Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normlarıAeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları

27.05.2019

Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları 93

"Aeroflot": bagaj hakkı (ücretsiz). "Aeroflot" şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları

Aeroflot, 1 numaralı havayolu şirketi olarak kabul edilir.Rusya çünkü sadece uzun tarihi ve kapsamlı uçak filosu, aynı zamanda uçuş, mükemmel hizmet ve diğer havayolları ile işbirliği zengin deneyimi büyük sayıda.

Rezervasyon sınıfları ve tarifeler

Havayolu müşterilerine seçenek sunuyorBilete farklı seviyelerde hizmet veren çeşitli tarifeler dahildir. Diğer birçok havayolu gibi rezervasyon sınıfları arasındaki temel farklılıklar, bagaj ödeneği Aeroflot tarafından sağlanan hizmetlerin miktarı ve kalitesidir; 2014, standart tarife setine belirli sayıda değişiklik ve ilaveler getirmiştir.

hava kargo standart bagaj hakkı

Aeroflot müşterileri, 21 Haziran 2014'ten beri, normal iş ve ekonomi sınıfından ayrı olarak, aşağıdaki tabloda listelenen seçeneklerden uygun bir rezervasyon sınıfı seçebilirler.

Aeroflot'tan yeni tarifeler

sınıf

Tarife /Bonus mil

Kısa Açıklama

Business Premium

% 250

2 bagaj yeri (32 kg)

El bagajı 15 kg'a kadar

2 yaşından küçük çocuklar için indirimler -% 90, 12 yaşa kadar -% 50

İş Optimum

% 150

Comfort Premium

% 200

2 bagaj oturakları (23 kg)

2 yaşından küçük çocuklar için indirimler -% 90, 12 yaşa kadar -% 50

ekonomi

Ekonomi Premium

% 200

Optimum Ekonomi

% 150

1 bagaj alanı

2 yaşından küçük çocuklar için indirimler -% 90, 12 yaşına kadar -% 25

Ekonomi Bütçesi

% 75

Bütçe /

indirim

Ekonomi Promosyonu

% 25

1 bagaj alanı

2 ila 12 yaş arası çocuklar için indirim yok

gençlik

24 yaş altı yolcular

1 bagaj alanı

İndirimler mevcut değil

bonus mil yok.

Çoğu zaman, tarifeleri seçerken, yolcular daha fazladırhepsi fiyat ve bagaj taşıma kuralları ile ilgileniyor. Fiyat doğrudan yön ve çıkış tarihine bağlıysa, bagajla ilgili kurallar değişmez ve bu nedenle daha ayrıntılı olarak değerlendirilebilir.

Bagaj çeşitleri

Şirketin yolcusu tarafından taşınan tüm bagajlarUçakta bulunan "Aeroflot", iki türe ayrılmıştır - kontrol edilen bagaj ve el bagajı. Kontrol edilen bagaj, tüm ara duruşlarla son yönü belirten özel bir etiketle işaretlenir, ayrıca etiket, bilet numarasıyla birlikte bagajın bağlantısını ve belirli bir yolcuya ait olduğunu gösterir. Uçuş sırasında kontrol edilen bagaj bagaj bölmesindedir.

bagaj hakkı

El bagajı, bir yolcunun beraberinde bir uçağın kokpiti ile almasıdır. Genellikle bir çanta, bir sırt çantası veya hacim ve ağırlıkla sınırlı bir çanta ve bir dizi ek eşya.

Aeroflot uçağının yolcu uçağıyla birlikte aldığı bagajın türüne bağlı olarak bagaj hakkı değişebilir. Yukarıdaki iki ana tipe ek olarak, bagaj aşağıdakiler olabilir:

 • ek - çocuk bagajı, çocuk veya tekerlekli sandalye;
 • izin verilen sayıda bagaj yerini, ağırlığını veya hacmini aşan;
 • özel - spor malzemeleri, müzik aletleri, silahlar ve hayvanlar.

Aeroflot Havayolları: bagaj hakkı

Kurallara girmeden önce dikkat etmelisiniz.önemli bir nokta - bagaj iki kategoriye ayrılabilir: ücretsiz (bilet fiyatına dahil) veya ödenen (seçilen tarifenin getirdiği kısıtlamaları aşan). Kategoriye bağlı olarak, bagaj aidatı "Aeroflot" çeşitli koşullar tarafından belirlenebilir ve birbirinden farklı olabilir.

Aeroflot için ücretsiz bagaj hakkı

Ek ödeme ve fırsat kuralları hakkındaBagajı uçaktaki norm üzerinden almak en iyi şekilde operatöre danışmaktır. Yoğun bir uçuş ve uçak söz konusu olduğunda, havayolu, ilave ağırlığa binmeyi reddetme hakkını saklı tutar.

Havayolu birçok uçuşlar ortaklaşa gerçekleştiriyordiğer havayolları ile. Aeroflot'un bir kod paylaşım uçuşunun ana operatörü değil, sadece başka bir havayolu şirketinin ortağı olması durumunda, operatör firmanın bagaj taşıma kuralları uçuşta yürürlükte.

Uçuş birkaç uçuştan oluşuyorsa ve"Aeroflot" ile sadece birkaç havayolu tarafından, bagaj hakkı uçuşta baskın taşıyıcı tarafından uygulanan kurallara karşılık gelmektedir. 2 saat boyunca havada alır ve "Aeroflot" tarafından işletilen bir tanesi üç uçuş, bir uçuş Soto, diğer zemin bir saat ve Türk Hava şirket tarafından sahip olunan ve üçüncü Lufthansa şirketi tarafından işletilen ve 8 saat sürer Örneğin, bagaj tabidir Lufthansa'nın düzenleyici kontrolüne tabidir.

Ücretsiz kontrol edilmiş bagaj

bagaj hakkı 1 adet aeroflot

Havayolu standart bir plan işletiyorBagaj bagajı oranı baskındır. Aeroflot, Los Angeles, New York, Tokyo, Şanghay, Erivan ve diğerlerinin yanı sıra, iş sınıfında ve ekonomi sınıfında sadece belirli varış noktaları için iki bagaj alanı (2PC) sağlar.

Kontrol edilen bagajın bir yeri sınırlıdır.ağırlık ve hacim. Bir iş sınıfı için bir adet bagajın maksimum ağırlığı 32 kg ve ekonomi sınıfı için - 23 kg'dır. Bavulun veya çantanın hacmi, üç boyut eklenerek hesaplanır: uzunluk, genişlik ve yükseklik. Rezervasyon sınıfına ve tarife planına bakılmaksızın, 158 cm'yi aşmayan bagajı taşımasına izin verilir.

Serbest el bagajı

10'a kadar küçük bir çanta, bavul veya sırt çantasıOnlarla birlikte hava aracının kabinine "Aeroflot" havayolunun her yolcusuna girmesine izin verilir. Bagajın bagaja taşınması daha sıkı şartlar ve kısıtlamalarla farklıdır. Örneğin, el bagajında, 1 litre toplam hacim ile 100 ml'den fazla kaplarda sıvı taşıyamazsınız; Manikür setleri, kırtasiye makasları ve bıçakları, tıbbi aletler gibi bıçakla kesme ve kesme araçlarından kurtulmanız gerekir.

Aeroflot bagaj

El bagajının hacme göre sınırlandırılması 115tüm rezervasyon dersleri için cm. Kabin bagajının maksimum ağırlığı, ekonomi sınıfı için 10 kg ve iş sınıfı için 15 kg'dır. Uçağın kabininde nasıl ve ne miktarda taşınabileceği gerçeği, bagaj ödeneği Aeroflot tarafından doğrudan etkilenmektedir. Öngörülemeyen zorluklarla karşılaşmamak için, önceden düzenlemelere alışmak en iyisidir.

Temel el bagajının yanı sıra, bir dizi başka şey var.ve ücretsiz bagaj hakkını kapsayan kişisel eşyalar. Aeroflot, yolcularına uçakta küçük bir bayan ya da erkek çantası, dış giyim, dizüstü bilgisayar, fotoğraf ve video kamera, baskı, şemsiye, Duty Free ve başka şeylerden satın alma fırsatı sunuyor.

Çocuklar için bagaj hakkı

aeroflot bagaj indirimi 2014

Aeroflot iki ana kategoriyi ayırır: 2 yıl ve 2 ila 12 yıl arası. İki yaşın altındaki çocuklar, ayrı bir koltuk verilmemesi nedeniyle bilette% 90 oranında indirim alırlar. 2 ila 12 yaş arası çocuklar, uçak kabininde tam olarak oturmakta, bagaj taşımada aynı kurallara tabidirler.

Birçok havayolu şirketi pratik yapıyor2 yıla kadar bebekler için kayıtlı bagaj. Bir istisna değildi ve şirket "Aeroflot" - bebekler için bagaj taşıma kuralları 115 cm'lik sağlanan bagaj alanını sınırlamakta ve 10 kg ağırlığındadır. Torba şeyler arabası yatağı, sıvı karışımı ya da diğer bebek maması gerekli miktarda taşıyan, 12 kg ağırlığında olan: Ayrıca, küçük kontrol bagaj, bir "Anahtar" bebekler ve el Bagaj içerir.

Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normlarıAeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları

Related news

 • Hadise’den Eski Sevgiliye Misilleme
 • Sürücü zehirlenmesi durumunda sürücünün cezası nedir
 • Hiç duymadığınız 12 orgazm türü
 • Hava ve solunum yolu ile bulaşan hastalıklardan nasıl kurtulunur
 • Meclis Başkanı Kahramandan Afrin Operasyonu Yorumu: Cihat Olmadıkça İlerleme Olmaz

 • Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları 50

  Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları


  Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları 66

  Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları 1

  Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları 76

  Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları 61

  Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları 36

  Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları 85

  Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları 19

  Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları 91

  Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları 9

  Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları 51

  Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları 75

  Aeroflot: bagaj hakkı (ücretsiz). Aeroflot şirketindeki el bagajı ve bagaj taşıma normları 49