2019 Yaz Trendleri 2019

2019 Yaz Trendleri 2019
2019 Yaz Trendleri


2019 Yaz Trendleri

2019 Yaz Trendleri

2019 yaz trendlerine şöyle bir göz atalım istedik. Bu sezon en revaçta olan parçaların braletler, terlikler, transparan detaylar, pastel tonlar ve çiçekler olduğunu söyleyebiliriz. Sokak modasına uymak, Bebek’te Cihangir’deyeni trendlerle salına salına gezmek istiyorsanız gelin örneklerimizi birlikte inceleyelim.

2019 elbise kombinleri Yeni sezonda bel kısmı oturan, bacaklara doğru bollaşan A formda etek ve elbiseleri bol bol göreceksiniz. Tek omuz elbiseler, sütyensiz giyilebilen büstiyerler, üst bacak kısmında pencere ya da transparan detaylar çok modern bir hava katıyor.

2019 salaş modası Bu sezon ince kadife kumaşları, saten kumaşları, farklı kot kumaşları da göreceksiniz. Göbek kısmındaki fazlalıkları kapatmak için salaş modası pek çok kadının işine yarıyor. Kaba kesim yelekleri iş kombinlerinde kullanabilirsiniz. Ayakkabılarda ise gold detaylar spor ayakkabılara bile sıçradı!

2019 çizgili modası Çizgili parçaların yarattığı göz yanılmaları sayesinde daha ince ve uzun görüneceğinizi artık biliyorsunuz. Boyuna çizgili ispanyol paça pantolonlar, boyuna çizgili mini şortlu takımlar, çapraz çizgilerle elde edilen üç boyutlu elbiseler denemek ister misiniz? 

2019 yırtık kot modası Yırtık jean modasıgün geçtikçe çığırından çıkıyor. Her yeni sezonda daha bol yırtıklar, daha geniş penceler görüyorsunuz. Yüksek bel jeanlere yırtık detaylar çok hoş bir hava katıyor. Onları topuklu ayakkabılarınızla giyerek klasik spor bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca ince beliniz ve büyük kalçanız varsa bunu bir avantaja çevirip seksi tulumlar giymek de çok moda!

2019 beyaz modası Beyazın yeri hiçbir zaman değişmez. Klasik beyaz gömlekten sıkıldıysanız size modern kesimlerle üretilmiş uzun gömlekler tavsiye ederiz. Bu salaş gömlek elbiseleri nasıl ayakkabılarla kombinleyeceğiniz tamamen sizin zevkinize kalmış. Beyaz gömlek elbiseyi babetlerle kombinleyip iş yerine gidebileceğiniz gibi topuklu ayakkabılarla değiştirerek güzel bir akşam yemeğine çıkabilirsiniz.

2019 yaz pantolonları Kumaş pantolonlar ve uzun kumaş etekler yaz kombinlerinde çoktan yerini aldı. Blazer ceket ve pantolon takımları spor ayakkabılarla giymeyi bir deneyin. Yüksek bel kalem kumaş pantolonlarla gününüzü çok rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Unutmayın, ne çok klasik ne de çok spor olacaksınız. İş kombinlerinde dengeyi bulmak lazım.

2019 yaz elbiseleri Tiril tiril elbiselere farklı yaka detayları vererek yeni modaya uyum sağlayabilirsiniz.

Pastel ton modası Camel rengi gibi pastel tonların güzelliğine değinmeden geçemeyiz.


2019 Yaz Trendleri 2019

2019 Yaz Trendleri 2019
2019 Yaz Trendleri


2019 Yaz Trendleri


2019 Yaz Trendleri


2019 Yaz Trendleri


2019 Yaz Trendleri


2019 Yaz Trendleri