Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 2019

Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 2019

Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 50 22.01.2019, 08:39

Açıklama "Mitsubishi Pajero Mini" - Çarpıcı bir SUV-kid

Küçük bir geçit "Mitsubishi Pajero Mini"Japon şirketi Mitsubishi 1994 yılından beri üretmektedir. Mini, bir Mitsubishi Minica platformunun üzerine monte edilmiştir. 2008'den beri Mitsubishi, Pajero Mini'nin OEM varyasyonu olarak Nissan Kix'i üretiyor.

Mitsubishi Pajero MiniKüçük deplasmanlı Pajero Mini, ilk kez 1994'te çıktı. Şirketin üretim öncesi pazarlama uzmanları, genç neslin tüketici ihtiyaçlarını inceledi. Tam Japon Mitsubishi crossover'ını satın alamadıkları halde, Japonların çoğunun "dört tekerden çekiş" tercih ettikleri sonucuna vardılar. Pajero Mini'nin tasarlandığı bu sürücü kategorisi içindir.

"Mitsubishi Pajero Mini" bir çift veya sadece bir kısaltılmış Pajero değil. Bu tamamen orijinal bir versiyon.

Dingil mesafesi 220 cm'dir. Makine, 659 santim santimetre çalışma değerine sahip iki tür turbo motora sahiptir. Motorlar, 52 ve 64 atı büyüklüğü olan dört silindirli. İlk motor 4 valfli bir OHC, ikincisi ise 5 valflı bir DOHC'dir. Burada dört tekerlekten çekiş sistemini açabilirsiniz. Araba da arka tekerleklere sürekli bir sürüşe sahiptir.

Hizmet göstergelerine göre Pajero Mini aşağı değildirCiddi jiplere üstünlük hurması. Bunlar bağımsız bir ön yay süspansiyon sahiptir, 4-kanal ABC, şoför güvenlik, yüksek kalitede ses ve daha içerir direksiyon, elektrikli cam merkezi kilitleme sistemi, hava yastığı,.

mini pajero mini fiyatOcak 1996’daarka tekerlekten çekiş değişimi Pajero Mini. Araba boyut olarak minyatür. Ancak bu, tüm yol, çekicilik ve off-road hattı temsilcilerinin seviyesini tamamen koruyor.

"Mitsubishi Pajero Mini", bir rijitlik ve bir çerçeve içeren prefabrike yapının tüm metal gövdesiyle donatılmıştır.

1998 yılında, yeni standartlarküçük arabalar. Bu bağlamda, uzmanlar modeli tamamen değiştirdi. Dünya ikinci nesil Pajero Mini'ye tanıtıldı. Modernizasyonun dış parametreleri ortaya çıkmadı.

Kapı alanında yeni "Mitsubishi Pajero Mini"Merkez direk 10 cm kadar artmış, ayrıca 8 cm genişliğinde ve kapı panelleri kesinlikle değiştirilmemiş bir restyling varyasyonu ile yeniden yerleştirilmiştir. Motorlar aynı kaldı.

Mitsubishi Pajero Mini ile inanılmaz sayıda otomobil tutkunu sevindi! Bu arabanın fiyatı oldukça kabul edilebilir - sadece 380 000Mitsubishi Pajero Mini 2013ruble. Elbette, modernleştirilmiş model, önceki gibi, sahibine bir güvenlik hissi veriyor. Burada, dingil mesafesi artmış ve sonuç olarak iç alan daha geniş hale gelmiştir. Buna ek olarak, araç daha iyi hissetmeyi ve izi tutmayı da öğrenmiştir.

Pajero Mini'de 2 tip dört silindirli motorun kullanımı: 16 turlu SOHC ve turboşarjlı ve ara soğutuculu 20 valf DOHC.

2005 yılında Mitsubishi biraz geliştiPajero Mini. Bu kompakt geçişin yeni bir varyasyonu ön modifiye edilmiş bir ızgara ve üzerinde farlar bulunan yeni fırınlanmış bir arka tampon ile donatılmıştır. Tasarımcılar kabin görünümünü değiştirmek zorunda: o şimdi son koltuk döşemeli ekler ve gümüş ile donatılmıştır.

Ayrıca iki yeni set vardı"Mitsubishi Pajero Mini". 2013 Active Field Edition'da özel bir tasarım getirdi. Buna ek olarak, bu set inanılmaz bir navigasyon sistemine sahip bir sabit disk (HDD) ile karakterizedir. İkinci set Sınırlı Sayıdır. Kontrast tonlarında boyanmış orijinal bir vücut rengine ve bir MD / CD çalara sahip bir stereo sistemine sahiptir.

Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 2019

Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 2019

Related news

 • Domatesli Pilav Yapılışı
 • Japonya ilk kez Güney Çin Denizinde denizaltı tatbikatı yaptı
 • Anne sütünden sonra en sağlıklı besin Yumurta akının mucize faydaları
 • TIĞ İLE AMİGURUMİ KABAK YAPIMI
 • Adını Sen Koy 273.Bölüm 31 Ocak 2019-2020-2020 izle
 • Bayat Balık Nasıl Anlaşılır

 • Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 42

  Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid


  Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 13

  Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 44

  Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 90

  Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 80

  Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 22

  Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 85

  Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 37

  Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 17

  Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 76

  Açıklama Mitsubishi Pajero Mini - Çarpıcı bir SUV-kid 3