19.06.2019

Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi 79

Aerobik takımı "Strizhi" nin geçmişi

"Swifts" - aerobik takım ünvanını kazandıdünyanın en iyisi Uluslararası hava gösterileri, hava taksi şovları ve diğer etkinliklerde çok sayıda gösteriyle Strizhi, Rus hava kuvvetlerinin yüksek itibarını korurken, Rus savaş pilotlarının yüksek kalitede pilotajının yanı sıra ev havacılık ekipmanının görkemli yeteneklerini de sergilemektedir.

Swift modelleri akrobasi ekibi

Bir grup oluşturmak için ön koşullar

Strizhi uçuş grubu 234üncü bölümün bir parçası.1950'lerin şafağında kurulan 16. Hava Ordusu'nun alayı. Alay öncelikle başkentte yapılan hava yürüyüşlerine katılmak için tasarlandı. Moskova yakınlarındaki Baz havaalanı Kubinka, nerede Ondokuzuncu yüzyılın ortalarına, havacılık okullar, hükümet üyeleri ve çeşitli diplomatik misyon temsilcilerinden oluşan bir uçuş Cadets sanatın düzenli gösterimleri.

Havacılık alayının pilotları da katıldı.ilk Sovyet kozmonotlarıyla resmi ziyaretlerde ve uçaklarda SSCB'ye gelen yabancı devlet başkanlarının uçaklarına eşlik etti. 1983'te, alay pilotları dördüncü nesil savaşçıların yeni bir modelini geliştirmeye başladı.

Hangi sineğin "Swift" ler?

Daha sonra adı geçen aerobik ekipSovyetler Birliği'ndeki ilk "Strims", en iyi askeri uçaklardan biri olan MiG-29 savaş uçlarını kullanmaya başladı. Hafifliği ve manevra kabiliyeti açısından seçkin olan süpersonik jet avcısı, 20. yüzyılın başlarından itibaren Mikoyan'ın tasarım bürosunda geliştirildi. On yılın ortalarında, gelecekteki savaşçının özgün bir taslası oluşturuldu. Uçuş özelliklerine ek olarak, yeni uçaklarda modern silahlar ve nişangah ekipmanı bulunması gerekiyordu, ki bu da yakın ve uzak hava muharebe şartlarına eşittir.

hızlı akrobatik

MiG-29'un ilk testleri 1977'de gerçekleşti. Bir dizi test uçuşuyla geçen uçak, seksenlerin başında üretime geçti. Şu anda, savaşçı iki versiyon halinde üretiliyor - tek ve çift (savaş eğitimi modeli). Bugüne kadar bu modelin yaklaşık 1.500 makinesi üretildi.

"Swift" in görünümü

"Swifts" akrobasi ekibi altıncıdan var.Mayıs 1991 Bu tarih grubu oluşturmak için belirir. Sonra uçağın eşsiz bir rengi vardı. Orijinal versiyon şu şekildeydi: parlak mavi renkte boyanmış, beyaz renkte fitiller. Arabaların yanlarında mavi ışıklar vardı. Hava girişlerinde siyah hızlı çizildi.

hızlı akrobasi ekibi ne uçuyor

2003 yılında akrobasi ekibinin tüm uçakları"Swift'ler" planlı bir onarım geçirdi, ardından teknik yeni bir renk kazandı: üstte ve altta mavi renkte kırmızı ve beyaz bir kasa. Böylece, teknik Rus bayrağının renklerini taşımaya başladı. Savaşçıların kilit taşı "MiG" harflerine sahipti. "Strizhi" akrobasi ekibi ilk olarak Fransa'daki yabancı kamuoyuna Normandie-Niemen uçuş filosunun 50. yıldönümü kutlamalarında gösterildi. O zamandan beri, grup düzenli olarak her türlü Rus ve yabancı olaylarda yüksek kaliteli pilotluk yeteneğini göstermektedir.

Uçuşların özellikleri

Strizhi akrobasi ekibi içerirçeşitli figürlerin performansları, hem solo hem de iki uçağı aynı anda gerçekleştirdi. Repertuar ayrıca tüm grup tarafından gerçekleştirilen birçok öğe içerir. Grubun uçağı, "çekiç", "yıldız", "ok", "çapraz" ve diğerleri gibi uçuş siparişlerini yapabilir. Sıklıkla akrobasi ekipleri "Strizhi" ve "Rus Şövalyeleri" nin ortak uçuşları vardır. Yani, 2007'deki hava gösterisinde, bu grupların dokuz pilotu "Big Diamond" uçuş düzeninde "varil" yaptı. Bu rakam ilk kez farklı uçak modellerinden oluşan bir kompozisyonla üretildi.

Akrobasi ekibi "Strizhi" nin temel yapısıHava Kuvvetleri Osyaykin Sergei İvanoviç'in Albay komutası altında altı pilottan oluşuyor. Grup komutanı uçuş sırasında ustanın işlevini yerine getirir. "Strizhi" akrobasi ekibinin tüm katılımcıları birinci sınıf pilotların niteliklerine sahiptir.

hızlı akrobasi ekibi

"Swifts" uçuşları hakkında şarkılar besteliyor. Düşen bir formda uçak uçuş grubunun çeşitli kolektör modelleri vardır. Ve bu aslardan bir hava gösterisi görmüş olan bir adam, unutulmaz uçuşlarının izlenimlerini zor unutabiliyor, çünkü grup ülkenin en iyi pilotlarını içeriyor.Related news

 • El yıkarları: ifade biliminin anlamı ve kökeni
 • Tığ İşi Simli İple Çeyizlik Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu
 • Elastik banttaki sayfa - rahatlık ve rahatlık
 • Yakıt filtresinin arabada değiştirilmesi periyodikliği
 • KAVURMA

 • Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi 10

  Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi


  Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi 62

  Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi 74

  Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi 68

  Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi 33

  Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi 7

  Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi 29

  Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi 70

  Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi 41

  Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi 86

  Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi 9

  Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi 43

  Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi 72