Çağla Şen Kimdir 2019

Çağla Şen Kimdir 2019
Çağla Şen Kimdir


Çağla Şen Kimdir

Çağla Şen Kimdir?

Ekranların sevilen yarışma programıişte benim stilim, yarışmacı kadrosu ile de büyük ilgi görüyor.İşte benim stilim Çağla Şenoldukça dikkat çeken isimlerden moda sevenlerin takip ettiği işte benim stilim programınında boy gösterenÇağla Şen‘in boyu, kilosu, göz rengi, saç rengi, burcu, mesleği, eğitimi, yaşı kaç ve nereli olduğu gibi konular takipçileri tarafından merak ediliyor.İşte benim stilim Çağla Şen kimdir?Hep birlikte bir göz atalım…

İşte benim stilim Çağla Şen, moda yarışması yeni sezonda güzelliği ile dikkat çeken yarışmacılar arasında yer alıyor. Çağla Şen hayatı, biyografisi ve gerçekte kim olduğu tüm detayları ile işte benim stilimÇağla Şentakipçileri için paylaşıyoruz.

TV8ekranlarında yayınlanan işte benim stilim adlı yarışmanın yeni sezon bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkanÇağla Şengüzelliğinin yanı sıra, duruşu ve sempatik tavırlarıyla da izleyicileri kendisine hayran bırakanlardan oldu. Esmer güzellerden olan Çağla Şen İstanbullu ve 21 yaşında çok güzel bir bayan. Kendisine yarışma boyunca başarılarının devamını diliyoruz.

Çağla Şen, stil sahibi bir insan olmanın karakterle başlayacağına inanıyor. Karakter yapısı düzgün olmayan insan, güzel giyinme konusunda hiçbir anlamı yoktur diyor. Bu sözlerini’de işte benim stilimÇağla Şenşu şekilde bir açıklama getiriyor; giydiğiniz kıyafetleri üzerinizde taşıdığınızda insanların kalbine kolayca girmeyi başarabilirsiniz. Bu yüzden bu yarışma programını sadece bir stil, tarz yarışması olarak görmüyorum ve bunun için buradayım diyor.

İşte benim stilim‘in güzel yarışmacısıÇağla Şen‘in asıl amacının, ileride spikerlik veya sunuculuk yapmak olduğunu ifade ediyor. Sırbistan’ın başkenti Belgrad’ta fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimleri görenÇağla Şen, son aylarda prova mankenliği yapığını söyledi. Güzel yarışmacı sözlerine şunları da ekliyor; en büyük tutkusu ise, hayal kurmak ve bu hayallerini gerçeğe dönüştürebilmek için çok çalışmak gerektiğinin altını çiziyor. Son derece kırılgan ve naif bir kişiliğinin olduğunu da söyleyen güzel yarışmacı, işte benim stilim’deki diğer yarışmacılarla tartışma konularına girmeyeceğini de belirtiyor.

Çağla Şen Kimdir 2019

Çağla Şen Kimdir 2019

Related news Çağla Şen KimdirÇağla Şen Kimdir


Çağla Şen Kimdir


Çağla Şen Kimdir


Çağla Şen Kimdir


Çağla Şen Kimdir