kimdir - bir zamanlar şairin tanıdık bir Yunan olduğunu sordu. İlk tahmin kartlarda, ikinciydi - yıldızlarda. Her iki tahmin de Puşkin'in otuz yedi yaşındayken öleceğini düşündü.

"Beyaz kafa" dan ölüm

Birkaç insan genç dandy Alexander biliyorumSergeyevich, geleceği hakkında bir kez daha Catherine Ushakova ile evlenmeden önce öğrendi. Sonra falcı, ona, şairin karısının ölümünün sebebinin olacağını açıkladı. Nişan sonlandırıldı. Daha sonra Puşkin hayatında gerçekten sevdiği tek müze ile evlendi.Alexander Puşkin burç işaretiNatalie Goncharova'yla yapılan düğün "kötü şöhret" ile doluydu. Alexander bunu kendisi için kaydetti, ama hiçbir şey değiştirmedi.

Böylece Ocak 1837'de beyaz saçlı Dantes ve Puşkin ölümcül bir düelloda birleşti.

Zodyak işareti ile şairin rakibi kimdir? Bu kader ya da ilham veren İskender'in beynine bir kehanet tarafından başlatılan bir psikojenik program mı? Böyle bir bilgi, Puşkin'e yardımcı olur, kimse kesin olarak söyleyemez.

Astrologlar ve numerologlar her şeye inanmaya eğilimlidirKader insanları yönetir, tersini değil. Yaşam koşullarını düzeltmek için olası seçenekler olsa da. Olgulara dayanarak, Puşkin'in ölümüyle ilgili kehanetinin, farklı insanların öngördüğü kehanetinin, üç kez yerine getirildiğini belirtmek mümkündür. Bu arada düello için sebep şairin karısıydı ve ölüm "beyaz kafa" dan kabul edildi.

Onun döneminin peygamberi

Edebiyatı patlayan eşsiz bir dahişimdiye kadar büyük baskılarda yayınlandı - zodyak işareti hayat yolunu, yaratıcı yönünü, aklın ve ruhun gücünü belirleyen Alexander Sergeevich Puşkin. Şair o kadar popüler olmazdı ki, ince bir kalp dizisi yoktur. Şiirleri hiç kimseyi kayıtsız bırakmaz, hatırlaması kolay ve sık sık öngörür. Batıl bir şair, bir peygamber, bir herif, bir joker - hepsi bu Alexander Puşkin. Zodyak işareti - Kadın ve erkeksi prensibi birleştiren İkizler, şairin her zaman farklı ve sonsuza dek sevilmesine izin verdi.Alexander Puşkin burç işareti

Puşkin sık sık ayetlerde yıldızlara döndü,Astroloji ile çalıştı. Bu kozmik ışıklar tüm hayatını bir şekilde ya da başka bir şekilde doldurdu. Alexander Sergeevich Nostradamus ile karşılaştırıldı. Her ikisi de, büyük kozmosun kendilerine açıkladığı gerçeğe dayanıyordu. Tek fark, Puşkin'in ayetlerde ve Nostradamus'taki kehanetleri ortaya koymasıdır.

Eğer varsa, Puşkin'e nasıl inanamazsın?lider olduğu arşiv. Burada sunulan kayıtlar 1988'de "insanların büyük yorgunluğu", bununla ilgili değişimler ve yaygın gıda kaybı olduğunu gösteriyor. Şairin kehanetleri bir efsane olsa bile, inanılmalılar.

Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 2019

Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 2019

Related news

 • Kısırlık Tedavisinde Hastaya Yaklaşım
 • 10 Soruda Başkanlık Sistemini İçeren Anayasa Değişikliği Süreci
 • Yağlı cilt bakımı nasıl yapılır
 • Fildişi hurması: neden böyle denir
 • Makineyi kendi elleriyle boyama

 • Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 50

  Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti


  Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 4

  Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 48

  Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 26

  Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 17

  Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 47

  Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 9

  Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 94

  Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 73

  Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 84

  Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 5

  Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 87

  Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 81

  Şair dönemi - Puşkin: Zodyak işareti kim Puşkinin kaderi yıldızları mı tahmin etti 63