2019 kış makyaj’ modası


2019 kış makyaj’ modası

2019 ‘kış makyaj’ modası!

2019 abartılı makyajlardan sadedoğal makyajlara geniş yelpazeye sahipkış makyaj trendlerinin olduğu bir yıldır. Magazin programlarında da gördüğümüz moda haftalarının en popüler olanmakyaj trendlerigüzel şık kıyafetlerimizle beraber stilimizi canlandırır. Geniş bir yelpazeye sahip olan 2019kış makyajları modasıdoğal makyajdan abartılımakyajkadar bir çok çeşit içerir.

2019-2019 sezonu kış mevsiminin trendidoğal makyajlardır. Bir çok kadın da bu makyaj tarzını tercih eder. Solgun cilt pembe dudaklar şeftali renkli yanaklar bu tarz arasındadır. 2019 kış sezonunda punk ve futuristik yaklaşımlar izlemiştir.

Bu sezonda en çok karşılaştığımızpunk makyaj modeliDonna Karan defilesinde de karşımıza çıkmıştır. Bu tonlarla birlikte bu yıl yine etnik vurgular, doğu esintiler ön plana çıkmaktadır. Doğal makyajlar göz kapaklarına ve çevresine sürülen farlarla beraber güzel bir görünüm elde edilir.

kış makyaj modası 2019 1

En etnik makyaj modellerini Donna Karan ve Bibhu Mohapatra, Nicole Miller defilelerinde görebilirsiniz. Uzun kuyruklu eyelinerlerde 2019 kış sezonunun en çok tercih edilenleri arasında yer alır. Bu tarz eyelinerler kısa eyelinerlerin aksine trend olmaya devam edebilir.

kış makyaj modası 2019 2

Kedi gözü makyajı da eyeliner denildiğinde akla gelen makyaj tarzıdır. Bu makyaj bakışlarınıza feminen ve bugulu bir görün etkisi verir ve bu da sonbahar kış sezonunun tercih edilenleri arasında yer alır.

kış makyaj modası 2019 3

Bu uygulamayı kendi gözleriniz de gerçekleştirmek için Cristiano Siriano Roccobarocco Ravizza ve Karen Walker defilelerinden esinlenebilirsiniz. 2019-2019 kış makyaj trendleri arasında olan makyaj çeşitlerinden biri de çabasız hafif dağınık göz makyajları olacaktır. Sıklığı ve etkileyiciliği temsil eden renkli makyajlar lila renkli makyajlar olabilir.

kış makyaj modası 2019 4

Büyüleyici makyaj renkleri olan lila renkteki farlar zarifliği yansıtır. Metalik göz farı uygulayan markalara değinecek olursak bunlar Rodarte Donna Karan Chanel gibi markalardır. Metalik farlarla kullanılan simli göz makyajlarınıda Altuarra defilelerinde görebilirsiniz.

2019 kış makyaj’ modasıresim Goruntuler fotograflar Fotograf galeriler


2019 kış makyaj’ modası


2019 kış makyaj’ modası


2019 kış makyaj’ modası


2019 kış makyaj’ modası


2019 kış makyaj’ modası


2019 kış makyaj’ modası


2019 kış makyaj’ modası